19 Mayıs Devlet Hastanesi

19 Mayıs Devlet Hastanesi
Kurum Adı:19 Mayıs Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Ondokuzmayıs
Adres:Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55
Telefon:0 (362) 511-5300
41.49253936.074388

Kurum Hakkında

19 Mayıs ilçesinde yaşayan ve misafir olarak gelen vatandaşlarımızın, sağlık problemlerinin çözüldüğü ve tedavisinin yapıldığı merkezdeki tek sağlık kuruluşu olarak hizmet veren 19 Mayıs Sağlık Ocağının eski binasının yıkılarak bahçesinin bulunduğu yere, 2007 yılında yapılan İlçe Sağlık grup Başkanlığı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Merkez Aile Sağlığı Merkezi binasında 5 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bir süre bu şekilde hizmet veren 19 Mayıs Devlet Hastanesinin statüsü E III tipi 5 yataklı İlçe Hastanesinden, E I tipi 5 yataklı İlçe Devlet Hastanesine dönüştürülmüş ve 15/09/2011 tarih itibari ile 19 Mayıs Toplum Sağlığı Merkezinin tamamı yeni hastanenin kadrosuna geçirilmiştir

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

19 Mayıs Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. 19 Mayıs Devlet Hastanesi, Samsun ili Ondokuzmayıs ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

19 Mayıs Devlet Hastanesi Randevu19 Mayıs Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Helin Sert · 1 Ağustos 2018

Neden psikiyatri yok bu hastanede

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

19 Mayıs Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

19 Mayıs Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

19 Mayıs Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bafra Devlet Hastanesi

13.7 km. uzaklıkta

İshaklı Mahallesi Bayrak Sok. No:14

Medi Bafra Hastanesi

15.4 km. uzaklıkta

Altınyaprak Mah. Hastane Sk. No:27

Bafra Diyaliz Merkezi

15.9 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Cad. No:17-19

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

16.6 km. uzaklıkta

Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

17.8 km. uzaklıkta

On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi

18.8 km. uzaklıkta

19 Mayıs Bulvarı No:124 Kurupelit