Özel Mediplus Tıp Merkezi

Özel Mediplus Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mediplus Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:85 Narçiçeği Sitesi A Blok
Telefon:0 (212) 424-6724
Web Sitesi:www.mediplustipmerkezi.comHata Bildir
41.01790228.646810

Kurum Hakkında

Özel Mediplus Tıp Merkezimiz, günümüzde hızla gelişen sağlık sektörünün; iletişimi güçlü, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, yabancı dil bilen, sağlık sektörüne hakim, tıbbi dokümantasyon ve bilgisayar bilgisine sahip işini "Sağlıkta Güler Yüz" ilkemize bağlı olarak yerine getiren personelimiz ile 16.12.2006 tarihinde Küçükçekmece Belediye Başkanı Sayın Aziz Yeniay'nın katılımlarıyla hizmete başlamıştır. Tıp merkezimiz 2008 yılında; her geçen gün artan hizmetimizin genişleme ihtiyacına paralel olarak gereksinimimizi karşılamak üzere mevcut kullanım alanını ikiye katlamıştır. 2012 yılında gelişen nüfus yoğunluğuna sahip sağlık alanında büyüyen ihtiyacı karşılayabilmek için Beylikduzu içerisine 1500m2 alana sahip yeni bir tesiste hizmetlerine devam etmektedir. 2014 Mayıs ayı itibari ile Sağlık bakanlığı özel hastaneler yönetmeliğinin değişmesi ile ortaya çıkan sınıflandırmalara uyum, ameliyathane, görüntüleme ve günümüz teknolojilerine sahip gelişmiş bir tıp merkezi ihtiyacını karşılamak maksadı ile Esenyurt içerisinde yapımı devam eden 2200m2 kapalı alanı bulunan yeşil alan, otopark, kafeterya hizmetini barındıran A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezimize geçiş yapacaktır.

Etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeyen, insana saygılı Mediplus Tıp Merkezi kadrosundaki seçkin uzman doktorları ile teşhisten tedaviye tüm birimleri ile hizmet vermektedir.

Çağdaş tıp ekipmanları ile donatılmış merkezimiz 365 gün 24 saat sağlıktaki vizyonumuz olan gülümseyen, bilgili kadrosu ile hizmetinizdedir. Tıp Merkezimiz’ de tüm branş odalarımız birbirine bilgisayar sistemi ile bağlıdır. Doktorlarımız hastalarımıza ilişkin tüm dosyaları ve sonuçları bilgisayarlarından görebilmekte gerektiğinde ise rahatlık ile bu bilgilere uzaktan erişebilmektedir.

Hasta haklarına ve tıp etiğine sonuna kadar bağlı olan bizler sağlıkta gülen yüzümüz, özverili çalışmalarımız ile hep yanınızda olacağız. Polikliniklerimiz 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabileceğimiz şekilde yapılandırılmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Mediplus Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mediplus Tıp Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mediplus Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mediplus Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Mediplus Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mediplus Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Viva Polikliniği
130 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Concepta Plaza B Blok Kat 4
Medicana International İstanbul Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3
Birinci Göz Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü
Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi
980 metre uzaklıkta
Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No:9
Rubi Sağlık Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
İstanbul Reyap Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25
Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü
1.6 km. uzaklıkta
Kaya Milenyum Center Beylikdüzü