Özel Gazi Hastanesi

Özel Gazi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gazi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Yunus Emre Mah. İsmetpaşa Cad. No:27
Telefon:0 (212) 650-1819
Web Sitesi:www.gazihastanesi.com.trHata Bildir
41.10102128.898626

Kurum Hakkında

Asya ile Avrupa'yı birleştiren ve zengin kültürü ile bilinen İstanbul'a, Gazi Hastanesi de dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak teşvikte bulunmak istiyor. Gazi Hastanesi, 20 milyondan fazla nüfusu bulunan İstanbul da 150 çalışanı ile bölgede hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Gazi Hastanesi, kuruluş tarihi olan 1996 yılından beri tıbbi etik kurallarına bağlı olmuştur. Gazi Hastanesi, 18 uzman doktoru ile temel sağlık etiğine bağlı olarak Onkoloji (Kemotrapi), Dahiliye (EKG, Eforlu EKG, Ekokardiyografi), Genel Cerrahi (Laparoskipik ameliyat, Gastroskopi, Kolonoskopi), Kadın doğum (Infertilite), Çocuk hastalıkları, Nöroloji (EEG, EMG), Ortopedi (Atroskopi), Üroloji (Böbrek taş kırma, Üroflow, Ürodinami), Kulak burun boğaz (Endovizyon), Göz hastalıkları (Fako), Fizik Tedavi (Fizyo terapi), Dermatoloji (Cildiye), Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji (1. 5 Tesla Emar, Pet/Ct, Multisilice, Bilgisayarlı tomografi, 3 boyutlu Doppler ultrason, Mammografi, Direkt rontgen, Panoramik rontgen), Plastik cerrahi (Laser epilasyon ve cilt bakımı), Diş (implantasyon, protez) ve Psikiyatri'ye kadar uzmanlık dallarında sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca, hemşireler ve tüm Gazi Hastanesi çalışanları da sağlık hizmetinin bir parçası olarak görev vermektedirler.

Gazi Hastanesi, travma merkezi ve dört yataklı travma yoğun bakım merkezi ile İstanbul'da tek düzeydedir. Özel ambulansı ve tıbbi helikopter bağlantıları bulunduğundan çevresindeki bölgeler, ihtiyaç duyduklarında ağır yaralı hastaları için ileri bakım hizmeti alabilirler.

Gazi Hastanesi 1996 yılından beri ülkede önde gelen kadın doğum merkezlerinden düşük doğum tartısı ve riskli gebelikleri, yaklaşık 10. 000 adetten fazla doğum ile birlikte başarıyla gerçekleştirmiştir. Gazi Hastanesi, devlet güvencesinde olan inme ve beyin kanaması geçiren hastalarına 4 yataklı nörolojik yoğun bakımı ile İstanbul'da hizmet vermektedir. Başka diğer merkezleri Kardiyoloji, Ortopedi, Yüksek riskli ve normal doğum, Üroloji, KBB, Endokrinoloji ve Çocuk ve pediatrik yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.

Bölgenin önde gelen güvenli hastanesi olarak Gazi Hastanesi, mükemmel, şefkatli, basitten karmaşık sağlık hizmetlerine kadar uzanan bölümde bölge sakinlerine sağlık hizmet vermeyi taahhüt eder.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Tıbbi Onkoloji

Özel Gazi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gazi Hastanesi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Arif Kececi
Kapınızın önünde yere düşen acil hastayı içeri almayan bir hastane olabilir mi yaa, bu utanç size yeter, yazıklar olsun size, hastane değil market açın siz.
Erhan Erol
Dün bir tam teşekküllü sağlık raporu almak için geldim hastanenize ama ne kapı ne danışma ne de hasta kayıt bana yardımcı olabildi. Ordan oraya yollandım. Bana göre çok tecrübesizler, bence komple o departmandaki elemanlar eğitilmeli. Rapor almaya gittiğim hastaneden nerdeyse psikologa gidecek seviyeye gelmem beni şaşırttı. Bu konuda çok zayıfsınız.

Özel Gazi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Gazi Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gazi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Toplum Tıp Merkezi
190 metre uzaklıkta
Gazi Mah. İsmetpaşa Cad. No:44
Medicina Plus Tıp Merkezi
840 metre uzaklıkta
75. Yıl Mah. İstiklal Cad. 1305 Sok. No:16
Batı Tıp Merkezi
950 metre uzaklıkta
Yunus Emre Mah. 1619. Sk. No:2
Medistanbul Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Lütfi Aykaç Blv. No:80/G
Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Karayolları Mah. Osmanbey Cad. 621 Sok. No:120
Safir Sağlık Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Esentepe Mahallesi C1 Cad. No:37/1
Elif Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Mevlana Mah. Sefa Cad. No:11 Yeşilpınar
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. Belediye Sok. No:7