Alaçam Devlet Hastanesi

Alaçam Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Alaçam Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Alaçam
Adres:Yenicami Mah. Lise Cad. No:61
Telefon:0 (362) 622-0010
41.61151135.600217

Kurum Hakkında

Alaçam Devlet Hastanesi 1963 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. 1997 yılında 30 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. 2008 yılının temmuz ayında 30 Yataklı yeni binamızda hizmete başlamıştır.

Hastanemizde 24 saat acil hizmeti verilmekte olup; hastalarımıza önceliklerine göre tıbbi müdahale ve tedavi uygulanmaktadır. Ayrıca trafik kazalarında, zehirlenme, travma ve kalp krizi gibi acil vakalarda 112 acil hizmeti verilmektedir. 112 ambulansı ile hastalar Alaçam Devlet Hastanesine veya daha ileri Devlet Hastanelerine sevki sağlanmaktadır. Ayrıca acil ünitemizde pansuman ve enjeksiyon hizmeti de verilmektedir.

Aile Hekimliği Polikliniğinde; kronik rahatsızlığı olan hastaların rutin takipleri, ilaç raporları ve Aile Planlaması hizmetleri verilmektedir. Aile Hekimi Uzmanı tarafından gerekli görülen hastalar; Aile hekimliği Servisinde yatırılarak tedaviye alınmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Alaçam Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Alaçam Devlet Hastanesi, Samsun ili Alaçam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Alaçam Devlet Hastanesi RandevuAlaçam Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nida Çağlar · 25 Şubat 2013

24 şubatı 25 şubata bağlayan gece saat 12den sanra acil servisteydim. Gereken müdahaleyi anında yapan sayın Dr. Serdar Bal'a yanlış hatırlamıyorsam o saatte orada bulunan sağlık personeline ambulans görevlilerine sonsuz teşekkür ediyorum. saygılarımla.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Alaçam Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Alaçam Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alaçam Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

25.4 km. uzaklıkta

Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2

Bafra Diyaliz Merkezi

26.3 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Cad. No:17-19

Medi Bafra Hastanesi

26.7 km. uzaklıkta

Altınyaprak Mah. Hastane Sk. No:27

Bafra Devlet Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

İshaklı Mahallesi Bayrak Sok. No:14

Gerze Devlet Hastanesi

41.4 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64

19 Mayıs Devlet Hastanesi

41.6 km. uzaklıkta

Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55