Özel Neolife Tıp Merkezi

Özel Neolife Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Neolife Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent
Telefon:0 (212) 385-3100
Web Sitesi:www.neolife.com.trHata Bildir
41.07047829.019687

Kurum Hakkında

NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile en güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Merkezimizde gelişmiş erken tanı, en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemleri özenle harmanlanarak kişiye özel tedavi programları yürütülmektedir.

NeoLife’ta her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerden uzak durulmakta, çok disiplinli tümör konseylerinin görüşleri alınmaktadır. Merkezimizde modern tıbbın en ileri teknolojileri kanser konusunda uzmanlaşmış doktor, radyolog ve uzmanlar tarafından uygulanmakta, bireylerin yaşam kalitesinin artırılması için hasta ve yakınlarına sosyal ve psikolojik destek hizmetleri ile tamamlayıcı tıp seçenekleri sunulmaktadır. NeoLife tüm enerji ve kaynaklarını bu konuya aktararak Türkiye’de kanser konusunda en kapsamlı ve en derinlikli çalışmaları yürütmektedir.

NeoLife Tıp Merkezi, Türkiye Kanserle Savaş Vakfı’nın her kesimden vatandaşa en iyi kanser tedavisini sunma misyonunun izinde ilerlerken, bu misyona en iyi şekilde hizmet vermek üzere uzun süreli olarak yapılandırılmıştır.

NeoLife’da en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemlerini özenle harmanlayarak kişiye özel programlar yürütülmektedir. Bunun için çok disiplinli tümör konseyleri oluşturulmaktadır. Bu konseylerde konularında ihtisaslaşmış doktorlarımız ve medikal ekibimiz yer almaktadır. Her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerin ötesinde, tümör konseyimizin görüşleri doğrultusunda kişiye özel tedavi planları oluşturulmaktadır.

Merkezimiz, bireylerin fiziksel sağlıklarının korunma ve iyileştirilmesinin yanı sıra, yaşam kalitelerinin artırılması için destek vermekte; hasta ve hasta yakınlarına, sosyal ve psikolojik destek hizmetleri sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Neolife Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Neolife Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Neolife Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Neolife Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Neolife Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Neolife Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Maya Centrium Polikliniği
450 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
470 metre uzaklıkta
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi
650 metre uzaklıkta
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:19
Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
650 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İş Merkezi 38/13
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
690 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
790 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent
Klinilk Polikliniği
790 metre uzaklıkta
Adnan Saygun Cad. No:21/G Ulus