Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1
Telefon:0 (412) 229-2947
37.91963640.237083

Kurum Hakkında

Bugüne kadar Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden gelen binlerce çiftin bebek hayallerini gerçekleştiren Bahçeci Sağlık Grubu, 2013 Ekim ayı itibariyle Doğu’nun en önemli merkezi olan Diyarbakır’da hizmet vermeye başlamıştır.

Bahçeci Diyarbakır Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi ve Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, 900m2’lik merkezinde Dünyada ve Bahçeci’nin 6 ülkedeki tüm merkezlerinde uyguladığı son teknikleri, 17 yıllık bilgi ve deneyimi ile sunmaktadır.

Bahçeci grubunun Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki ilk yatırımı olan bu merkez, kısa süre içinde Dicle bölgesinde 3500m2’lik yeni müstakil yerinde ilave edilecek branşlarla Cerrahi Tıp Merkezi ve Tüp Bebek Merkezi olarak hizmete devam edecektir.

Bahçeci’nin merkezi yönetimi ve kalite kontrol sistemi ile ulaştığı dünya standardlarındaki gebelik oranlarını Diyarbakır Tüp Bebek Merkezinde de sağlamak için oluşturduğu hekim ve embryolog kadrosu ile hizmete başlayan Bahçeci, yöre halkına bölgede hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyarbakır Asker Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cd

Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

130 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Mimar Sinan Cad. No:15

Nöron Nöroloji Dal Merkezi

190 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. No:7 H. Cemal Kaplan Apt.

Çamlıca Diyaliz Merkezi

230 metre uzaklıkta

Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cd. Binefş Apt. No:1/1

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır