Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi

Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:103
Telefon:0 (216) 522-6100
Web Sitesi:www.medicana.com.trHata Bildir
41.02417129.082713

Kurum Hakkında

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nda Medicana Sağlık Grubu vizyon ve misyonu ile VIP hizmet sunmak hedefiyle 2015 yılında kurulmuştur. Sağlık hizmetlerini daha konforlu sunmak amacıyla kurulan merkez Göz Hastalıkları, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, Dermatoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Psikiyatri ve Genel Cerrahi gibi branşlarda verdiği hizmetlerle ön plana çıkmaktadır.

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, Medicana Çamlıca Hastanesi’ne 50 metre mesafede bulunmaktadır. 3.000 metrekare kapalı alanda 2 ameliyathane, 1 doğumhane, 7 yatak ve 4 saç bakım (saç ekim) odası kapasitesiyle hastalarına hizmet vermektedir.

Uluslararası Hasta Merkezi’nde yurt dışından gelen hastalara da hizmet sunan Medicana Çamlıca Tıp Merkezi’nde farklı ülkelerden tanı ve tedavi hizmeti almaya gelen uluslararası hastalar için gerekli olabilecek tüm olanaklar sağlanmaktadır. Ağırlıklı olarak; İngilizce, Arapça, Rusça olmak ihtiyaç halinde tüm dillerde hizmet verilen merkezde; yurtdışından gelen hastaların, tıp merkezi içindeki tüm süreçlerinde destek verilmektedir. Bölgede bulunan anlaşmalı oteller ve TÜRSAB güvencesinde anlaşmalı olduğu ulaşım, karşılama ve konaklama hizmetlerinde de destek verilmektedir.

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere 6 adet standart, 1 adet suit oda bulunmaktadır. Ferah odaları, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap vermek üzere hazırlanmıştır. Minibar, televizyon, internet, özel kasa gibi hizmetlerin yer aldığı odalarda, hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet iki kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Radyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medicana Çamlıca Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
100 metre uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. No:8
Çamlıca Erdem Hastanesi
120 metre uzaklıkta
Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar
Afiyet Hastanesi
120 metre uzaklıkta
Namık Kemal Mh. Sütçü İmam Cd. No:8
Medicana Çamlıca Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar
Unutmaz Tıp Merkezi
180 metre uzaklıkta
Kısıklı Mah. Kaşgarlı Mahmut Sok. No:8
Ümran Tıp Merkezi
220 metre uzaklıkta
Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
240 metre uzaklıkta
Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13