Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Telefon:0 (212) 269-1616
Web Sitesi:www.natalfiziktedavi.comHata Bildir
41.07627429.021007

Kurum Hakkında

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek ve uluslararası standartları Türkiye'ye uygulayarak birçok ilke imza attık. Amacımız beden sağlığımız için gerekli olan fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sizlere olan ilgimiz ve bilimsel bilgimizin birleşimi ile, hayatınızdan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde zevk alabilmeniz için, ruhsal ve bedensel uyumunuzu maksimum seviyede tutmak için gelişimimizi sürdürüyoruz.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kabul görmüş uluslararası standartlarda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ortopedik rehabilitasyon, kadın sağlığı ve omurga sağlığı konusunda uzmanlaşmış ve yurt dışındaki benzeri kuruluşlarla işbirliği içinde olan, lider bir fizik tedavi kuruluşu olmayı sürdüreceğiz.

Tedavi Edilen Hastalıklar
 • Ameliyatsız Bel Fıtığı
 • Ameliyatsız Boyun Fıtığı
 • Sinir Sıkışması
 • Ön Çarpraz Bağ Yaralanması
 • Fibromiyalji Tedavisi
 • Boyun Bel Düzleşmesi
 • Dirsek Ağrısı
 • Donuk Omuz Frozen
 • Omuz Ağrısı
 • Golfçü Dirseği
 • El Bileği
 • Origene

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ümit Eğrioğlu
★★★★★
Boyun ağrısı şikayeti ile gittiğim Natal Fizik Tedavi Merkezi kısa süre içerisinde hızlı tedavi ile boyun ağrılarımın iyileşmesini sağladılar. Teşekkürler Natal ailesi.

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
50 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
210 metre uzaklıkta
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Ortospor Sağlık Merkezi
370 metre uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
400 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
430 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent