Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C
Telefon:0 (412) 228-1616
37.91897640.235850

Kurum Hakkında

2005 yılında yaklaşık 6 aylık bir dönemden sonra, KBB uzman hekimleri tarafında hiçbir masraftan kaçınmadan altyapısı oluşturulan içinde hepafiltreli (sterilite açısında kriterdir) tam donanımlı ve sağlık bakanlığı tarafında ruhsatlı ameliyathanesi bulunan, biyokimya laboratuarı, sipiral tomografisi USG ve KBB hastalıkları için tüm tetkik ve tedavilerinin yapıldığı, hasta odalarının hepsinde merkezi oksijen sistemi, klima, buzdolabı, tv olan lux donanımlı bir mekanda sağlık hizmeti sunan Akademi KBB ve cerrahi dal merkezi bünyesinde aynca; Erişkin KBB polikliniği, Çocuk KBB polikliniği, odyoloji laboratuvarı (BERA- Otoakustik emisyon dahil), estetik burun cerrahisi polikliniği ve temiz hijyenik ortamıyla toplam 1200M2lik alanıyla bölgede sadece KBB alanında tek merkez konumundadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nöron Nöroloji Dal Merkezi

60 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. No:7 H. Cemal Kaplan Apt.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

130 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1

Çamlıca Diyaliz Merkezi

180 metre uzaklıkta

Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cd. Binefş Apt. No:1/1

Fizyocenter Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

210 metre uzaklıkta

Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. No:14/B

Diyarbakır Asker Hastanesi

240 metre uzaklıkta

Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cd

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Mimar Sinan Cad. No:15