Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sok. No:8
Telefon:0 (212) 279-6060
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.trHata Bildir
41.0779729.004007

Kurum Hakkında

Bayındır Sağlık Grubu, uzun yıllardır Ankara’da var olan birikimini İstanbul’a taşıyarak Bayındır Levent Tıp Merkezini 2009 yılında hizmete açmıştır. Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir. Bayındır Levent Tıp Merkezi, 23 branşta konusunda uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren donanımlı sağlık personeli, günümüz teknolojisine uygun görüntüleme ve laboratuvar üniteleri ile sizlere güvenli bir ortamda butik hizmet sunmaktadır.

Kardiyoloji kliniği, tüm tetkik ve tedavilerin uygulandığı deneyimli hemşire ve doktor kadrosuyla hizmet vermektedir. Göğüs hastalıkları kliniği, tanı ve tedaviye yönelik bronkoskopi işlemlerinin yapıldığı, sigarayı bırakma ünitesinin bulunduğu, uyku sorunu olan ve uyuma esnasında solunum sıkıntısı yaşayan hastaların sorunlarının tespit edilerek nedenlerine yönelik tedavilerinin yapıldığı uyku laboratuvarının da yer aldığı geniş bir hizmet yelpazesiyle görev yapmaktadır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniğinde yapılan muayeneler sonucu gerekli görülen hastalar rehabilitasyon programına alınmakta ve rehabilitasyon uygulanmaktadır. Modern cihazlarla göz muayenelerinin gerçekleştirildiği ve ameliyatların yapıldığı göz kliniğimiz de bulunmaktadır.

Ameliyathanede birçok estetik ve rekonstrüktif operasyonlar yapılmakta, hasta odalarında operasyon öncesi ve sonrası deneyimli sağlık ekibi tarafından hastalar takip edilmektedir. Kulak burun boğaz kliniğinde rutin muayeneler dışında deneyimli hekimler tarafından alerji testleri de yapılmakta olup, kulak burun boğaz uzmanlık alanına yönelik tüm operasyonel işlemler ameliyathanede gerçekleştirilmektedir. Endoskopi ünitesinde mide ve bağırsak sistemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi için gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi ve koterizasyon işlemleri uygulanmaktadır. El ayak bakım ünitesinde diyabetik ayak, çatlak topuk ve cerrahi işlem yapılmadan batık tırnaklar tedavi edilebilmektedir.

Bayındır Levent Tıp Merkezi'nin amacı, çağdaş bilimin ışığında, etik kurallara bağlı ve hasta haklarına saygılı hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektir.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avicenna Gültepe Hastanesi
460 metre uzaklıkta
Gültepe Mah. Talatpaşa Cad. No:151
İstanbul Tıp Merkezi
880 metre uzaklıkta
Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ
Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
960 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
980 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:27 Levent
İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
1000 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
1000 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent