İstanbul Beşiktaş devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Beşiktaş ilçesinde 25 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Beşiktaş İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Beşiktaş / İstanbul
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesinde 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır.
Özel Hastane
Özel Ota & Jinemed Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Beşiktaş'ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini OTA & Jinemed Hastanesi adı altında birleştirdi.
Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Liv Hospital Ulus 30000 metrekare kapalı alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, Türk Kardiyoloji Vakfı'nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan, sağlık ekibi ve teknolojik imkanlarıyla ülkemizin adını kısa zamanda tüm dünyaya duyurmayı başaran bir sağlık kurumudur.
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Beşiktaş / İstanbul
Acıbadem Fulya Hastanesi, Beşiktaş'ta, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli, ileri teknolojisi ve 109 yatağı ile 7 gün 24 saat güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Tıp Merkezi
Özel Estethica Levent Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica, Beşiktaş Leventte hizmet sunmaya devam ediyor.
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor.
Özel Neolife Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentistanbul Levent Polikliniği
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Özel Dentistanbul Diş Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Dentistanbul'un ilk kurulduğu Beşiktaş Yıldız'daki hastane binası, İstanbul'un işlek caddelerinden Barbaros Bulvarı üzerindedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek birçok ilke imza attık.
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Ortospor Sağlık Hizmetleri olarak amacımız spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Yüksek teknolojisi, VIP hizmet kapasitesi, uzman kadrosu, boğaz manzaralı odaları, çevre düzenlemesi, alt yapısı, vale hizmetleri ile Dünyagöz Etiler, hastalarını 7 Yıldızlı sağlık hizmeti ile tanıştırıyor.
Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
★★☆☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir.
Çocuk Hastanesi
Özel Klinilk Polikliniği
★☆☆☆☆· Çocuk Hastanesi · Beşiktaş / İstanbul
KLİNİLK sadece çocuklar için kurulmuş çocuğa özel bir sağlık kuruluşudur. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her konuda KLİNİLK doktorları yanınızda!
Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel İstanbul Ortopedi Merkezi
★★☆☆☆· Kemik Hastalıkları Hastanesi · Beşiktaş / İstanbul
Özel İstanbul Ortopedi Merkezi, ortopedi branşınının yanı sıra fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşlarda da hizmet veren bir ortopedi merkezidir.
Psikiyatri Merkezi
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
★★★★☆· Psikiyatri Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir.
Üroloji Merkezi
Özel Hattat Klinik
★★★☆☆· Üroloji Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte cinsel fonksiyon problemlerinin teşhis ve tedavisi amacı ile kurulmuş butik bir kliniktir.
Poliklinik
Özel Clinix Care Polikliniği
Poliklinik · Beşiktaş / İstanbul
Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.
Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi
★★★☆☆· Poliklinik · Beşiktaş / İstanbul
Estetik-Plastik ve rekonstrüktif cerrahi konusunda tam teşekküllü ve eksiksiz hizmet vermeyi amaçlayan Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi, tüm ameliyatlar ve uygulamalar, uzman hekim kadrolarımız tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.
Tüp Bebek Merkezi
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
★★★☆☆· Tüp Bebek Merkezi · Beşiktaş / İstanbul
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, Infertilite-Kısırlık tedavisi, aşılama (IUI), tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (ICSI), sperm yıkama, embriyo ve sperm dondurma, vitrifikasyon, vb. konularında sizlere hizmet vermek için kurulmuş bir merkezdir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında ta...
Özel Clinix Care Polikliniği
Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak ol...
Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp me...
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dü...
Yorum ve Şikayetler
Asım İncirli
Asım İncirli · 31 Ağustos 2021
Santral birde telefonu açsa çok iyi olacak....
Ümit Eğrioğlu
Ümit Eğrioğlu · 21 Mayıs 2020
Boyun ağrısı şikayeti ile gittiğim Natal Fizik Tedavi Merkezi kısa süre içerisinde hızlı tedavi ile boyun ağrılarım...
Alper Erbaş
Alper Erbaş · 11 Aralık 2018
2 ay önce bir kaç yerle görüştükten sonra saç ekimi için gittim hiç bir sorun yaşamadım. Nazım Durak ile de tanışma...
SporLike
SporLike · 11 Aralık 2018
Saç ekimi yaptırttım çok memnun kaldım. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim....