Özel Klinilk Polikliniği

Özel Klinilk Polikliniği
Kurum Adı:Özel Klinilk Polikliniği
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Adnan Saygun Cad. No:21/G Ulus
Telefon:0 (212) 263-6500
Web Sitesi:www.klinilk.comHata Bildir
41.07248429.028783

Kurum Hakkında

KLİNİLK sadece çocuklar için kurulmuş çocuğa özel bir sağlık kuruluşudur. Uluslararası eğitime ve deneyime sahip doktor ekibimiz kanıta dayalı, güncel bilgilerle sağlık hizmeti sunmaktadırlar. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her konuda KLİNİLK doktorları yanınızda!

Çocuğunuzun doğumundan itibaren her türlü sağlam kontrollerinde ve hastalıklarında yanınızdayız. Aşı takipleri Klinilk'te eksiksiz yapılmaktadır. Güncel internasyonal aşı takip planlarını uygulamaktayız.

Acil durumlarda hızla bir çocuk doktorumuzun hasta çocuğunuzu görmesini sağlayabiliriz. Çalışma saatleri dışında da bir doktorumuz acil sorularınızı yanıtlayabilir. Küçük yara pansumanı, ufak kesilerin tamiri, serum takılması gibi girişimlerde destek olabiliriz.

Her türlü laboratuar test KLİNİLK'te yapılmaktadır. Bebek ve çocuktan kan alma konusunda ehil bir çocuk hemşiresi her zaman Klinilk'te bulunmaktadır. Laboratuarımız aynı gün içinde sonuçları bizlere ulaştırmaktadır (bazı özel testler dışında). Gerektiğinde evde bile kan alınarak tetkik yapılmaktadır.

Çocuk psikiyatristi ve pedagog desteği, Çocuğunuzun disiplini veya ruhsal problemlerinde 20 senelik pedagoji deneyimi olan psikoloğumuza ve çocuk psikiyatri uzmanımıza danışabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Klinilk Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Klinilk Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Klinilk Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Klinilk Polikliniği 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Klinilk Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
760 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
780 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Neolife Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
810 metre uzaklıkta
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Ortospor Sağlık Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent