İstanbul Üsküdar devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Üsküdar ilçesinde 38 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı'na bağlanması ile birlikte GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nin adı Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur.
Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiştir.
Devlet Hastanesi
Üsküdar Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Hastanemiz 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Validebağ Devlet Hastanesi ile birleştirilerek Üsküdar Devlet Hastanesi adı altında tek çatı altında hizmet vermektedir.
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★☆☆☆· Devlet Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul, Haydarpaşa'da TC Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastane.
Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
★★★★☆· Devlet Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Acıbadem Altunizade Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Acıbadem Altunizade Hastanesi teknik altyapısı, tıbbi teknolojisi, tüm uzmanlık dallarında sağlık profesyonelleri ve özellikli merkezleriyle hizmet veriyor.
Özel Üsküdar Veni Vidi Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Anadolu Hastanesi ve Doğum Kliniği ismi ile kurulan Üsküdar Anadolu Hastanesi, Özel Üsküdar Veni Vidi Hastanesi olarak 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılandı.
Özel Medivia Hospital Çengelköy
★★★★☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Özel Medivia Hospital SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalıdır ve tüm branşları ile hizmet vermektedir.
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
★★★★☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor.
Özel Hürrem Sultan Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Özel Hürrem Sultan Hastanesi olarak 24 farklı tıbbi birim, 40 uzman hekimimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 365 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
Özel Academic Hospital
★★★☆☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Hasta odaklı bir yaklaşımla hareket eden Academic Hospital; konforlu geniş suit odaları, Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Üniteleri, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, İşlem ve Uygulama Üniteleri toplam 120 hasta ve gözlem yatağıyla sizlere dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, hemodiyaliz, tüp bebek ve üreme sağlığı, uyku laboratuvarı, akciğer kanserleri tanı ve tedavi kliniği, diz cerrahisi kliniği gibi özel branşlarda üst düzey hizmet verilmektedir.
Özel Çamlıca Erdem Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
Özel Çamlıca Erdem Hastanesinden özel sağlık sigortasına sahip hastalar ve SGK'ya bağlı hastalar da faydalanabilmektedir. Hastanemizin 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir.
Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Üsküdar / İstanbul
1998 Yılında Özel Üsküdar Hastanesi adıyla kurulan hastanemiz 2004 yılında yenilenen yüzü, kaliteli sağlık hizmeti vermek hedefi ile Özel Üsküdar Hospitalturk adıyla çalışmalarına devam etmektedir.
Tıp Merkezi
Özel Ümran Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.
Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı İktisadi İşletmesi olan Mihrimah Sultan Tıp Merkezi, Üsküdar Meydan'da faaliyet göstermektedir.
Özel Küplüce Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Özel Küplüce Tıp Merkezi 1997 yılında kuruldu. Kurumumuz uzman doktorları ve deneyimli personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Unutmaz Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Unutmaz Tıp Merkezi tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran bir sağlık kurumudur.
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin yanında farklı branşlarda poliklinikleriyle de hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Hospitadent Çamlıca Diş Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Çamlıca Hospitadent oral diagnoz, panoromik ve sefalometrik röntgen, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, cerrahi, RVG, sterilizasyon, lazer uygulamaları, genel anestezi ve ameliyathane birimleriyle 7/24 hizmet vermektedir.
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★★★· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2013 yılında Erdem Hastaneler Grubunun bünyesinde Çamlıca'da modern mimarisi ve ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla hizmet vermeye başlamıştır.
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Üsküdar / İstanbul
DentEuropa, günümüz dişhekimliğinde gerekli olan Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Çoçuk Dişhekimliği, Ortodonti, Dişeti Hastalıkları tedavisi gibi uzmanlıkları bünyesinde bulundurmaktadır.
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halen 1'i engelli polikliniği olmak üzere 21 poliklinikle hizmet vermeye devam etmektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Üsküdar / İstanbul
İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır.
Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Hastane günümüzde T. C. Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla özel dal eğitim hastanesi statüsünde hizmete devam etmektedir.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi
★★★☆☆· Kulak Burun Boğaz Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz Merkezi dünya standartlarında KBB'nin yanı sıra plastik cerrahi & medikal estetik ve saç ekimi hizmetleri sunmaktadır.
Psikiyatri Merkezi
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde hekim kadrosu, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan oluşmaktadır.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ülkemizin Kalp ve Damar Cerrahisi alanında hizmet ve eğitim veren en büyük ve lider hastanelerinden biridir.
Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 adet hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.
Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi; konsültan nefroloğu, uzman doktoru, hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Onkoloji Merkezi
Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
★★★★☆· Onkoloji Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.
Poliklinik
Özel Üsküdar Huzur Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Üsküdar / İstanbul
Gülfem Hatun Mah. Açık Türbe Sok. No:8 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Altunizade Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Üsküdar / İstanbul
Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.
Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Üsküdar / İstanbul
Dahiliye, genel poliklinik, çocuk ve kadın doğum, genel cerrahi, cildiye, nöroloji, göz, kbb, ortopedi ve üroloji dallarında poliklinik hizmeti sunmaktadır.
Özel Maraş Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Üsküdar / İstanbul
Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Doktor İsmail Maraş'ın akupunktur ve lazer akupunkturu tedavisi uyguladığı sağlık kuruluşunun adıdır.
Özel Esteworld Altunizade Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Üsküdar / İstanbul
2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir.
Tüp Bebek Merkezi
Özel İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
★★★★☆· Tüp Bebek Merkezi · Üsküdar / İstanbul
Uzman doktorlarımız ve hasta temsilcilerimiz İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde size en uygun tüp bebek tedavisi için yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzeri...
Özel Esteworld Altunizade Polikliniği
2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet ver...
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2013 yılında Erdem Hastaneler Grubunun bünyesinde Çamlıca'da modern mimarisi ve ileri...
Özel Academic Hospital
Hasta odaklı bir yaklaşımla hareket eden Academic Hospital; konforlu geniş suit odaları, Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Ünitel...
Yorum ve Şikayetler
Udi Turgut Yalçinkaya
Udi Turgut Yalçinkaya · 26 Şubat 2021
Ben Turgut Yalçınkaya ve Eşim Aysel Yalçınkaya her iki gözümüzden katarak ameliyatını olduk. Bu katarak ameliyatını...
Aytan Şenol Altıntaş
Aytan Şenol Altıntaş · 18 Şubat 2021
Bu yıldızları neye göre verdiniz?? Neden yorum yapmadınız? En azından biraz bilgimiz olurdu.....
Korhan Kıtık
Korhan Kıtık · 6 Mayıs 2020
Yıllar önce Suat hoca sayesinde yatmıştım. Güzeldi iyiydi yani. Ama Suat hocama teşekkür ederim çokça ilgilendi....
Kübra Cebiroğlu
Kübra Cebiroğlu · 30 Kasım 2018
Selamlar, Doktorumuz Suat Bey'e sonsuz teşekkürler. Bir yakınımız nedeniyle kokain ve alkol bağımlılığı yüzünden ta...