Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No :1 Etiler
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.trHata Bildir
41.08237229.037369

Kurum Hakkında

Yüksek teknolojisi, VIP hizmet kapasitesi, uzman kadrosu, boğaz manzaralı odaları, çevre düzenlemesi, alt yapısı, vale hizmetleri ile Dünyagöz Etiler, hastalarını 7 Yıldızlı sağlık hizmeti ile tanıştırıyor.

Etiler Dünyagöz 11 katlı akıllı binası ile 14000m2 kapalı alanda hizmet veriyor. Binada 27 muayene odası, boğaz ve doğa manzaralı 50 hasta odası ve son teknoloji ile donatılmış 10 ameliyathane hastaların hizmetine sunuluyor. Etiler hastanemizde ameliyathaneler için 1800m2'lik alan ayrılmıştır. Lazer ameliyatları için düzenlenmiş 3 özel ameliyathane bulunmaktadır. Günde 550 muayene ve 150 ameliyat kapasitesine sahip hastane içerisinde yapılan tüm tetkik ve muayenelerde dünyadaki en son sistem cihazlar kullanılıyor.

Göz alanında tüm branşlar için ayrı departmanların bulunduğu hastanede çocuk hastalar unutulmadı. Çocuklarınızın tüm ihtiyaçları düşünülerek dekore edilen Etiler- Dünyagöz'de çocukların tedavi olurken iyi vakit geçirmesini sağlayacak oyun odalarının bulunduğu bir özel kat bulunuyor. Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet sizi o kadar etkileyecek ki hastanede olduğunuzu unutup size sunulan 7 yıldızlı otel konforunun tadını çıkaracaksınız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rumeli Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
Nispetiye Caddesi No: 15/2 Rumeli Hisarüstü
Klinilk Polikliniği
1.3 km. uzaklıkta
Adnan Saygun Cad. No:21/G Ulus
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Ortospor Sağlık Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19