Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Bafra
Adres:Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2
Telefon:0 (362) 543-2472
Web Sitesi:bafra.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.56428635.899146

Kurum Hakkında

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Bafra ilçesi olmak üzere çevre ilçelerdeki hastalara, kalite standartlarında modern sağlık hizmeti veren bir merkezdir.

Merkezimiz 16.02.2009 tarihinde altı ay süreyle gelir ve gideri Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi’nden finanse edilerek Alparslan Mahallesi Şirin Sokakta halen 50. Yıl İlköğretim Okulu Anaokulu olarak kullanılmakta olan binada faaliyet göstermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı’nın kapatılan Bafra Kızılırmak Devlet Hastanesi’ne ait poliklinik binasını kurumumuza tahsil etmesi sebebiyle 01.10.2009 tarihinde halen faaliyet göstermekte olduğumuz bu binaya taşınmıştır. 4 diş hekimi ile hizmete başladığımız bu yolculuğumuz 20 diş hekimi ve eğitimli personelimizle devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Samsun ili Bafra ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bafra Diyaliz Merkezi
940 metre uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. İsmet Paşa Cad. No:17-19
Medi Bafra Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Altınyaprak Mah. Hastane Sk. No:27
Bafra Devlet Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
İshaklı Mahallesi Bayrak Sok. No:14
19 Mayıs Devlet Hastanesi
16.6 km. uzaklıkta
Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55
Alaçam Devlet Hastanesi
25.4 km. uzaklıkta
Yenicami Mah. Lise Cad. No:61
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
33.8 km. uzaklıkta
On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi