Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Natal FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13
Telefon:0 (212) 324-3010
41.07627429.021007

Kurum Hakkında

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek ve uluslararası standartları Türkiye'ye uygulayarak birçok ilke imza attık. Amacımız beden sağlığımız için gerekli olan fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sizlere olan ilgimiz ve bilimsel bilgimizin birleşimi ile, hayatınızdan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde zevk alabilmeniz için, ruhsal ve bedensel uyumunuzu maksimum seviyede tutmak için gelişimimizi sürdürüyoruz.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kabul görmüş uluslararası standartlarda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ortopedik rehabilitasyon, kadın sağlığı ve omurga sağlığı konusunda uzmanlaşmış ve yurt dışındaki benzeri kuruluşlarla işbirliği içinde olan, lider bir fizik tedavi kuruluşu olmayı sürdüreceğiz.

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ümit Eğrioğlu · 21 Mayıs 2020

Boyun ağrısı şikayeti ile gittiğim Natal Fizik Tedavi Merkezi kısa süre içerisinde hızlı tedavi ile boyun ağrılarımın iyileşmesini sağladılar. Teşekkürler Natal ailesi.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Etiler Tıp Merkezi

10 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

50 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. No:40/8 Levent

NPSUAM Etiler Polikliniği

60 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

210 metre uzaklıkta

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

370 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

430 metre uzaklıkta

Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent