Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Telefon:0 (212) 283-0333
41.07650329.021491

Kurum Hakkında

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, Etiler sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarını Acıbadem kalitesiyle karşılıyor.

1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor. Acil servis bölümü, 6 gün saat 20:00'ye kadar hasta kabul ediyor.

Merkez bünyesinde kurulan endoskopi ünitesinde, mide-bağırsak sistemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisinde; gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi ve koterizasyon işlemleri en son teknolojilerle uygulanıyor.

Meme kanserinin erken teşhisinde klasik mamografiye göre birçok üstünlüğe sahip dijital mamografi de bulunuyor. Dijital mamografi ile hastaya verilen radyasyon oranı azalıyor ve film çekim süresi kısalıyor.

Dijital röntgenin yanı sıra yüksek çözünürlüğüyle ağız ve diş tedavisine yönelik tanı işlemlerinde üstünlük sağlayan panoramik dijital röntgen, Acıbadem Etiler Tıp Merkezi'nin sunduğu hizmetler arasında bulunuyor.

Merkezde, günümüzün en modern epilasyon yöntemlerinden lazer epilasyon hizmetleri de veriliyor. Uygulamalar, kişiye uygun lazer tipi ve dozu belirlenerek, uzman hekimlerin kontrolünde gerçekleşiyor.

Tıbbi Birimler
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beslenme ve Diyet
 • Check-Up Merkezi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları
 • Lazer Tedavi
 • Meme Kliniği
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Podiatri
 • Psikoloji
 • Radyoloji
 • Üroloji

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nur Ciniç · 26 Aralık 2016

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi ile sağlık yönünden yaklaşık onbir yıldır çalışıyorum. Burada gördüğüm sıcak ilgiyi çok yerde görmedim. Tıp Merkezi bünyesinde; dahiliye, radyoloji, göz ve tüm tahlil kontrollerimle ilgili kıymetli hocalarımın şahsıma gösterdikleri ilgiyi hiç bir zaman unutmayacağım. Özellikle randevu alma konusunda en büyük yardımı gösteren Serap Hanım ve diğer arkadaşların göstermiş oldukları büyük yakınlık ve ilgi takdire şayandır. Yüce Atatürk'ün dediği gibi bende kendimi Türk Doktorlarına emanet ettim. Hepiniz sağolun varolun Saygılarımla,
Nur Ciniç

Ali Tezel Oyal · 23 Şubat 2014

Acıbadem Etiler yıllardan beri her türlü sağlık sorunlarımızı çözdüğümüz bir aile ocağıdır. Özellikle Dahiliye mütehassısı sayın Dr. Abdullah Derin mesleğinin dışında günümüzde az rastlanan, mütevazi, ve gerçek bir insan.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

50 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13

Memorial Etiler Tıp Merkezi

50 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler

NPSUAM Etiler Polikliniği

110 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

260 metre uzaklıkta

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

360 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

470 metre uzaklıkta

Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi

520 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent