Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13
Telefon:0 (216) 443-7123
41.02626929.081845

Kurum Hakkında

Hasta memnuniyetini ilk hedefi olarak belirleyen, Çamlıca'da yer alan, 20 yatak kapasiteli, modern teknolojiye ve konusunda uzman sağlık personeline sahip, merkezimiz, 05.10.2009 tarihinde kapılarını hastalarımıza açtı.

Binamızda merkezi ısıtma, soğutma sistemi, her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemine sahiptir. Bina, girişi lobi bekleme salonu ve sekreterlik, 1. ve 2. kat diyaliz merkezi olarak ayrılmıştır. Her hasta için tam otomatik kumandalı hasta karyolası, hastaya özel kulaklıklı LCD televizyon mevcuttur. Klimalı ortamda hastalarımızın seansları sürdürmekte, seans sırasında hafif yiyecek içecek ikramı sunulmaktadır. Servis hizmetlerimiz 3 adet klimalı otomatik kapılı son model araçlarımız ile konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Merkezimiz; konsültan nefroloğu, sorumlu uzman doktoru ( iç hastalıkları ve hemodiyaliz sorumlu uzmanlığı sertifikalı), hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle tam kadro, profesyonel ve eğitimli bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Unutmaz Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Kısıklı Mah. Kaşgarlı Mahmut Sok. No:8

Çamlıca Erdem Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

150 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. N:8

Medicana Çamlıca Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar

Euroderm Ümraniye Polikliniği

290 metre uzaklıkta

Namık Kemal Mah.Savaş Sok. Aziz Toksöz İş Merkezi No:2/3

Afiyet Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Namık Kemal Mh. Sütçü İmam Cd. No:8