Özel Altunizade Polikliniği

Özel Altunizade Polikliniği
Kurum Adı:Özel Altunizade Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:12 Kat:2/3
Telefon:0 (216) 651-7471
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.02181629.042781

Kurum Hakkında

Özel Altunizade Polikliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Özel Altunizade Polikliniği kadrosunda çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, göğüs hastalıkları uzmanı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve diş hekimi bulunmaktadır. Uzm. Dr. Feriha Uygur, Kadın Hastalıkları Ve Doğum branşında; Uzm. Dr. Nezihe Kavas Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları branşında ve Dt. Sevinç Karahanoğlu diş sağlığı ve hastalıkları konusunda sağlık hizmeti sunmaktadır.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Altunizade Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Altunizade Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Altunizade Polikliniği 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
İstanbul'da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır.
Özel Esteworld Altunizade Polikliniği
2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir.
Özel DentEuropa Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği
1997 yılından günümüze diş hekimliği alanında hizmet veren DentEuropa, 4 ülkede 5 diş tedavi kliniği ile faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir Dental Grouptur.
Özel Sante Onkoloji Merkezi
Özel Sante Onkoloji Merkezi
346 metre uzaklıkta
Bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştiren tıbb ekibimiz, Sante Onkoloji Merkezleri'nin kanser tedavisinde Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri arasına girmesi; hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkesin yararlanması için inanç ve
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi Hastanesi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiş
Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade
Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Altunizade Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉