Özel Avicenna Gültepe Hastanesi

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi
Kurum Adı:Özel Avicenna Gültepe Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Gültepe Mah. Talatpaşa Cad. No:151
Telefon:0 (212) 284-1140
Web Sitesi:avicennaint.comHata Bildir
41.07868928.998589

Kurum Hakkında

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Avicenna Gültepe Hastanesi 35 yatak kapasitelidir. Bunun yanında 2 adet Ameliyathanesi, Doğumhanesi, Poliklinikleri ve yatan hasta servisleri, Radyoloji ve Biyokimya Laboratuarı gibi Teşhis ve Tanı bölümleriyle de 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.

Bu sağlık hizmetlerini verirken, sektördeki gelişmeleri de takip ederek uzman doktor kadromuz ve yardımcı sağlık personelimiz ile birlikte önce insan ve hasta memnuniyeti merkezli yaklaşımımızla, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunumunu yaklaşık 15 yıldan beri aynı özveri ve titizlilikle uygulamaktayız.

Ayrıca bu özverili çalışmalarımızın bir ürünü olarak Sağlık Bakanlığı tarafından tüm Türkiye de yürütülen proje kapsamı içersinde yapılan inceleme ve değerlendirmelerden sonra hastanemiz Sağlık Bakanlığı tarafından "Bebek Dostu Hastane" ünvanıyla ödüllendirilmiştir.

Avicenna Gültepe Hastanesi, uluslararası kalite standartları çerçevesinde, tüm hukuki süreçlere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Hasta odaklı yaklaşımı ve alanında uzman hekim kadrosunu, disiplinlerarası çalışma biçimi ile bir araya getirerek sagˆlık alanındaki beklentilere yanıt vermektedir. ‘Kaliteli sağlık hizmeti’ anlayışıyla öncelikli hedefi ‘hasta memnuniyeti’ olan Avicenna Gültepe Hastanesi, bilimsel çalışmalardan, tanı ve tedavi süreçlerine, ileri teknolojik altyapıdan modern sağlık hizmetlerine kadar her alanda sağlık sektörüne üst düzey bir anlayış getirmeyi amaçlamaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avicenna Gültepe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir.
Özel İstanbul Tıp Merkezi
Özel İstanbul Tıp Merkezi
855 metre uzaklıkta
Sağlık alanında yüksek kaliteyi etik kurallardan ödün vermeden ayaktan teşhis ve tedavi ile sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, En üstün hizme
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş ve 31 diş ünitesine sahiptir.
Özel Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.
Özel Levent Hastanesi
Özel Levent Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Levent Hastanesi olarak insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkanlarımızı ve donanımımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.
Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avicenna Gültepe Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉