Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi
Kurum Adı:Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Sancaktepe Mah 12. Sk. No:5 Bağcılar
Telefon:0 (850) 711-1100
Web Sitesi:birincisaglikgrubu.comHata Bildir
41.03675928.858004

Kurum Hakkında

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi toplam 840 m2 lik bir alanda, iki ayrı parsel üzerine, iki ayrı blok olarak inşa edilmiştir. Her katta ara geçişler yapılarak bloklar birleştirilmiş ve her iki blok tek bir bina halinde kullanılmaktadır. Özel Yeni İklim Hastanesi 3 adet Hepa filtreli Ameliyathanesi, 2 adet Doğumhane odası ve 43 adet hasta yatağına ilave olarak, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi mevcuttur. Ayrıca Üroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji (Eko, Efor, EKG), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji ve Göğüs Hastalıkları polikliniği aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Bunların yanında Radyoloji Laboratuarı (Bilgisayarlı Tomografi, Mr (Manyetik Rezonans), Mamografi, Röntgen, Kemik Dansitometresi, Eswl (Taş Kırma), Ultrasonografi, Renkli Doppler Usg, 4 Boyutlu Usg), Mikrobiyoloji Laboratuarı, Beslenme ve Diyet ve Gastroenteroloji bölümlerimizle beraber mevcuttur.

Özel Yeni İklim Hastanesi olarak, Deneyimli ve Uzman kadromuzla, daima yeni teknolojileri kullanmaya gayret ederek yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak, insan hayatını değerli kılmak ve hastalarımızın beklentilerini karşılayabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programlarını takip edip, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak, beden, akıl ve ruh sağlığını ve bütünlüğünü sağlamak birinci hedefimizdir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gulistan Ersoy
★★★★★
Beyin ameliyatı olan babamı devlet hastanesi bu hastaneye sevk etti. İlk kez tanışmıştım. Daha babamın yeni yatışı yapılırken gün içinde babamın genel temizliği, ağız ve boğazının temizleneceğini söylediler. Ben böyle hastasına hizmet eden yer görmedim. Başka yerde rica minnet yapılanlar burda gönülden yapılıyor. Tüm erişkin yoğun bakım çalışanlarına, Şiar beye, Şehnaz Akbıyık'a gönülden teşekkür ediyorum. Şuuru 1 haftadır gelmeyen hastamızı 4 günde kendine getirdiniz. Hastanenin geneli de oldukça temiz. Gece geldiğimizde üstelik karlı havada girişteki bankoda 3 bayan personel işinin başındaydı. Hepsi görevini fazlasıyla yerine getiriyor. Hastane öyle temiz ki bir sürü çocuk hastanın olduğu bir hastanede yerde en ufak bir çöp yok. Hastaneyi ve tüm ekibi gönülden kutlarım. Şiar bey siz muhteşem birisiniz.
Mevlüt Kökcen
★★★★★
10 temmuzda kardiyoloji servisine muayene ve kontrol için gittim kardiyolok uzm. dr Ömer beye gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Eğitimci olarak hastaya yaklaşımını çok beğendim herkese tavsiye ederim.
Thr Çlk
En son gideceğiniz bir hastane şifa degil dert sahibi olursunuz. Ben 5 aydır doğum doktoru **** yüzünden eşimde bebeğimde saglığından oldu karşınızda yetkili birisini bulamaz derdinizle baş başa kalırsınız ona göre dostlar.

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hospitalist Hastanesi
Özel Hospitalist Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Özel Hospitalist Hastanesi Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır.
Özel İlke Bağcılar Tıp Merkezi
İlke Tıp Merkezi, ilkemiz mutlu insan diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür. Tüm branşlara yönelik verdiğimiz hizmetlerimizde daima kaliteli ve ekono
Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar
Gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünyagöz Bağcılar, modern atmosferiyle dikkat çekmektedir.
Özel Aile Tıp Merkezi
Özel Aile Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Bağcılar, İstanbul'da 2002 yılından beri hizmet vermekte olan Özel Aile Tıp Merkezi, bünyesinde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Ünitesi de bulundurmaktadır.
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi
Özel Öz Huzur Tıp Merkezimizde nöroloji, radyoloji, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlıgı ve hastalıkları, diş, tibbi laboratuvar, acil servis birimleri mevcuttur.
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde konuşlanmış olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetler
Özel Yunus Emre Tıp Merkezi
Tıbbın bir çok ana branşında hizmet veren Yunus Emre Tıp Merkezi; 10 toplam yatağı ile sadece bölgesindeki insanların değil, tüm İstanbul'luların ve Türkiyenin hizmetindedir.
Özel Medilife Bağcılar Hastanesi
29 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 100 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.
Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kurulduğu yıldan itibaren sürekli gelişen Medikare Healthcare Group, 2002 yılında daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kurmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉