İstanbul Beylikdüzü Hastaneleri
İstanbul Beylikdüzü

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 14 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 4 Tıp Merkezi, 4 Özel Hastane, 3 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi bulunmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Beylikdüzü İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Özel Hastane
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
2001 yılında kurulan Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi, 2013 yılında özel hastane olarak 7300 m2'lik alanda 23 yenidoğan küvözü; 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 koroner yoğun bakım yatağı olarak toplamda 69 hasta yatağı ile hizmet vermektedir.
Özel Birinci International Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
Birinci Hastanesi 20 bin metrekarelik bir alanda 14 katlı bir hastane olarak hizmet vermektedir. 220 kapasiteli hastanede ayrıca 50 yataklı yoğun bakım ünitesi mevcuttur.
Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
2008 Yılında faaliyete başlayan Beylikdüzü Kolan Hospital hastane 90 yatak ve 7.864 m2 alanı ile tam teşekküllü büyük ameliyathanelere sahiptir.
Özel Medicana International İstanbul Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
30000 m2 kapalı alan üzerine kurulan Medicana International İstanbul; 1 CIP, 5 VIP, 109 standart hasta odasında toplam 115 hasta yatağı ; 14 Genel Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı ; 7 Acil, 9 Anjiografi, 3 Endoskopi gözlem yatağı ile hizmet vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Beykent Cerrahi Tıp Merkezi olarak güven, ekonomi, hasta ve yakınlarına verilen değer ve ilgi, kalite, sağlık hizmetine çabuk ulaşma probleminin üzerinde durarak sağlık hizmeti sunuyoruz.
Özel Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk Cerrahi Tıp Merkezi olan Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi; 2006 yılından bu yana, uzman hekim kadrosu ve gelişmiş tıp teknolojisinin sunduğu tüm olanaklarla hizmet vermektedir.
Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeyen, insana saygılı Abat Cerrahi Tıp Merkezi kadrosundaki seçkin uzman doktorları ile teşhisten tedaviye tüm birimleri ile hizmet vermektedir.
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi'nin yan kuruluşu Rubi Sağlık Tıp Merkezi 11 Haziran 2014te hasta kabulüne başlamıştır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★★· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 3. şubesi olan Beylikdüzü şubesi 2012 yılında hizmete açılmıştır. Büyükçekmece ve Avcılar ilçelerinden rahatlıkla ulaşılabilen Beylikdüzü şubemiz diş sağlığı sekötürnde ilkleri de hastalarına sunmaktadır.
Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Beylikdüzü İlçesi Yakuplu semtinde bulunan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, mevcut 22 Ünit ve Esenyurt Semt Polikliniğimizde mevcut 17 Ünitle toplamda 39 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılından beri Medilife Beylikdüzü Hastanesi yanındaki müstakil binasında haftada 7 gün 24 saat kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Birinci Göz Hastanesi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
2012 Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Birinci Göz, göz sağlığı alanında muayene, ayaktan ve yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü
Göz Hastalıkları Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Beylikdüzü Kaya Milenyum Binasında hizmet veren ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği Beylikdüzü Dünyagöz, Dünyagöz Grubu'nun tüm merkezlerinde verilen hizmet ve konfor anlayışını hastalarına sunuyor.
Diyaliz Merkezi
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 50 yatak/cihaz kapasiteli olarak, halen 35+1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2015 yılından itibaren Sarıyer Tarabya'da açılmış olup uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyl...
Özel Medigold Sultan Hastanesi
Sultangazi bölgesinde hizmet veren Medigold hastanesi tıbbi birimleri ile birlikte en iyi hizmeti vermeye devam ediyor....
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekiml...
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde...
Yorum ve Şikayetler
Ozan Doganer
Ozan Doganer · 7 Mart 2022
Teşekkürler Beylikdüzü Kolan yine yanıltmadın bizi. Bu akşam (01-03) oğlum için önce B.çekmece Kolan'a ultrason hiz...
Ky Bydr
Ky Bydr · 1 Kasım 2021
Alakasız, gereksiz testlerle ödemeleri şişiren, fatura vermeyen hastane. Kotu deneyimimi paylaşmak isterim.
Dün...
Hasan Timur
Hasan Timur · 12 Şubat 2018
26/01/2018 de Medicana Beylikdüzü Hastahanesinde oğlum böbrek nakli oldu başarılı bir operasyon oldu. Başta sayın P...
T C Tuncay Satır
T C Tuncay Satır · 16 Kasım 2016
Telefonunuzla size ulaşamıyorum. Parazit sesleri geliyor. İlgilenmenizi rica ederim....