Özel Ortospor Sağlık Merkezi

Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Kurum Adı:Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47
Telefon:0 (212) 284-8678
41.07947629.019927

Kurum Hakkında

Ortospor Özel Sağlık Hizmetlerin’de modern ve özenli hizmet, titizlikle hazırlanmış mekanlarda, çağdaş metotlarla ve alanlarında uzmanlaşmış, mesleğine saygılı, özverili olan akadamik kadromuz ile sunulur. Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutularak, önce insan sloganı ile “Tedavi, erken ve doğru teşhis ile başlar” prensibi doğrultusunda uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti verilmektir.

Misyonumuz, spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, bireylerin yaşam kalitesini artırmak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla öncelikle Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutarak, önce insan sloganı ile uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermektir.

Vizyonumuz, sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, uzman kadromuzla, Spor Sakatlıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında model oluşturmayı, Ülkemizde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ortospor Sağlık Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ortospor Sağlık Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ortospor Sağlık Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ortospor Sağlık Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ortospor Sağlık Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Renmed Diyaliz Merkezi

340 metre uzaklıkta

Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

NPSUAM Etiler Polikliniği

350 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

360 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. No:40/8 Levent

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

370 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13

Memorial Etiler Tıp Merkezi

370 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler

Dentistanbul Levent Polikliniği

380 metre uzaklıkta

Levent Cad. No:17 Levent