Özel Batı Tıp Merkezi

Özel Batı Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Batı Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Yunus Emre Mah. 1619. Sk. No:2
Telefon:0 (212) 536-3040
Web Sitesi:batitipmerkezi.comHata Bildir
41.09282528.895459

Kurum Hakkında

Batı Tıp Merkezi Hastanesi, bilimsel ve ileri tıp teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları, teknolojik alt yapısı, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Halkımıza göz hastalıkları, Kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon branşlarında sağlık hizmeti vererek öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Birinci Sağlık Grubu çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretir.

Birinci Sağlık Grubu, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanındaki ulusal ve uluslararası yenilikler, gelişmeler yakından takip edilir. Yüksek kaliteli hizmet verebilmenin ilk koşullarından biri olarak gördüğümüz güvenilir teknik alt yapının tesisi için enerjimizin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyoruz.

Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı 'mükemmelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, tüm hizmet alanlarımızda klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Batı Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batı Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Batı Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Batı Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Batı Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batı Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Karayolları Mah. Osmanbey Cad. 621 Sok. No:120
Gazi Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Yunus Emre Mah. İsmetpaşa Cad. No:27
Medicina Plus Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
75. Yıl Mah. İstiklal Cad. 1305 Sok. No:16
Toplum Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Gazi Mah. İsmetpaşa Cad. No:44
Elif Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Mevlana Mah. Sefa Cad. No:11 Yeşilpınar
Safir Sağlık Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Esentepe Mahallesi C1 Cad. No:37/1
Başarı Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Hekimsuyu Caddesi No:53 Küçükköy