Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Kurum Adı:Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Telefon:0 (212) 264-1828
Web Sitesi:www.kadindogum.comHata Bildir
41.07472929.019524

Kurum Hakkında

1997 Yılından beri faaliyette olup, İstanbul 1. Levent'teki yeni binasında 2006 yılından itibaren hizmet vermektedir. Klinik kurucu ekibi olan Dr. Selim Şenöz, Dr. Başak Direm, Dr. Figen Ateşalp ve Embriyolog Ülkü Coşkunoğlu Abadan halen yeni klinikte de birlikte çalışmaya devam etmektedirler.

Sadece kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebeğe yönelik olarak kurulan kliniğimizin altyapısı tüp bebek laboratuarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Tüp bebek kliniği olarak düzenlenen yeni merkezimiz, en son teknoloji ve hasta konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Jinepol'ün yeni merkezinde 1 ameliyathane, 3 muayene odası, 3 hasta dinlenme odası ve 1 labaratuvar bulunmaktadır. Geniş bekleme salonu ve çocuklarıyla beraber gelen aileler için oyun alanımız da mevcuttur. Ayrıca binamızın altındaki kapalı otoparktan hastalarımız yararlanabilmektedir.

Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
180 metre uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
210 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
260 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
380 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
390 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent
Neolife Tıp Merkezi
470 metre uzaklıkta
Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent