Özel Avrupa Tıp Merkezi

Özel Avrupa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:İnönü Mah. Doğan Araslı Cad. No:114
Telefon:0 (212) 699-3000
41.02561428.685117

Kurum Hakkında

Avrupa Tıp Merkezi, 2007 yılında kurulan, ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunan, ameliyathanesi, doğumhanesi, cerrahi ve dahili birimleriyle, 24 saat hizmet veren cerrahi tıp merkezidir.

Bölgenin en işlek bulvarı olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde konumlanan merkezimiz, 7 katlı binasında hizmet vermektedir.

Merkezimizde; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ortopedi Ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Acil Hekimliği, Diş Hekimliği, Radyoloji, Laboratuvar bölümleri bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Avrupa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupa Tıp Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yaşar Görmez · 3 Ağustos 2016

29/5/2016 da avrupa tıp merkezinde normal doğum yaptım yapmaz olsaydım çocuğumun hayatını karartılar doğum esnasında başını makasla kesmişler hamerleri bile yok ben görüyorum yetmedi bebegim çok ağır kalp hastasıymış konuda anlamadılar ve doğduktan sonra bir ay bebeğim evde kaldı ve bebeyim evde atak geçirdi yani morardı ağzından köpükler geldi dilini yuddu acile zor yetişdirdim bir ay yoğun bakımda kaldı şimdide acıbadem de amaliyata alındı. yetkililerden ricam onlara gerekilen cezanın tez zamanda verilmesini dilerim. umarım onlarda kendi canlarıyla imtihan olurlar nalet olsun çocuğumu o hale getirene ve hastanenize.

Demircioğlu Ramazan · 14 Haziran 2016

Personel problemi var hastahane yönetimi bu konuya el atmalı çok saygısızlar. doktorlar değil ama koridordaki kızlar berbat ağızlarında sakız sorulan soruları cevaplama biçimleri çok bozuk daha ayrıca daha remiz olmalı!!!

Kiziroglu Eren · 21 Nisan 2016

Aynen bir *** yaramaz çok kötü bir hastane disiplin diye birşey yok devlet hastaneleri bundan bin kat iyi birde sanki babasının hayrına bakıyor sanki hiç hastaya ilgi alaka yok nerde *** varsa orda toplanmış verilen muane parasına yazık hiç tavsiye etmem

Ufuk Dede · 23 Ocak 2016

Diş dolgusu yaptırdık bir dolgu 150 lira olurmu bu kadar ya 70 liraydı bu ne böyle bir dolguya bu kadar para alınırmı

TC Özlem Kaplan · 9 Aralık 2015

sgk anlaşmalı diyip gelen hastaları haklarını kullanmasını engelliyorsunuz çok kötü bir hastane ilgi alaka sıfır doktorların hepsi diyip haksızlık edemem bazıları personelin hepsi ve özellikle başhekim hasta çokluğu görünce sgk ya bağlanamıyoruz diyip özel kayıt açmaya çalışıyorlar ve daha neler neler asla gitmem tüm eşime dostuma da söylüyorum zaten

Atiye Kaya · 10 Ağustos 2015

Burada kesinlikle disiplin eksik kadın doğum koridorundaki hosteslerin ağzında sakız... bi hastane ortamına yakışmayan bir görünüm... sorularımıza dik dik cvp verip açıklama yapılmamaktadır...

Beyhan Boz Türkan · 15 Mayıs 2015

Bu sabah 06:50 de oğlum ateşlendiği için hastaneye gittik. Her zaman gittiğimiz hastahane ama artık asla gitmeyeceğiz çünkü 4 yasındaki oğluma bakacak bir tane bile doktor yoktu. En erken de 08:30 gelecekmiş hatta çocuk doktoru da 18:00 den önce gelmeyecekmiş. Biz de başka hastahaneye gittik ve o saat de çocuk doktoru bile vardı.

Ayse Sizer · 23 Nisan 2015

Bizde hiç beğenmedik memnun kalmadık bir doktor yüzünden oğlumuz neredeyse gözünden olacaktı birdaha asla Allah yolumu oraya düşürmesin

Suphi Yıldırım · 6 Aralık 2014

Hiç beğenmedim kimseye de tavsiye etmem. İnsanlar diş bölümünde rahatsız oluyor siz onları acile alıp serum iğne verip birde para kesiyorsunuz

Mehmet Inan Karabekir · 19 Haziran 2014

Çok özel kaliteli hijyenik bir kurum, Tebrikler :))

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupa Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupa Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 66 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupa Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esenyurt Elitium Tıp Merkezi

470 metre uzaklıkta

İnönü Mah. Kemal Paşa Cad. No:24

Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

860 metre uzaklıkta

Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14

Esencan Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18

Esenyurt Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1

Esenyurt Devlet Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Fatih Mh. 19 Mayıs Bulvarı No:8

Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Pınar Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:56