Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1
Telefon:0 (212) 699-0838
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.03115628.673620

Kurum Hakkında

2007 Yılında Esenyurt'ta Çavuşoğlu Sağlı Hizmetleri Ltd. adı altında özel sağlık sektöründe hizmet vermeye başlayan Özel Çavuşoğlu Esenyurt Diyaliz Merkezimiz bilimsel kriterleri ön planda tutarak; "Sağlığınız bizim için önemlidir, yaşam kalitenizi arttırmak öncelikli hedefimizdir"; ilkesiyle kurucusu olan Uzman Dr. Muzaffer Çavuşoğlu sorumluluğunda kuruluşunun ilk gününden beri deneyimli doktor konsültan nefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız ve hemşireleriyle, eğitilmiş personeliyle tam kapasite ve kaliteyle güleryüzümüzü ve anlayışımızı hiç eksiltmeyen kadromuzla size hizmet ve destek sunmakla yaşam standartlarınızı yükseltebilmektir.

Tam gün sorumlu uzman hekim, konsültannefrologlarımız ve kalp damar cerrahımız tecrübeli ve güler yüzlü şefkatli hemşirelerimiz ve personelimizle hizmetinizdeyiz.

HBV-HCV ve Negatif hastalarımız için ayrılmış özel, geniş, ferah, konforlu hasta salonlarımızda hastalarımızın kolaylıkla kullanabilecekleri kumandalı otomatik çok fonksiyonlu yataklar her hastamıza özel kulaklıklı uydu antenli televizyon yayını.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esencan Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18
Esenyurt Devlet Hastanesi
520 metre uzaklıkta
Fatih Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:59
Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi
540 metre uzaklıkta
Pınar Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:56
Avrupa Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
İnönü Mah. Doğan Araslı Cad. No:114
İstanbul Reyap Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25
Yeni Hayat Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Şahinler Mah. Cumhuriyet Cad. No:86