Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi
Kurum Adı:Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Sancaktepe Mah 12. Sk. No:5 Bağcılar
Telefon:0 (850) 711-1100
Web Sitesi:birincisaglikgrubu.comHata Bildir
41.03675928.858004

Kurum Hakkında

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi toplam 840 m2 lik bir alanda, iki ayrı parsel üzerine, iki ayrı blok olarak inşa edilmiştir. Her katta ara geçişler yapılarak bloklar birleştirilmiş ve her iki blok tek bir bina halinde kullanılmaktadır. Özel Yeni İklim Hastanesi 3 adet Hepa filtreli Ameliyathanesi, 2 adet Doğumhane odası ve 43 adet hasta yatağına ilave olarak, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi mevcuttur. Ayrıca Üroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji (Eko, Efor, EKG), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji ve Göğüs Hastalıkları polikliniği aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Bunların yanında Radyoloji Laboratuarı (Bilgisayarlı Tomografi, Mr (Manyetik Rezonans), Mamografi, Röntgen, Kemik Dansitometresi, Eswl (Taş Kırma), Ultrasonografi, Renkli Doppler Usg, 4 Boyutlu Usg), Mikrobiyoloji Laboratuarı, Beslenme ve Diyet ve Gastroenteroloji bölümlerimizle beraber mevcuttur.

Özel Yeni İklim Hastanesi olarak, Deneyimli ve Uzman kadromuzla, daima yeni teknolojileri kullanmaya gayret ederek yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak, insan hayatını değerli kılmak ve hastalarımızın beklentilerini karşılayabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programlarını takip edip, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak, beden, akıl ve ruh sağlığını ve bütünlüğünü sağlamak birinci hedefimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Moleküler Genetik

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gulistan Ersoy
★★★★★
Beyin ameliyatı olan babamı devlet hastanesi bu hastaneye sevk etti. İlk kez tanışmıştım. Daha babamın yeni yatışı yapılırken gün içinde babamın genel temizliği, ağız ve boğazının temizleneceğini söylediler. Ben böyle hastasına hizmet eden yer görmedim. Başka yerde rica minnet yapılanlar burda gönülden yapılıyor. Tüm erişkin yoğun bakım çalışanlarına, Şiar beye, Şehnaz Akbıyık'a gönülden teşekkür ediyorum. Şuuru 1 haftadır gelmeyen hastamızı 4 günde kendine getirdiniz. Hastanenin geneli de oldukça temiz. Gece geldiğimizde üstelik karlı havada girişteki bankoda 3 bayan personel işinin başındaydı. Hepsi görevini fazlasıyla yerine getiriyor. Hastane öyle temiz ki bir sürü çocuk hastanın olduğu bir hastanede yerde en ufak bir çöp yok. Hastaneyi ve tüm ekibi gönülden kutlarım. Şiar bey siz muhteşem birisiniz.
Mevlüt Kökcen
★★★★★
10 temmuzda kardiyoloji servisine muayene ve kontrol için gittim kardiyolok uzm. dr Ömer beye gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Eğitimci olarak hastaya yaklaşımını çok beğendim herkese tavsiye ederim.
Thr Çlk
En son gideceğiniz bir hastane şifa degil dert sahibi olursunuz. Ben 5 aydır doğum doktoru **** yüzünden eşimde bebeğimde saglığından oldu karşınızda yetkili birisini bulamaz derdinizle baş başa kalırsınız ona göre dostlar.

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Birinci Yeni İklim Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitalist Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A Sokak No:5
İlke Bağcılar Tıp Merkezi
460 metre uzaklıkta
Sancaktepe Mah. Birlik Cad. No: 34 Bağcılar
Dünyagöz Hastanesi Bağcılar
520 metre uzaklıkta
İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13
Aile Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Velioğlu Cad. No:2
Öz Huzur Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Genç Osman Mah. Doğanbey Cad. No:114/B
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi
Yunus Emre Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1
Medilife Bağcılar Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Osman Gazi Cad. No:173