İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Tüp Bebek Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 646 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Tüp Bebek Merkezleri Listesi

Bakırköy
Özel Fertillife İstanbul Tüp Bebek Kliniği
Tüp Bebek Merkezi · Bakırköy / İstanbul
İstanbul'un kalbinde Ataköyde içindeki Tüp Bebek kliniğimiz hizmetinizdeyiz. Fertillife Tüp Bebek Merkezimizde her gün yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımızı ağırlıyoruz.
Beşiktaş
Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Tüp Bebek Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, Infertilite-Kısırlık tedavisi, aşılama (IUI), tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (ICSI), sperm yıkama, embriyo ve sperm dondurma, vitrifikasyon, vb. konularında sizlere hizmet vermek için kurulmuş bir merkezdir.
Özel FertiJin Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Tüp bebek ve kadın sağlığı alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, dünyadaki en gelişmiş sağlık teknolojileri ve uygulamalarının güvenle kullanıldığı modern bir merkezdir.
Beyoğlu
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Beyoğlu / İstanbul
İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş dinamik bir merkezdir.
Kadıköy
Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Kadıköy / İstanbul
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi deneyimli tıbbi profesyoneli ile hastalarına infertilite tedavisi ve kadın hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
Şişli
Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Şişli / İstanbul
Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler