Özel Birinci Göz Hastanesi

Özel Birinci Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Birinci Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü
Telefon:0 (850) 711-1100
Web Sitesi:birincisaglikgrubu.comHata Bildir
41.01118828.642793

Kurum Hakkında

2012 Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Birinci Göz, göz sağlığı alanında muayene, ayaktan ve yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir. Hastane olarak projelendirilip 11.000 m2lik alana inşa edilen Birinci Göz; 33 yatak kapasitesi, 25 muayene odası, 8 ameliyathanesi, ambulans, hekimleri ve hasta odaklı çalışan personeli ile hizmet vermektedir.

Hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitemizi yükseltmek her daim hedefimizdir. Çağdaş, güvenilir, hasta memnuniyetini önemseyen yapımızla hastalarımızı ilgi, sevgi, güler yüz ve hürmet ile karşılamak bizim için çok önemlidir.

Beylikdüzü’nde E5 yoluna yakın bir konumda olan Birinci Göz, Atatürk Havalimanı’na, çevre yollarına, metrobüs hattına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Özel sigorta kuruluşları, bankaların yanı sıra Sosyal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle birlikte SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve çalışan devlet memurları) hastalarını kabul etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Birinci Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Birinci Göz Hastanesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Birinci Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Birinci Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Birinci Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Birinci Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana International İstanbul Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3
Viva Polikliniği
700 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Concepta Plaza B Blok Kat 4
Mediplus Tıp Merkezi
820 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:85 Narçiçeği Sitesi A Blok
Rubi Sağlık Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No:9
Beylikdüzü Kolan Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 23