Özel Unutmaz Tıp Merkezi

Özel Unutmaz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Unutmaz Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kısıklı Mah. Bosna Bulvarı No:5
Telefon:0 (216) 461-6721
41.02490029.084353

Kurum Hakkında

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Unutmaz Tıp Merkezi, bugün gelinen noktada adeta güvenin adresi bir kuruluş olmuştur.

Kendini sağlığa adayan Unutmaz Tıp Merkezi çalışanlarının en önemli amacı; sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Unutmaz Tıp Merkezi'ni bulunduğu bölgede öne çıkarmış, önemli bir hizmet veren bir kurum haline getirmiştir. Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Unutmaz Tıp Merkezi'nin hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Unutmaz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Unutmaz Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Unutmaz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Unutmaz Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Unutmaz Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Unutmaz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Çamlıca Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar

Afiyet Hastanesi

100 metre uzaklıkta

Namık Kemal Mh. Sütçü İmam Cd. No:8

Euroderm Ümraniye Polikliniği

100 metre uzaklıkta

Namık Kemal Mah.Savaş Sok. Aziz Toksöz İş Merkezi No:2/3

Çamlıca Erdem Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

190 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. N:8

Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

260 metre uzaklıkta

Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13