Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi
Kurum Adı:Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Yakuplu Mahallesi 65. Sokak No:10 Büyükçekmece
Telefon:0 (212) 876-5851
41.00552928.664827

Kurum Hakkında

Yaşam kaliteniz bizimle yükselsin sloganı ile yola çıkılarak, diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 50 yatak/cihaz kapasiteli olarak, halen 35+1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman ve deneyimli doktor kadromuz, deneyimli ve sertifikalı hemşirelerimiz, teknisyenlerimiz ve diğer destek personelimiz ile güçlü bir ekibe sahibiz.

En son teknolojik cihaz ve ekipmanlarla donatılarak, son sistem Reverse-Osmos on-line su sistemi ile desteklenen ünitemizde, hastalarımıza, negatif, hepatit B ve hepatit C durumlarına göre ayrı ayrı geniş ve ferah salonlarda hizmet verilmektedir.

Salonlarımızda, kumandalı elektronik yataklar ve her yatakta LCD ekran televizyonlar 150 kanal uydu sistemi ile net ses ve görüntü hizmeti sunulmaktadır.

Hastalarımızın hizmetine sunulan son model servis araçlarımız ile rahat ve konforlu bir seyahat imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca yürüyemeyecek durumda olan hastalarımız için evden alıp bırakma konusunda servis hizmetimiz mevcuttur.

Hastalarımızın rutin olarak yapılan aylık kan sayımları, biyokimyasal tetkikleri, akciğer grafileri ile EKG tetkikleri en son teknolojik cihaz ve ekipmanlarla izlenmektedir.

Bütün kurumlarla anlaşmamız olup hastalarımızdan hiçbir şekilde fark alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tulay Cimen · 13 Mart 2012

Koç dializ hastası olan ben Tülay Çimen, başta doktorum Hakan beye ve tüm çalışanlarına teşekkür eder Koç Dializ merkezinin biz hastalar için adeta bir yuva sıcaklığında aldığımız tedavi ve sağlık problemlerimizde her türlü yardımı bizlerden esirgemeyen doktor ve hemşirelerimize teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

180 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1

Medilife Beylikdüzü Hastanesi

220 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

760 metre uzaklıkta

Beylikdüzü Barış Mah. Zafer Cad. No:2

Rubi Sağlık Tıp Merkezi

860 metre uzaklıkta

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No:9

Medicana International İstanbul Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3

Birinci Göz Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü