Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Mahir İz Cad. No: 31Altunizade
Telefon:4443949
41.02212629.041744

Kurum Hakkında

Bahçeci Sağlık Grubu, 2007 yılında İstanbul Anadolu Yakası Altunizade'de hizmete soktuğu ve 800m2 alana sahip Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi'nde, Prof. Dr. Mustafa Bahçeci yönetiminde görev yapan 4 uzman hekimi ve deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi sahip olduğu infertilite kliniği, gelişmiş laboratuvarları, 2 adet ameliyathanesi, 10 yatak kapasitesine sahip yataklı hizmet bölümleri ve Bahçeci Sağlık Grubu'nun sahip olduğu 20 yıllık yüksek deneyimi, dünya'da uygulanan son teknik ve teknoloji uygulamaları ile bir araya getirerek yüksek gebelik oranları elde etmeye devam etmektedir.

Aynı zamanda kaliteli klinik ve laboratuvar hizmetleri sunan Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi'nde verilen hizmetlerden, yapılan anlaşmalar çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altunizade Polikliniği

90 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3

Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

150 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

150 metre uzaklıkta

Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade

Esteworld Altunizade Polikliniği

200 metre uzaklıkta

Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

200 metre uzaklıkta

Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13

Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

230 metre uzaklıkta

Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade