Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Telefon:0 (212) 283-0333
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
41.07650329.021491

Kurum Hakkında

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, Etiler sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarını Acıbadem kalitesiyle karşılıyor.

1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor. Acil servis bölümü, 6 gün saat 20:00'ye kadar hasta kabul ediyor.

Merkez bünyesinde kurulan endoskopi ünitesinde, mide-bağırsak sistemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisinde; gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi ve koterizasyon işlemleri en son teknolojilerle uygulanıyor.

Meme kanserinin erken teşhisinde klasik mamografiye göre birçok üstünlüğe sahip dijital mamografi de bulunuyor. Dijital mamografi ile hastaya verilen radyasyon oranı azalıyor ve film çekim süresi kısalıyor.

Dijital röntgenin yanı sıra yüksek çözünürlüğüyle ağız ve diş tedavisine yönelik tanı işlemlerinde üstünlük sağlayan panoramik dijital röntgen, Acıbadem Etiler Tıp Merkezi'nin sunduğu hizmetler arasında bulunuyor.

Merkezde, günümüzün en modern epilasyon yöntemlerinden lazer epilasyon hizmetleri de veriliyor. Uygulamalar, kişiye uygun lazer tipi ve dozu belirlenerek, uzman hekimlerin kontrolünde gerçekleşiyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tıbbi Birimler
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beslenme ve Diyet
 • Check-Up Merkezi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları
 • Lazer Tedavi
 • Meme Kliniği
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Podiatri
 • Psikoloji
 • Radyoloji
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nur Ciniç
★★★★★
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi ile sağlık yönünden yaklaşık onbir yıldır çalışıyorum. Burada gördüğüm sıcak ilgiyi çok yerde görmedim. Tıp Merkezi bünyesinde; dahiliye, radyoloji, göz ve tüm tahlil kontrollerimle ilgili kıymetli hocalarımın şahsıma gösterdikleri ilgiyi hiç bir zaman unutmayacağım. Özellikle randevu alma konusunda en büyük yardımı gösteren Serap Hanım ve diğer arkadaşların göstermiş oldukları büyük yakınlık ve ilgi takdire şayandır. Yüce Atatürk'ün dediği gibi bende kendimi Türk Doktorlarına emanet ettim. Hepiniz sağolun varolun Saygılarımla, Nur Ciniç
Ali Tezel Oyal
★★★★★
Acıbadem Etiler yıllardan beri her türlü sağlık sorunlarımızı çözdüğümüz bir aile ocağıdır. Özellikle Dahiliye mütehassısı sayın Dr. Abdullah Derin mesleğinin dışında günümüzde az rastlanan, mütevazi, ve gerçek bir insan.

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek birçok ilke imza attık.
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, Infertilite-Kısırlık tedavisi, aşılama (IUI), tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (ICSI), sperm yıkama, embriyo ve sperm dondurma, vitrifikasyon, vb. konularında sizlere hizmet vermek için
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
355 metre uzaklıkta
Ortospor Sağlık Hizmetleri olarak amacımız spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplu
Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi, ortopedi branşınının yanı sıra fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşlarda da hizmet veren bir ortopedi merkezidir.
Özel Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Özel Neolife Tıp Merkezi
Özel Neolife Tıp Merkezi
686 metre uzaklıkta
NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir.
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
695 metre uzaklıkta
Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉