İstanbul Beylikdüzü devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Beylikdüzü ilçesinde 14 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Beylikdüzü İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Özel Hastane
Özel Medicana International İstanbul Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
30000 m2 kapalı alan üzerine kurulan Medicana International İstanbul; 1 CIP, 5 VIP, 109 standart hasta odasında toplam 115 hasta yatağı ; 14 Genel Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı ; 7 Acil, 9 Anjiografi, 3 Endoskopi gözlem yatağı ile hizmet vermektedir.
Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
2001 yılında kurulan Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi, 2013 yılında özel hastane olarak 7300 m2'lik alanda 23 yenidoğan küvözü; 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 koroner yoğun bakım yatağı olarak toplamda 69 hasta yatağı ile hizmet vermektedir.
Özel Birinci International Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
Birinci Hastanesi 20 bin metrekarelik bir alanda 14 katlı bir hastane olarak hizmet vermektedir. 220 kapasiteli hastanede ayrıca 50 yataklı yoğun bakım ünitesi mevcuttur.
Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Beylikdüzü / İstanbul
2008 Yılında faaliyete başlayan Beylikdüzü Kolan Hospital hastane 90 yatak ve 7.864 m2 alanı ile tam teşekküllü büyük ameliyathanelere sahiptir.
Tıp Merkezi
Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Beykent Cerrahi Tıp Merkezi olarak güven, ekonomi, hasta ve yakınlarına verilen değer ve ilgi, kalite, sağlık hizmetine çabuk ulaşma probleminin üzerinde durarak sağlık hizmeti sunuyoruz.
Özel Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk Cerrahi Tıp Merkezi olan Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi; 2006 yılından bu yana, uzman hekim kadrosu ve gelişmiş tıp teknolojisinin sunduğu tüm olanaklarla hizmet vermektedir.
Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeyen, insana saygılı Abat Cerrahi Tıp Merkezi kadrosundaki seçkin uzman doktorları ile teşhisten tedaviye tüm birimleri ile hizmet vermektedir.
Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi'nin yan kuruluşu Rubi Sağlık Tıp Merkezi 11 Haziran 2014te hasta kabulüne başlamıştır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılından beri Medilife Beylikdüzü Hastanesi yanındaki müstakil binasında haftada 7 gün 24 saat kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★★· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 3. şubesi olan Beylikdüzü şubesi 2012 yılında hizmete açılmıştır. Büyükçekmece ve Avcılar ilçelerinden rahatlıkla ulaşılabilen Beylikdüzü şubemiz diş sağlığı sekötürnde ilkleri de hastalarına sunmaktadır.
Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Beylikdüzü İlçesi Yakuplu semtinde bulunan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, mevcut 22 Ünit ve Esenyurt Semt Polikliniğimizde mevcut 17 Ünitle toplamda 39 ünit ile hizmet vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Birinci Göz Hastanesi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
2012 Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Birinci Göz, göz sağlığı alanında muayene, ayaktan ve yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü
Göz Hastalıkları Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Beylikdüzü Kaya Milenyum Binasında hizmet veren ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği Beylikdüzü Dünyagöz, Dünyagöz Grubu'nun tüm merkezlerinde verilen hizmet ve konfor anlayışını hastalarına sunuyor.
Diyaliz Merkezi
Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · Beylikdüzü / İstanbul
Diyaliz merkezi olarak planlanan ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 50 yatak/cihaz kapasiteli olarak, halen 35+1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Medistanbul Hastanesi
Medistanbul Hastanesi; tüm birimlerinde deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışı...
Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan Dialif...
Özel Aile Tıp Merkezi
Bağcılar, İstanbul'da 2002 yılından beri hizmet vermekte olan Özel Aile Tıp Merkezi, bünyesinde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp...
Özel Hospitadent Şerifali Diş Hastanesi
2019 yılında açılan Dental Group Hospitadent Şerifali, 1300 m2’lik bir alanda 14 ünit ve 1 ameliyathaneye sahiptir. Ağız ve D...
Yorum ve Şikayetler
Ozan Doganer
Ozan Doganer · 7 Mart 2022
Teşekkürler Beylikdüzü Kolan yine yanıltmadın bizi. Bu akşam (01-03) oğlum için önce B.çekmece Kolan'a ultrason hiz...
Ky Bydr
Ky Bydr · 1 Kasım 2021
Alakasız, gereksiz testlerle ödemeleri şişiren, fatura vermeyen hastane. Kotu deneyimimi paylaşmak isterim.
Dün...
Hasan Timur
Hasan Timur · 12 Şubat 2018
26/01/2018 de Medicana Beylikdüzü Hastahanesinde oğlum böbrek nakli oldu başarılı bir operasyon oldu. Başta sayın P...
T C Tuncay Satır
T C Tuncay Satır · 16 Kasım 2016
Telefonunuzla size ulaşamıyorum. Parazit sesleri geliyor. İlgilenmenizi rica ederim....