Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sok. No:8
Telefon:0 (212) 279-6060
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.trHata Bildir
41.0779729.004007

Kurum Hakkında

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bayındır Sağlık Grubu, uzun yıllardır Ankara’da var olan birikimini İstanbul’a taşıyarak Bayındır Levent Tıp Merkezini 2009 yılında hizmete açmıştır. Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir. Bayındır Levent Tıp Merkezi, 23 branşta konusunda uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren donanımlı sağlık personeli, günümüz teknolojisine uygun görüntüleme ve laboratuvar üniteleri ile sizlere güvenli bir ortamda butik hizmet sunmaktadır.

Kardiyoloji kliniği, tüm tetkik ve tedavilerin uygulandığı deneyimli hemşire ve doktor kadrosuyla hizmet vermektedir. Göğüs hastalıkları kliniği, tanı ve tedaviye yönelik bronkoskopi işlemlerinin yapıldığı, sigarayı bırakma ünitesinin bulunduğu, uyku sorunu olan ve uyuma esnasında solunum sıkıntısı yaşayan hastaların sorunlarının tespit edilerek nedenlerine yönelik tedavilerinin yapıldığı uyku laboratuvarının da yer aldığı geniş bir hizmet yelpazesiyle görev yapmaktadır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniğinde yapılan muayeneler sonucu gerekli görülen hastalar rehabilitasyon programına alınmakta ve rehabilitasyon uygulanmaktadır. Modern cihazlarla göz muayenelerinin gerçekleştirildiği ve ameliyatların yapıldığı göz kliniğimiz de bulunmaktadır.

Ameliyathanede birçok estetik ve rekonstrüktif operasyonlar yapılmakta, hasta odalarında operasyon öncesi ve sonrası deneyimli sağlık ekibi tarafından hastalar takip edilmektedir. Kulak burun boğaz kliniğinde rutin muayeneler dışında deneyimli hekimler tarafından alerji testleri de yapılmakta olup, kulak burun boğaz uzmanlık alanına yönelik tüm operasyonel işlemler ameliyathanede gerçekleştirilmektedir. Endoskopi ünitesinde mide ve bağırsak sistemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi için gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi ve koterizasyon işlemleri uygulanmaktadır. El ayak bakım ünitesinde diyabetik ayak, çatlak topuk ve cerrahi işlem yapılmadan batık tırnaklar tedavi edilebilmektedir.

Bayındır Levent Tıp Merkezi'nin amacı, çağdaş bilimin ışığında, etik kurallara bağlı ve hasta haklarına saygılı hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi ameliyathanesi, doğumhanesi, poliklinikleri ve yatan hasta servisleri, teşhis ve tanı bölümleriyle de 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.
Özel İstanbul Tıp Merkezi
Özel İstanbul Tıp Merkezi
878 metre uzaklıkta
Sağlık alanında yüksek kaliteyi etik kurallardan ödün vermeden ayaktan teşhis ve tedavi ile sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, En üstün hizme
Özel Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş ve 31 diş ünitesine sahiptir.
Özel Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle genel anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.
Özel Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉