İstanbul Beşiktaş Hastaneleri
İstanbul Beşiktaş

İstanbul Beşiktaş ilçesinde 25 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 4 Özel Hastane, 3 Tıp Merkezi, 3 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Poliklinik, 2 Göz Hastalıkları Merkezi, 2 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 2 Tüp Bebek Merkezi, 2 Psikiyatri Merkezi bulunmaktadır.

İstanbul Beşiktaş ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Beşiktaş İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Beşiktaş / İstanbul
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesinde 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır.
Özel Hastane
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, Türk Kardiyoloji Vakfı'nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan, sağlık ekibi ve teknolojik imkanlarıyla ülkemizin adını kısa zamanda tüm dünyaya duyurmayı başaran bir sağlık kurumudur.
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi
Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Liv Hospital Ulus 30000 metrekare kapalı alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Ota & Jinemed Hastanesi
Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Beşiktaş'ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini OTA & Jinemed Hastanesi adı altında birleştirdi.
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Acıbadem Fulya Hastanesi 2010 yılından bu yana İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, tıbbın tüm dallarında hizmet sunuyor. Hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.
Tıp Merkezi
Özel Neolife Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir.
Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor.
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Özel Dentistanbul Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Dentistanbul'un ilk kurulduğu Beşiktaş Yıldız'daki hastane binası, İstanbul'un işlek caddelerinden Barbaros Bulvarı üzerindedir.
Bahçeşehir Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin klinik uygulama eğitimini gerçekleştirebileceği Ağız ve Diş Hastanesi, Beşiktaşta hizmet vermektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek birçok ilke imza attık.
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Ortospor Sağlık Hizmetleri olarak amacımız spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler
Göz Hastalıkları Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Yüksek teknolojisi, VIP hizmet kapasitesi, uzman kadrosu, boğaz manzaralı odaları, çevre düzenlemesi, alt yapısı, vale hizmetleri ile Dünyagöz Etiler, hastalarını 7 Yıldızlı sağlık hizmeti ile tanıştırıyor.
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Göz Hastalıkları Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastalıkları Araştırma ve Uygulama Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2.250 m2 alan üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir.
Çocuk Hastanesi
Özel Klinilk Polikliniği
Çocuk Hastanesi · Beşiktaş / İstanbul
KLİNİLK sadece çocuklar için kurulmuş çocuğa özel bir sağlık kuruluşudur. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her konuda KLİNİLK doktorları yanınızda!
Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
Kemik Hastalıkları Hastanesi · Beşiktaş / İstanbul
Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi, ortopedi branşınının yanı sıra fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşlarda da hizmet veren bir ortopedi merkezidir.
Psikiyatri Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Psikiyatri Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
Psikiyatri Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir.
Üroloji Merkezi
Özel Hattat Klinik
Üroloji Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte cinsel fonksiyon problemlerinin teşhis ve tedavisi amacı ile kurulmuş butik bir kliniktir.
Poliklinik
Özel Estethica Levent Tıp Merkezi
Poliklinik · Beşiktaş / İstanbul
Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica, Beşiktaş Leventte hizmet sunmaya devam ediyor.
Özel Clinix Care Polikliniği
Poliklinik · Beşiktaş / İstanbul
Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.
Tüp Bebek Merkezi
Özel FertiJin Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Tüp bebek ve kadın sağlığı alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, dünyadaki en gelişmiş sağlık teknolojileri ve uygulamalarının güvenle kullanıldığı modern bir merkezdir.
Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Tüp Bebek Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, Infertilite-Kısırlık tedavisi, aşılama (IUI), tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (ICSI), sperm yıkama, embriyo ve sperm dondurma, vitrifikasyon, vb. konularında sizlere hizmet vermek için kurulmuş bir merkezdir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel FertiJin Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi
Tüp bebek ve kadın sağlığı alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, dünyadaki en ge...
Özel Estethica Levent Tıp Merkezi
Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica, Beşiktaş Leventte hizmet sunmaya devam ...
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında tanı ve tedavi hizmeti...
Özel Clinix Care Polikliniği
Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve ulusla...
Yorum ve Şikayetler
Asım İncirli
Asım İncirli · 31 Ağustos 2021
Santral birde telefonu açsa çok iyi olacak....
Şükrü Yıldız
Şükrü Yıldız · 18 Kasım 2014
Çok güzel hastane.....
Fatma Aymer
Fatma Aymer · 21 Mayıs 2013
Ben fizik tedavi gördüm. Artı birçok muayeneler yaptırdım. Çok memnunum....
Sema Susuzluoglu
Sema Susuzluoglu · 10 Mart 2013
İnternette randevu alabilmek için bir saatten fazla parola için uğraştım olmadı bukadar insanları zorlamanıza ne ma...