Özel Hattat Klinik

Özel Hattat Klinik
Kurum Adı:Özel Hattat Klinik
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş
Telefon:0 (212) 282-3646
Web Sitesi:hattatklinik.comHata Bildir
41.08599529.018174

Kurum Hakkında

Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte "Cinsel Fonksiyon" problemlerinin teşhis ve tedavisini ilk olarak Türkiye'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde başlatmış olan Prof. Dr. Halim Hattat'ın uzun yıllar bu alanda edindiği tecrübeler doğrultusunda Türkiye'de kaliteli cinsel sağlık konusunda oluşmuş büyük boşluğu doldurmak amacı ile kurduğu butik bir kliniktir. Dünyanın en ileri merkezleri ve bilim adamlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişi içinde olan Hattat Klinik alanındaki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp aynı zamanda dünya tıbbına bu alanda katkıda bulunmaktadır.

Bu bilinçle kurulan merkezimizde özellikle erkeklerde sertleşme problemi, erken veya geç boşalma sorunları, cinsel isteksizlik, penis boyutu ve eğriliği; kadınlarda orgazm sorunları, cinsel isteksizlik, cinsel ilişki sırasında ağrı, vajina estetiği başta olmak üzere kadın ve erkek cinsel fonksiyon bozuklukları ile penil ve vajinal estetik alanlarında, ayrıca prostat hastalıkları başta olmak üzere tüm ürolojik hastalıklar alanlarında hastalarımızın sorunlarını en doğru yaklaşımla ve tıbbın en son tekniklerini kullanarak çözmek hedefimizdir.

1997 yılında Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat tarafından kurulmuş olan Hattat Hastanesi'nin cinsel fonksiyon alanındaki devamı niteliğinde olan kliniğimiz; sadece cinsel sağlık sorunlarının tedavisini değil, optimum kalitede bir cinsel performansı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en gelişmiş teknolojik ekipmanla, sakin ve modern bir atmosferde, konusunda son derece uzman ekibimiz tarafından damarsal, sinirsel, hormonal ve psikolojik yapınızla beraber yaşam tarzınız incelenerek performansınız optimum kaliteye getirilmektedir.

Özel Hattat Klinik iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hattat Klinik, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hattat Klinik hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Hattat Klinik hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Hattat Klinik 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hattat Klinik Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Estethica Levent Tıp Merkezi
30 metre uzaklıkta
Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent
Clinix Care Polikliniği
420 metre uzaklıkta
Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent
Renmed Diyaliz Merkezi
440 metre uzaklıkta
Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent
Ortospor Sağlık Merkezi
740 metre uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
870 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:27 Levent
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
990 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent
Levent Madalyon Psikiyatri Merkezi
1 km. uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sok. No:5 Levent