Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi

Özel Levent  Bayındır Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sok. No:8
Telefon:0 (212) 279-6060
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.trHata Bildir
41.07797029.004007

Kurum Hakkında

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 18 işletme yılını geride bırakmıştır.

Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Tıp Merkezi, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana bir çok atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içinde olmuştur.

Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Tıp Merkezi ve Bayındır Hastanesi İçerenköy yatırımları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Levent  Bayındır Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avicenna Gültepe Hastanesi
460 metre uzaklıkta
Gültepe Mh.Talatpaşa Cd. No:151 Kağıthane
İstanbul Tıp Merkezi
880 metre uzaklıkta
Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ
Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
920 metre uzaklıkta
Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
960 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi
970 metre uzaklıkta
Monolyalı Sokak No:5 Levent
Dentistanbul Levent Polikliniği
980 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:17 Levent