Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28
Telefon:0 (224) 241-4747
40.22859328.980455

Kurum Hakkında

Bursa A.R.T. kendi küçük mucizelerini yaşamayı hayal edenlere yardımcı olmak için Prof. Dr. Osman H. Develioğlu, Prof. Dr. Gürkan Uncu ve Uzm. Histolog-Embriyolog Dr. N. Pınar Çimen tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

Yeni müstakil tüp bebek merkezlerinin açılmasına izin vermeyen 2010 tarihli Üremeye Yardımcı Tedavi Yönetmeliği’nin yayınlanma tarihinden önce yapılmış başvurusu nedeniyle ruhsat alma şansını yakalayabilmiş olan Bursa A.R.T. ilgili yönetmeliğin yayınlanmasından sonra açılmış olan birkaç merkezden birisidir. Bu açıdan, Sağlık Bakanlığı tarafından son derece ayrıntılı bir çalışmayla hazırlanmış olan ilgili yönetmeliğe uyum sağlamak zorunluluğu ile, Bursa A.R.T. esastan bir tüp bebek merkezi olarak tasarlanmış, inşa edilmiş ve güncel teknolojiye uygun olarak donatılmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

370 metre uzaklıkta

Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18

Esentepe Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169

Retina Göz Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Sanayi Cad. No:171

Medicabil Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No:1

Setbaşı Tıp Merkezi

670 metre uzaklıkta

Mudanya Yolu Esentepe Metro İstasyonu Yanı

Mamer Cerrahi Merkezi

710 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36