Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Kurum Adı:Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Telefon:0 (212) 270-1292
Web Sitesi:nptipmerkezi.comHata Bildir
41.07628829.020237

Kurum Hakkında

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir. Erişkin Psikiyatri biriminde orta ve hafif şiddette belirtiler gösteren ve tedavisi ayaktan sürdürülebilecek danışmanlarımıza; depresyon, maskeli depresyon, OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk), Sosyal Fobi, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Şizofreni, Manik Depresif Bozukluk, Dürtü Kontrol Bozuklukları, Evlilik-İlişki Sorunları, Yeme Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Bağımlılık Sorunları, Uyku Bozuklukları, Yaygın Anksiyete ve diğer psikiyatrik hastalıklar ile ilgili kişiye özel tedavi hizmeti sunulmaktadır.

NP Etiler Tıp Merkezinde Psikolojik Tarama Testleri olarak; CAS Testi, MMPI, TOVA Dikkat Ölçeği, COG, SPM, DAUF, NVLT, MOXO, Rorschach, WISC-R, Wais Zekâ Testi, Yale Brown, İlişki Ölçekleri, Aile Değerlendirme Ölçekleri ve tüm nöropsikolojik testler uygulanmaktadır. Beyin Haritalama Çekimi (QEEG) yöntemi ile danışanların ayrıntılı nöropsikolojik değerlendirmesi yapılmaktadır.

Tıp Merkezinde görev yapan psikologlarımız teknolojinin olanaklarından da faydalanarak dünyada kabul gören terapi yöntemlerini uygulamaktadırlar. Psikoterapi olarak; Depresyon, Sosyal Kaygı Bozukluğu, OKB, Manik Bozukluk ve diğer psikiyatrik hastalıklar için Kognitif Davranışçı Terapi, geçmişte yaşanılmış baş edilemeyen travmatik yaşantı ya da travmatik algılamaları düzeltmek için EMDR Uygulaması, Eş ve İlişki Terapisi, Cinsel Terapiler, Yas ve Kayıp Terapisi, Şema Terapisi, bellek ve dikkat gelişimine yardımcı olan Rehacom Uygulaması, Nörobiyofeedback uygulaması, sanal gerçeklik terapisi, dinamik yöntemli psikoterapi ve diğer terapi teknikleri uygulanmaktadır.

Ayaktan takip edilen danışmanlara kişiye özel tedavi uygulamalarında, Üsküdar Üniversitesi Farmakogenetik ve Toksikoloji Laboratuvarının olanaklarından faydalanarak ilaç ve kan düzeyi ölçümleri yapılmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
60 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
110 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
180 metre uzaklıkta
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
330 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent
Ortospor Sağlık Merkezi
350 metre uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
370 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent
Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
450 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:27 Levent