Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13
Telefon:0 (216) 443-7123
Web Sitesi:www.erdemhastahanesi.com.trHata Bildir
41.02626929.081845

Kurum Hakkında

Hasta memnuniyetini ilk hedefi olarak belirleyen, Çamlıca'da yer alan, 20 yatak kapasiteli, modern teknolojiye ve konusunda uzman sağlık personeline sahip, merkezimiz, 05.10.2009 tarihinde kapılarını hastalarımıza açtı.

Binamızda merkezi ısıtma, soğutma sistemi, her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemine sahiptir. Bina, girişi lobi bekleme salonu ve sekreterlik, 1. ve 2. kat diyaliz merkezi olarak ayrılmıştır. Her hasta için tam otomatik kumandalı hasta karyolası, hastaya özel kulaklıklı LCD televizyon mevcuttur. Klimalı ortamda hastalarımızın seansları sürdürmekte, seans sırasında hafif yiyecek içecek ikramı sunulmaktadır. Servis hizmetlerimiz 3 adet klimalı otomatik kapılı son model araçlarımız ile konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Merkezimiz; konsültan nefroloğu, sorumlu uzman doktoru ( iç hastalıkları ve hemodiyaliz sorumlu uzmanlığı sertifikalı), hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle tam kadro, profesyonel ve eğitimli bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Unutmaz Tıp Merkezi
70 metre uzaklıkta
Kısıklı Mah. Kaşgarlı Mahmut Sok. No:8
Çamlıca Erdem Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar
Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
150 metre uzaklıkta
Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. No:8
Medicana Çamlıca Tıp Merkezi
240 metre uzaklıkta
Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:103
Medicana Çamlıca Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. Bulgurlu Mah. No:100