Özel Gazi Hastanesi

Özel Gazi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gazi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Yunus Emre Mah. İsmetpaşa Cad. No:27
Telefon:0 (212) 650-1819
Web Sitesi:www.gazihastanesi.com.trHata Bildir
41.10102128.898626

Kurum Hakkında

Özel Gazi Hastanesi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Asya ile Avrupa'yı birleştiren ve zengin kültürü ile bilinen İstanbul'a, Gazi Hastanesi de dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak teşvikte bulunmak istiyor. Gazi Hastanesi, 20 milyondan fazla nüfusu bulunan İstanbul da 150 çalışanı ile bölgede hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Gazi Hastanesi, kuruluş tarihi olan 1996 yılından beri tıbbi etik kurallarına bağlı olmuştur. Gazi Hastanesi, 18 uzman doktoru ile temel sağlık etiğine bağlı olarak Onkoloji (Kemotrapi), Dahiliye (EKG, Eforlu EKG, Ekokardiyografi), Genel Cerrahi (Laparoskipik ameliyat, Gastroskopi, Kolonoskopi), Kadın doğum (Infertilite), Çocuk hastalıkları, Nöroloji (EEG, EMG), Ortopedi (Atroskopi), Üroloji (Böbrek taş kırma, Üroflow, Ürodinami), Kulak burun boğaz (Endovizyon), Göz hastalıkları (Fako), Fizik Tedavi (Fizyo terapi), Dermatoloji (Cildiye), Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji (1. 5 Tesla Emar, Pet/Ct, Multisilice, Bilgisayarlı tomografi, 3 boyutlu Doppler ultrason, Mammografi, Direkt rontgen, Panoramik rontgen), Plastik cerrahi (Laser epilasyon ve cilt bakımı), Diş (implantasyon, protez) ve Psikiyatri'ye kadar uzmanlık dallarında sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca, hemşireler ve tüm Gazi Hastanesi çalışanları da sağlık hizmetinin bir parçası olarak görev vermektedirler.

Gazi Hastanesi, travma merkezi ve dört yataklı travma yoğun bakım merkezi ile İstanbul'da tek düzeydedir. Özel ambulansı ve tıbbi helikopter bağlantıları bulunduğundan çevresindeki bölgeler, ihtiyaç duyduklarında ağır yaralı hastaları için ileri bakım hizmeti alabilirler.

Gazi Hastanesi 1996 yılından beri ülkede önde gelen kadın doğum merkezlerinden düşük doğum tartısı ve riskli gebelikleri, yaklaşık 10. 000 adetten fazla doğum ile birlikte başarıyla gerçekleştirmiştir. Gazi Hastanesi, devlet güvencesinde olan inme ve beyin kanaması geçiren hastalarına 4 yataklı nörolojik yoğun bakımı ile İstanbul'da hizmet vermektedir. Başka diğer merkezleri Kardiyoloji, Ortopedi, Yüksek riskli ve normal doğum, Üroloji, KBB, Endokrinoloji ve Çocuk ve pediatrik yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.

Bölgenin önde gelen güvenli hastanesi olarak Gazi Hastanesi, mükemmel, şefkatli, basitten karmaşık sağlık hizmetlerine kadar uzanan bölümde bölge sakinlerine sağlık hizmet vermeyi taahhüt eder.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gazi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Tıbbi Onkoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Arif Kececi
Kapınızın önünde yere düşen acil hastayı içeri almayan bir hastane olabilir mi yaa, bu utanç size yeter, yazıklar olsun size, hastane değil market açın siz.
Erhan Erol
Dün bir tam teşekküllü sağlık raporu almak için geldim hastanenize ama ne kapı ne danışma ne de hasta kayıt bana yardımcı olabildi. Ordan oraya yollandım. Bana göre çok tecrübesizler, bence komple o departmandaki elemanlar eğitilmeli. Rapor almaya gittiğim hastaneden nerdeyse psikologa gidecek seviyeye gelmem beni şaşırttı. Bu konuda çok zayıfsınız.

Özel Gazi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Gazi Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Toplum Tıp Merkezi
Özel Toplum Tıp Merkezi
191 metre uzaklıkta
Özel Toplum Cerrahi Tıp Merkezi 1990 yılında hizmete küçük bir merkez olarak başlayıp, yeni yerinde 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Medicina Plus Tıp Merkezi
Özel Medicina Plus Tıp Merkezi nitelikli uzman kadrosu ve sağlık ekibi ile en kaliteli sağlık hizmetini Sultangazide uygun koşullarda sunuyor.
Özel Batı Tıp Merkezi
Özel Batı Tıp Merkezi
948 metre uzaklıkta
Batı Tıp Merkezi Hastanesi, bilimsel ve ileri tıp teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları, teknolojik alt yapısı, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastaların
Özel Medistanbul Hastanesi
Medistanbul Hastanesi; tüm birimlerinde deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışı ile ilk hastanesini İstanbul’un ulaşım ağının merkezinde bulunan bir bölgede 22.000 metrekarelik kapalı
Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Gaziosmanpaşa’da bulunan yüksek donanımlı sağlık kompleksi; gelişmiş cihaz, teknolojik altyapısı ve tecrübeli sağlık personeli kadrosuyla Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul’a sağlık katıyor.
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi
Özel Safir Sağlık Tıp Merkezi, Esen Sağlık Hizmetleri bünyesinde Sultangazide faaliyet göstermektedir.
Özel Elif Tıp Merkezi
Özel Elif Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Elif Tıp Merkezi alanında uzman hekim kadrosuyla farklı branşlarda poliklinik ve acil servisi ile hizmetinizdedir.
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 yoğun bakım yatağı yer almaktadır.
Özel Başarı Hastanesi
Özel Başarı Hastanesi
2 km. uzaklıkta
2000 yılında Medi Başarı Tıp Merkezi olarak kurulan kurum 2014 yılında Başarı Hastanesi olarak yenilenmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gazi Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉