Özel Bafra Diyaliz Merkezi

Özel Bafra Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bafra Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Bafra
Adres:İsmet Paşa Cad. No:17-19
Telefon:0 (362) 544-1044
41.56539435.910375

Kurum Hakkında

Deneyimli klinik ekibimiz Özel Bafra Diyaliz Merkezi'nde sizi karşılıyor. Kliniğimizde sağlık hizmeti yanı sıra hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi 2008 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 20 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetimizin bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tedavi süresince tüm hastalar için ücretsiz taşıma ve yemek sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bafra Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bafra Diyaliz Merkezi, Samsun ili Bafra ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bafra Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bafra Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medi Bafra Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Altınyaprak Mah. Hastane Sk. No:27

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

940 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2

Bafra Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

İshaklı Mahallesi Bayrak Sok. No:14

19 Mayıs Devlet Hastanesi

15.9 km. uzaklıkta

Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55

Alaçam Devlet Hastanesi

26.3 km. uzaklıkta

Yenicami Mah. Lise Cad. No:61

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

33.2 km. uzaklıkta

On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi