Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Telefon:0 (212) 283-0333
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
41.07650329.021491

Kurum Hakkında

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, Etiler sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarını Acıbadem kalitesiyle karşılıyor.

1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor. Acil servis bölümü, 6 gün saat 20:00'ye kadar hasta kabul ediyor.

Merkez bünyesinde kurulan endoskopi ünitesinde, mide-bağırsak sistemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisinde; gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi ve koterizasyon işlemleri en son teknolojilerle uygulanıyor.

Meme kanserinin erken teşhisinde klasik mamografiye göre birçok üstünlüğe sahip dijital mamografi de bulunuyor. Dijital mamografi ile hastaya verilen radyasyon oranı azalıyor ve film çekim süresi kısalıyor.

Dijital röntgenin yanı sıra yüksek çözünürlüğüyle ağız ve diş tedavisine yönelik tanı işlemlerinde üstünlük sağlayan panoramik dijital röntgen, Acıbadem Etiler Tıp Merkezi'nin sunduğu hizmetler arasında bulunuyor.

Merkezde, günümüzün en modern epilasyon yöntemlerinden lazer epilasyon hizmetleri de veriliyor. Uygulamalar, kişiye uygun lazer tipi ve dozu belirlenerek, uzman hekimlerin kontrolünde gerçekleşiyor.

Tıbbi Birimler
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beslenme ve Diyet
 • Check-Up Merkezi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları
 • Lazer Tedavi
 • Meme Kliniği
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Podiatri
 • Psikoloji
 • Radyoloji
 • Üroloji

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nur Ciniç
★★★★★
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi ile sağlık yönünden yaklaşık onbir yıldır çalışıyorum. Burada gördüğüm sıcak ilgiyi çok yerde görmedim. Tıp Merkezi bünyesinde; dahiliye, radyoloji, göz ve tüm tahlil kontrollerimle ilgili kıymetli hocalarımın şahsıma gösterdikleri ilgiyi hiç bir zaman unutmayacağım. Özellikle randevu alma konusunda en büyük yardımı gösteren Serap Hanım ve diğer arkadaşların göstermiş oldukları büyük yakınlık ve ilgi takdire şayandır. Yüce Atatürk'ün dediği gibi bende kendimi Türk Doktorlarına emanet ettim. Hepiniz sağolun varolun Saygılarımla, Nur Ciniç
Ali Tezel Oyal
★★★★★
Acıbadem Etiler yıllardan beri her türlü sağlık sorunlarımızı çözdüğümüz bir aile ocağıdır. Özellikle Dahiliye mütehassısı sayın Dr. Abdullah Derin mesleğinin dışında günümüzde az rastlanan, mütevazi, ve gerçek bir insan.

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
50 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
110 metre uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
260 metre uzaklıkta
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Ortospor Sağlık Merkezi
360 metre uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
430 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
470 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent
Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
530 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:27 Levent