Özel Esencan Hastanesi

Özel Esencan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Esencan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18
Telefon:0 (850) 299-9444
Web Sitesi:www.esencanhastanesi.com.trHata Bildir
41.03314828.676515

Kurum Hakkında

Özel Esencan Hastanesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1998 yılında, Dr. Taşkın Yenidünya öncülüğünde, insana odaklanarak yola çıktık. Amacımız; evrensel tıbbi etik ve bilimsel değerler ışığında, insanların yaşam kalitesini arttıracak, ulaşılabilir, güvenilir sağlık hizmeti sunmaktı. Bu amaç doğrultusunda, Esencan Cerrahi Tıp Merkezi ’nde vermeye başladığımız sağlık hizmetlerine gösterilen ilgi, bizi yüreklendirdi. Hep daha iyiyi hedefledik. Teknolojimizi, ekibimizi ve hizmetimizi geliştirdik.

2011 yılında temellerini attığımız Esencan Hastanesi’ni, gelişen Türkiye’ye yakışan güçlü bir sağlık kompleksi olarak inşa ettik. 18 Kasım 2013 tarihinde, hasta kabul etmeye başladık.

Uzman hekim kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve ileri teknoloji tıbbi cihazlar ile donatılan hastanemizde, öznemiz insan. Tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin bina içerisinde karşılanabildiği, hasta ve hasta yakınlarının tüm ihtiyaçlarının eksiksiz giderildiği hastanemizde, her birim için öncelikli hedef; insanımızın sağlığına güvenli ve huzurlu bir ortamda kavuşması, güler yüzlü hizmet alması, hastanemizden mutlu ayrılması.

Hedefimizi gerçekleştirecek modern donanıma ve eğitimli insan gücüne sahibiz. Esencan Hastanesi olarak; ilkelerimizden ödün vermeden, yakın bölgemizden başlayarak, ülke geneline ve dünyaya uzanan, başarılı tıbbi uygulamalara imza atmaya kararlıyız. Deneyimli uzman kadromuz, güvenli cerrahi uygulamalar gerçekleştirebildiğimiz ileri teknoloji ile donatılmış ameliyathanelerimiz, tıbbi tetkik ve tanı laboratuvarlarımız, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetimizle, hastanemize gelen herkesin, yaşam kalitesini yükseltmeye hazırız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Esencan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Neonatoloji
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Tıbbi Onkoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Izzet Karademir
Çok küstah kendini bilemez diş hekimiyle karşılaştım çok üzülerek söylüyorum resmen kasap bir bayan.
Necmi Çetintepe
★★★★★
Başta KBB Doktoru Hasan Mervan Değer olmak üzere tüm doktorlar ve çalışanların hepsi ilgili alakalı daha ne olsun. Başarılarının devamını dilerim. Çok beğendim. Bir daha hasta olursam yine oraya gidecem. İnsanlık samimiyet önemli birazda o yüzden beğendim... Her şey para değil..
Aşkı Şura
★★★★★
Kizim erken doğdu premeture. Premeture bebek ve o kadar memnun kaldmki. Yeni dogan dr Fırat beye sonsuz teşekkürler. Merhametin böylesini gormek başka. İyiki varsınız.
Elmas Çıvkınoğlu
Diş doktoru *** *** son derece kötü
Baran Şentürk
Çocuk doktorları hiç iyi değil tahlil yapılması gerekiyor dediler bir kan tahliline dünya para aldılar hakkımı helal etmiyorum tavsiyede etmiyorum.
Hatice Suden Özdil Özkara
★★
*** beye iyi diyenler ömründe hiç doktor görmemiş galiba 14 haftalıkken gittim kesin erkek dedi 15 haftalıkken gittim aa kızmış dedi bizi allak bullak etti hayatımda gördüm en saçma ve kötü doktor.
Aslıhan Tekin Özer
★★★★★
Kadın doğum uzmanı uzm dr Güçlü Kaleağası beye hastalarına gösterdi ilgi vede alakadan dolayı teşekkür eder meslek hayatında çok daha başarılı olmasını dilerim. Gerçekten çok kaliteli bi insan. Kadın Hastalıklarıyla alakalı sıkıntısı olan tüm hasta arkadaşlarıma tavsiye edebilirim hem işinden hemde insan psikolojisinden anlayabilen kaliteli bi doktor..
Eren Fırat
Çoook pahalı. temiz, doktorları da iyi diye insanı soymanın anlamı yok ki bu kadarda vicdansız olmayın ölelimmi paramız yok diye.
Enes Enes Kurani
★★★★★
Özel Esencan Hastanesine acil olarak getirdiğimiz babam M.Nasır Kurani için yoğun bakım ünitesinde özellikle Alp Hepsev'in göstemiş olduğu ilgi ve hassasiyetinden dolayı ve de acil servisteki diğer doktor hemşire ve hastabakıcı personele ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. İsmail Kurani
TC Gamzecem Demirci
★★★★★
Hastane çok temiz, ilgi alaka yönlendirmeler çok iyi... Hastane pırıl pırılll daha nedenirki...
Sukran Topac Zengin
★★★★★
Esencan Hastanesindeki Beyin sinir cerrahisi Doç.dr. Özkan Ateş bey harika bir uzman boyun bel ağrısı çeken herkese şiddetle öneririm... Çok memnun kaldım ilk muayemde
Maşalah Uğur
★★★★★
Esencanda çalışan tüm göz doktorlarına saygılar sevgiler hepsi de çok iyi doktorlar.
Ali Bülbül
★★★★★
Eşimde idrar kaçırma sorunu vardı. Esencan Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Güçlü Kaleağası'na gittik. Yapılan medikal tedavi sonrasında sağlığına kavuştu. Böyle anlamlı bir günde 07 nisan 2014 dünya sağlık gününde bizleri tekrar sağlığımıza kavuşturan Dr.Güçlü Kaleağası Beye sonsuz teşekkürler :)
Cemile Çetin
★★★★
Pahalı ama doktorları gerçekten çok iyi.
Zeynep Kbck
Ya bugun çocuğum düştü parmağı ağrıyor diye götürdüm akşam acil muayene film 150tl aldılar hakkım geçmişse haram olsn.
Evren Arslan
★★★★★
Üroloji uzmanı sayın Op.Dr. Ali Karşenas beye çok teşekkür ediyorum. Doktor beyin yaptığı varikosel ameliyatından sonra çocuk sahibi oldum.
Maybe Onee Day
İnsanı soyup soğana çeviriyorsunuz saçma sapan tahliller veriyorsunuz sonuç aaa umrumdugum gibi değilmiş ! Yeterki hastaneye para gelsin
Onur Hancıoğlu
★★★★★
Tabiki de artık doktorum diş hekimi Mustafa Balkı. Teşekkür ederim Esencan böyle muazzam bir doktorla çalıştığınız için.
Metin Babar
★★★★★
Dr. Ahmet beye 10 üstünde 10 veriyorum, tek kelimeyle mükemmel, ilgisine hayran kaldık gerçekten, çok duyarlı, çok araştırıyor, böyle bir doktoru Esencanda görmek memnun edici teşekkürler...
Hüseyin Azker
★★★★★
Göz doktoru Tezer Nur Gücükoğlu'na teşekkür ediyor aynı zamanda böyle bir doktoru kazandırdığınız için hastaneye de teşekkür ediyorum. Göz doktoru Tezer hanım hastalarınıza çok güler yüzlü ve titiz muayene edip birebir anlayamadığım konuya bilgi veriyor.
Oktay Bayar
★★★★★
Nöroloji doktoru sayın Beyza Deniz hanımefendi çok iyi bir hekim ve güvenilir...
Erol Alparslan
Verdiğim paranın hakkını alamadım... işinizi yapacaksanız biraz daha iyi doktorlarla çalışın... hizmet 0
Ceren Yılmaz
★★★★
Ya neden randevu alamıyoruz... onun dışında Esencan Tıp Merkezini herkese tavsiye ediyoruz. Lütfen biraz yardımcı olabilirmiyiz

Özel Esencan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Esencan Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 182 oy kullanılmış ve kurum hakkında 23 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
328 metre uzaklıkta
Tam gün sorumlu uzman hekim, konsültannefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız tecrübeli ve güler yüzlü şefkatli hemşirelerimiz ve personelimizle hizmetinizdeyiz.
Esenyurt Devlet Hastanesi
Esenyurt Devlet Hastanesi
845 metre uzaklıkta
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi insana değer veren ve hasta memnuniyeti odaklı çalışanları, tam donanımlı hasta odaları klinikler, ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım, yetişkin yoğun bakım, laboratuarlar, diyaliz ünitesi,
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi hasta memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyacaktır.
Özel Avrupa Tıp Merkezi
Özel Avrupa Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Avrupa Tıp Merkezi, 2007 yılında kurulan, ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunan, ameliyathanesi, doğumhanesi, cerrahi ve dahili birimleriyle, 24 saat hizmet veren cerrahi tıp merkezidir.
Özel Esenşehir Tıp Merkezi
Özel Esenşehir Tıp Merkezi, İstanbul Esenyurt ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Esenyurt Elitium Tıp Merkezi
Elitium Esenyurt Cerrahi Tıp Merkezi 2015 yılında ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi hizmetleri sunmak üzere İstanbul Esenyurt Kemalpaşa caddesinde kurulmuştur.
Özel İstanbul Reyap Hastanesi
Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet veren Reyap Hastanesi üstün sağlık hizmeti vermek hedefiyle Ekim 2016’da Esenyurt’ta hizmete başlamıştır.
Özel Yeni Hayat Tıp Merkezi
Yeni Hayat Tıp Merkezi alanında en başarılı ve tecrübeli hekimlere sahip özel bir hastanedir. Tıp alanındaki güncel gelişmeler eş zamanlı olarak hastanemizde uygulanmaktadır.
Özel Diriliş Tıp Merkezi
Özel Diriliş Tıp Merkezi, İstanbul Avcılar ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Esencan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉