Özel Neolife Tıp Merkezi

Özel Neolife Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Neolife Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent
Telefon:0 (212) 385-3100
41.07047829.019687

Kurum Hakkında

NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile en güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Merkezimizde gelişmiş erken tanı, en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemleri özenle harmanlanarak kişiye özel tedavi programları yürütülmektedir.

NeoLife’ta her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerden uzak durulmakta, çok disiplinli tümör konseylerinin görüşleri alınmaktadır. Merkezimizde modern tıbbın en ileri teknolojileri kanser konusunda uzmanlaşmış doktor, radyolog ve uzmanlar tarafından uygulanmakta, bireylerin yaşam kalitesinin artırılması için hasta ve yakınlarına sosyal ve psikolojik destek hizmetleri ile tamamlayıcı tıp seçenekleri sunulmaktadır. NeoLife tüm enerji ve kaynaklarını bu konuya aktararak Türkiye’de kanser konusunda en kapsamlı ve en derinlikli çalışmaları yürütmektedir.

NeoLife Tıp Merkezi, Türkiye Kanserle Savaş Vakfı’nın her kesimden vatandaşa en iyi kanser tedavisini sunma misyonunun izinde ilerlerken, bu misyona en iyi şekilde hizmet vermek üzere uzun süreli olarak yapılandırılmıştır.

NeoLife’da en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemlerini özenle harmanlayarak kişiye özel programlar yürütülmektedir. Bunun için çok disiplinli tümör konseyleri oluşturulmaktadır. Bu konseylerde konularında ihtisaslaşmış doktorlarımız ve medikal ekibimiz yer almaktadır. Her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerin ötesinde, tümör konseyimizin görüşleri doğrultusunda kişiye özel tedavi planları oluşturulmaktadır.

Merkezimiz, bireylerin fiziksel sağlıklarının korunma ve iyileştirilmesinin yanı sıra, yaşam kalitelerinin artırılması için destek vermekte; hasta ve hasta yakınlarına, sosyal ve psikolojik destek hizmetleri sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Neolife Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Neolife Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Neolife Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Neolife Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Neolife Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Neolife Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent

Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

450 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

470 metre uzaklıkta

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

580 metre uzaklıkta

Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe

NPSUAM Etiler Polikliniği

650 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Memorial Etiler Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

650 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13