Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi

Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Karanfil Sok. No:8 Levent
Telefon:0 (212) 324-0324
Web Sitesi:www.isom.com.trHata Bildir
41.07719129.016422

Kurum Hakkında

Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Dr.İsmail Yılmaz; 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi” olarak kurdu. 21 yılda, 100 binden fazla insana hizmet veren “diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt” gibi Ortopedik hastalıklarda ve Fizik Tedavi konusunda sağlık hizmeti veren merkezimiz bünyesine “Medikal Estetik” ve “Diyet & Beslenme” branşlarını da ekleyerek daha kapsamlı olarak sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

ISOM olarak ortopedik rahatsızlıklarınızdaki ağrılarınızın farkındayız, bu nedenle ağrı hissetmeden hareket özgürlüğüne kavuşmanız için sizlere kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz. ISOM olarak özellikle ortopedi muayene, diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt rahatsızlıkları, fizik tedavi bölümlerinde geniş bir yelpazede sağlık hizmeti sunuyoruz. Uzmanlık alanımız akut durumlardan kırık, spor yaralanmaları, uzun süren kronik rahatsızlıklardan, ortopedi ameliyatları, diz protezi, kalça protezi gibi birçok alanı kapsamaktadır.

Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış - verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sağlık hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz.

Isom, İstanbul’da Ortopedi ve Fizik Tedavi bölümleri ile hastalarımızın şikayetlerini azaltmayı, önlemeyi ve ağrılarından kurtulmaları için konularında Uzman fizyoterapistleri ile sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Levent’teki konumu itibariyle hem İstanbul Anadolu yakasında hem de İstanbul Avrupa yakasında Fizik Tedavi hizmetini sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Artroz (Eklem Kireçlenmesi)
 • Omurga Cerrahisi
 • Travmatoloji
 • Deformite Cerrahisi
 • El Cerrahisi
 • Spor Yaralanmaları & Artroskopik Cerrahi
 • Ortopedik Onkoloji
 • Pediatrik Ortopedi
 • Ayak & Ayak Bileği Cerrahisi
 • Dirsek Rahatsızlıkları
 • Bel Rahatsızlıkları
 • Omuz Rahatsızlıkları ve Tedavisi
 • Kalça Rahatsızlıkları ve Tedavisi
 • Boyun Rahatsızlıkları
 • Diz Hastalıkları ve Tedavisi
 • Fizik Tedavi
 • Medikal Estetik
 • Saç Ekimi ve Saç Tedavileri
 • Plastik Cerrahi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ayfer Karakaya
★★★★★
Çok memnun kaldık. Nasıl olduysa, yanlışlıkla 2 puan verilmiş adıma.

Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezinde; Psikoloji, Psikiyatri, Dil ve Konuşma Bozuklukları ve Ergoterapi dallarında tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Özel Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, Infertilite-Kısırlık tedavisi, aşılama (IUI), tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (ICSI), sperm yıkama, embriyo ve sperm dondurma, vitrifikasyon, vb. konularında sizlere hizmet vermek için
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
Özel Ortospor Sağlık Merkezi
388 metre uzaklıkta
Ortospor Sağlık Hizmetleri olarak amacımız spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplu
Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek birçok ilke imza attık.
Özel Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
1996 yılında hizmete açılan Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti. Merkez, tüm branşlarda modern tanı ve tedavi hizmeti veriyor.
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Özel Renmed Diyaliz Merkezi
554 metre uzaklıkta
Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir.
Özel Maya Centrium Polikliniği
12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik cerrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉