Özel Bafra Diyaliz Merkezi

Özel Bafra Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bafra Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Bafra
Adres:İsmetpaşa Mah. İsmet Paşa Cad. No:17-19
Telefon:0 (362) 544-1044
Web Sitesi:dmed-healthcare.com.trHata Bildir
41.56539435.910375

Kurum Hakkında

Özel Bafra Diyaliz Merkezi, Samsun ili Bafra ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Deneyimli klinik ekibimiz Özel Bafra Diyaliz Merkezi'nde sizi karşılıyor. Kliniğimizde sağlık hizmeti yanı sıra hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz.

Bafra Diyaliz Merkezimiz 30 hasta yatağı kapasitesi ile hizmet vermektedir. Bafra Diyaliz Merkezi, Türkiye’nin kuzeyinde, denizden veya Balık Gölü’nden yarım saatten daha az mesafede yer almaktadır. Türkiye genelindeki tüm Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmalıdır. Hizmetimizin bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tedavi süresince tüm hastalar için ücretsiz taşıma ve yemek sunulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bafra Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Bafra Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Bafra Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medi Bafra Hastanesi
Özel Medi Bafra Hastanesi
496 metre uzaklıkta
2009 yılında faaliyete başlayan Özel Medibafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bafra ve çevre ilçelerdeki yaklaşık 250 bin nüfusa kalite standartlarında modern sağlık hizmeti veren bir merkezdir.
Bafra Devlet Hastanesi
Bafra Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Bafra Devlet Hastanesi 2013 yılında yeni hizmet binasına taşınmış ve altyapısı ile beraber bölgenin en güçlü, en çok tercih edilen hastanesi konumdadır.
19 Mayıs Devlet Hastanesi
19 Mayıs Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
19 Mayıs Devlet Hastanesi 2021 yılında yeni hastane binası tamamlanmış ve hizmete 20 yataklı hastane olarak devam etmektedir.
Alaçam Devlet Hastanesi
Alaçam Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Alaçam Devlet Hastanesi 2008 yılının temmuz ayında 30 Yataklı yeni binamızda hizmete başlamıştır. Hastanemizde 24 saat acil hizmeti verilmektedir.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, onkoloji alanında en son tedavilerin uygulandığı, son derece donanımlı yapısıyla Samsun merkez ve ilçelerinde bulunan patolojik tanı almış, tedavi ve takip sürecinde olan kanser hasta
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük ve en donanımlı hastanesi olup halen 900 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi 40 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bafra Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉