Özel Ortospor Sağlık Merkezi

Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Kurum Adı:Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mah. Levent Cad. No:47
Telefon:0 (212) 284-8678
Web Sitesi:www.ortospor.com.trHata Bildir
41.07947629.019927

Kurum Hakkında

Ortospor Özel Sağlık Hizmetlerin’de modern ve özenli hizmet, titizlikle hazırlanmış mekanlarda, çağdaş metotlarla ve alanlarında uzmanlaşmış, mesleğine saygılı, özverili olan akadamik kadromuz ile sunulur. Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutularak, önce insan sloganı ile “Tedavi, erken ve doğru teşhis ile başlar” prensibi doğrultusunda uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti verilmektir.

Misyonumuz, spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, bireylerin yaşam kalitesini artırmak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla öncelikle Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutarak, önce insan sloganı ile uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermektir.

Vizyonumuz, sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, uzman kadromuzla, Spor Sakatlıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında model oluşturmayı, Ülkemizde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Sporcu Sağlığı
  • Çalışan Sağlığı
  • Wellness Programları

Özel Ortospor Sağlık Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ortospor Sağlık Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ortospor Sağlık Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Ortospor Sağlık Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Renmed Diyaliz Merkezi
340 metre uzaklıkta
Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
350 metre uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
370 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
380 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:27 Levent
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
390 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent