Özel Clinix Care Polikliniği

Özel Clinix Care Polikliniği
Kurum Adı:Özel Clinix Care Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent
Telefon:0 (212) 282-7838
41.08496129.013297

Kurum Hakkında

Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.

Bu anlamda birçok uluslararası kuruluşla bağlantılar kurup, en güncel ve en ileri yöntemleri kullanarak hastalarına hizmet eden triad (İstanbul, New York, Londra) amaçlı kurulmuş bir merkezdir.

Özel Clinix Care Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Clinix Care Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Clinix Care Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Clinix Care Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Clinix Care Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Clinix Care Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

130 metre uzaklıkta

Monolyalı Sokak No:5 Levent

Estethica Levent Tıp Merkezi

400 metre uzaklıkta

Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent

Hattat Klinik

420 metre uzaklıkta

3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş

Renmed Diyaliz Merkezi

490 metre uzaklıkta

Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

İstanbul Ortopedi Merkezi

510 metre uzaklıkta

Çilekli Cd, No:32 Levent