Özel Renmed Diyaliz Merkezi

Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent
Telefon:0 (212) 278-1114
41.08208129.017717

Kurum Hakkında

Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir. 1983 yılında, Poliklinik ruhsatı ile kurulan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. 1985 yılında İlk Özel Diyaliz Merkezi Ruhsatı'nı almıştır. Ruhsat Numarası 2 olan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. bir aile kuruluşudur.

Öncelikle hastayı ve diyalizi iyi tanıyan, işini seven personelin devamlılığını, tedavide ilk şart olarak benimsemiş olan 1983 yılından beri diyaliz hizmeti veren merkezimizde, mevcut hasta sayısının yüzde elliye yakın kısmı, on beş yılı aşkın bir süredir misafirimizdir. Aynı prensiple, yurt dışı tatil Hastalarına da hizmet vermekte olan merkezimiz, ülkemiz için çok önemli olan sağlık turizminde de "her gün daha ileriye" sloganı ile yerini korumaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Renmed Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Renmed Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Renmed Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortospor Sağlık Merkezi

340 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Hattat Klinik

440 metre uzaklıkta

3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş

Estethica Levent Tıp Merkezi

440 metre uzaklıkta

Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent

Dentistanbul Levent Polikliniği

440 metre uzaklıkta

Levent Cad. No:17 Levent

Clinix Care Polikliniği

490 metre uzaklıkta

Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

490 metre uzaklıkta

Monolyalı Sokak No:5 Levent