Özel Esencan Hastanesi

Özel Esencan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Esencan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18
Telefon:0 (850) 299-9444
41.03314828.676515

Kurum Hakkında

1998 yılında, Dr. Taşkın Yenidünya öncülüğünde, insana odaklanarak yola çıktık. Amacımız; evrensel tıbbi etik ve bilimsel değerler ışığında, insanların yaşam kalitesini arttıracak, ulaşılabilir, güvenilir sağlık hizmeti sunmaktı. Bu amaç doğrultusunda, Esencan Cerrahi Tıp Merkezi ’nde vermeye başladığımız sağlık hizmetlerine gösterilen ilgi, bizi yüreklendirdi. Hep daha iyiyi hedefledik. Teknolojimizi, ekibimizi ve hizmetimizi geliştirdik.

2011 yılında temellerini attığımız Esencan Hastanesi’ni, gelişen Türkiye’ye yakışan güçlü bir sağlık kompleksi olarak inşa ettik. 18 Kasım 2013 tarihinde, hasta kabul etmeye başladık.

Uzman hekim kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve ileri teknoloji tıbbi cihazlar ile donatılan hastanemizde, öznemiz insan. Tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin bina içerisinde karşılanabildiği, hasta ve hasta yakınlarının tüm ihtiyaçlarının eksiksiz giderildiği hastanemizde, her birim için öncelikli hedef; insanımızın sağlığına güvenli ve huzurlu bir ortamda kavuşması, güler yüzlü hizmet alması, hastanemizden mutlu ayrılması.

Hedefimizi gerçekleştirecek modern donanıma ve eğitimli insan gücüne sahibiz. Esencan Hastanesi olarak; ilkelerimizden ödün vermeden, yakın bölgemizden başlayarak, ülke geneline ve dünyaya uzanan, başarılı tıbbi uygulamalara imza atmaya kararlıyız. Deneyimli uzman kadromuz, güvenli cerrahi uygulamalar gerçekleştirebildiğimiz ileri teknoloji ile donatılmış ameliyathanelerimiz, tıbbi tetkik ve tanı laboratuvarlarımız, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetimizle, hastanemize gelen herkesin, yaşam kalitesini yükseltmeye hazırız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Esencan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esencan Hastanesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Izzet Karademir · 3 Eylül 2018

Çok küstah kendini bilemez diş hekimiyle karşılaştım çok üzülerek söylüyorum resmen kasap bir bayan

Necmi Çetintepe · 22 Mart 2018

Başta KBB Doktoru Hasan Mervan Değer olmak üzere tüm doktorlar ve çalışanların hepsi ilgili alakalı daha ne olsun Başarılarının devamını dilerim. Çok beğendimç Bir daha hasta olursam yine oraya gidecem. insanlık samimiyet önemli birazda o yüzden beğendim... her şey para değil..

Aşkı Şura · 3 Eylül 2017

Kizim erken doğdu premeture. Premeture bebek ve o kadar memnun kaldmki. Yeni dogan dr Fırat beye sonsuz teşekkürler. Merhametin böylesini gormek başka. İyiki varsınız.

Elmas Çıvkınoğlu · 23 Aralık 2015

Diş doktoru *** *** son derece kötü

Baran Şentürk · 16 Aralık 2015

Çocuk doktorları hiç iyi değil tahlil yapılması gerekiyor dediler bir kan tahliline dünya para aldılar hakkımı helal etmiyorum tavsiyede etmiyorum

Hatice Suden Özdil Özkara · 8 Kasım 2015

*** beye iyi diyenler ömründe hiç doktor görmemiş galiba 14 haftalıkken gittim kesin erkek dedi 15 haftalıkken gittim aa kızmış dedi bizi allak bullak etti hayatımda gördüm en saçma ve kötü dokdor

Aslıhan Tekin Özer · 15 Mayıs 2015

Kadın doğum uzmanı uzm dr Güçlü Kaleağası beye hastalarına gösterdi ilgi vede alakadan dolayı teşekkür eder meslek hayatında çok daha başarılı olmasını dilerim. Gerçekten çok kaliteli bi insan. Kadın Hastalıklarıyla alakalı sıkıntısı olan tüm hasta arkadaşlarıma tavsiye edebilirim hem işinden hemde insan psikolojisinden anlayabilen kaliteli bi doktor..

Eren Fırat · 19 Mart 2015

Çoook pahalı. temiz, doktorları da iyi diye insanı soymanın anlamı yok ki bu kadarda vicdansız olmayın ölelimmi paramız yok diye

Enes Enes Kurani · 22 Kasım 2014

Özel Esencan Hastanesine acil olarak getirdiğimiz babam M.Nasır Kurani için yoğun bakım ünitesinde özellikle Alp Hepsev'in göstemiş olduğu ilgi ve hassasiyetinden dolayı ve de acil servisteki diğer doktor hemşire ve hastabakıcı personele ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. İsmail Kurani

TC Gamzecem Demirci · 25 Haziran 2014

Hastane çok temiz, ilgi alaka yönlendirmeler çok iyi... hastane pırıl pırılll daha nedenirki...

Sukran Topac Zengin · 24 Haziran 2014

Esencan Hastanesindeki Beyin sinir cerrahisi Doç.dr. Özkan Ateş bey harika bir uzman boyun bel ağrısı çeken herkese şiddetle öneririm... çok memnun kaldım ilk muayemde

Maşalah Uğur · 23 Mayıs 2014

Esencanda çalışan tüm göz doktorlarına saygılar sevgiler hepsi de çok iyi doktorlar

Ali Bülbül · 7 Nisan 2014

Eşimde idrar kaçırma sorunu vardı. Esencan Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Güçlü Kaleağası'na gittik. Yapılan medikal tedavi sonrasında sağlığına kavuştu. Böyle anlamlı bir günde 07 nisan 2014 dünya sağlık gününde bizleri tekrar sağlığımıza kavuşturan Dr.Güçlü Kaleağası Beye sonsuz teşekkürler :)

Cemile Çetin · 24 Şubat 2014

Pahalı ama doktorları gerçekten çok iyi.

Zeynep Kbck · 2 Şubat 2014

Ya bugun çocuğum düştü parmağı ağrıyor diye götürdüm akşam acil muayene film 150tl aldılar hakkım geçmişse haram olsn.

Evren Arslan · 11 Ocak 2014

Üroloji uzmanı sayın Op.Dr. Ali Karşenas beye çok teşekkür ediyorum. Doktor beyin yaptığı varikosel ameliyatından sonra çocuk sahibi oldum.

Erkan Arslan · 21 Aralık 2013

Telefonlara bakan yok ne acayip hastane

Maybe Onee Day · 8 Aralık 2013

insanı soyup soğana çeviriyorsunuz saçma sapan tahliller veriyorsunuz sonuç aaa umrumdugum gibi değilmiş ! Yeterki hastaneye para gelsin

Onur Hancıoğlu · 22 Ekim 2013

Tabiki de artık doktorum diş hekimi Mustafa Balkı. Teşekkür ederim Esencan böyle muazzam bir doktorla çalıştığınız için.

Metin Babar · 30 Ağustos 2013

Dr. Ahmet beye 10 üstünde 10 veriyorum, tek kelimeyle mükemmel, ilgisine hayran kaldık gerçekten, çok duyarlı, çok araştırıyor, böyle bir doktoru Esencanda görmek memnun edici teşekkürler...

Hüseyin Azker · 28 Haziran 2013

Göz doktoru Tezer Nur Gücükoğlu'na teşekkür ediyor aynı zamanda böyle bir doktoru kazandırdığınız için hastaneye de teşekkür ediyorum. Göz doktoru Tezer hanım hastalarınıza çok güler yüzlü ve titiz muayene edip birebir anlayamadığım konuya bilgi veriyor.

Oktay Bayar · 11 Haziran 2013

Nöroloji doktoru sayın Beyza Deniz hanımefendi çok iyi bir hekim ve güvenilir...

Erol Alparslan · 27 Şubat 2013

Verdiğim paranın hakkını alamadım... işinizi yapacaksanız biraz daha iyi doktorlarla çalışın... hizmet 0

Ceren Yılmaz · 20 Kasım 2012

Ya neden randevu alamıyoruz... onun dışında Esencan Tıp Merkezini herkese tavsiye ediyoruz. Lütfen biraz yardımcı olabilirmiyiz

Sedat Dursun · 12 Ocak 2012

E-randevu sisteminde neden randevu alınacak birimi seçilemiyor. Bilgi verir misiniz?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Esencan Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Esencan Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 179 oy kullanılmış ve kurum hakkında 25 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Esencan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

290 metre uzaklıkta

Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14

Esenyurt Diyaliz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1

Esenyurt Devlet Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Fatih Mh. 19 Mayıs Bulvarı No:8

Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Pınar Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:56

Avrupa Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Doğan Araslı Cad. No:114

Esenşehir Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Doğan Araslı Blv. No:197

Esenyurt Elitium Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

İnönü Mah. Kemal Paşa Cad. No:24

İstanbul Reyap Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25