Alaçam Devlet Hastanesi

Alaçam Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Alaçam Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Alaçam
Adres:Yenicami Mah. Lise Cad. No:61
Telefon:0 (362) 622-0010
Web Sitesi:www.alacamdh.gov.trHata Bildir
41.61151135.600217

Kurum Hakkında

Alaçam Devlet Hastanesi 1963 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. 1997 yılında 30 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. 2008 yılının temmuz ayında 30 Yataklı yeni binamızda hizmete başlamıştır.

Hastanemizde 24 saat acil hizmeti verilmekte olup; hastalarımıza önceliklerine göre tıbbi müdahale ve tedavi uygulanmaktadır. Ayrıca trafik kazalarında, zehirlenme, travma ve kalp krizi gibi acil vakalarda 112 acil hizmeti verilmektedir. 112 ambulansı ile hastalar Alaçam Devlet Hastanesine veya daha ileri Devlet Hastanelerine sevki sağlanmaktadır. Ayrıca acil ünitemizde pansuman ve enjeksiyon hizmeti de verilmektedir.

Aile Hekimliği Polikliniğinde; kronik rahatsızlığı olan hastaların rutin takipleri, ilaç raporları ve Aile Planlaması hizmetleri verilmektedir. Aile Hekimi Uzmanı tarafından gerekli görülen hastalar; Aile hekimliği Servisinde yatırılarak tedaviye alınmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Alaçam Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Alaçam Devlet Hastanesi, Samsun ili Alaçam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Alaçam Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nida Çağlar
★★★★★
24 şubatı 25 şubata bağlayan gece saat 12den sanra acil servisteydim. Gereken müdahaleyi anında yapan sayın Dr. Serdar Bal'a yanlış hatırlamıyorsam o saatte orada bulunan sağlık personeline ambulans görevlilerine sonsuz teşekkür ediyorum. saygılarımla.

Alaçam Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Alaçam Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alaçam Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
25.4 km. uzaklıkta
Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2
Bafra Diyaliz Merkezi
26.3 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. İsmet Paşa Cad. No:17-19
Medi Bafra Hastanesi
26.7 km. uzaklıkta
Altınyaprak Mah. Hastane Sk. No:27
Bafra Devlet Hastanesi
28.2 km. uzaklıkta
İshaklı Mahallesi Bayrak Sok. No:14
Gerze Devlet Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64
19 Mayıs Devlet Hastanesi
41.6 km. uzaklıkta
Pazar Mahallesi Fatih Bulvarı No:55