Özel Renmed Diyaliz Merkezi

Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renmed Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent
Telefon:0 (212) 278-1114
Web Sitesi:www.ren-med.com.trHata Bildir
41.08208129.017717

Kurum Hakkında

Özel Renmed Diyaliz Merkezi böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk özel diyaliz merkezidir. 1983 yılında, Poliklinik ruhsatı ile kurulan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. 1985 yılında İlk Özel Diyaliz Merkezi Ruhsatı'nı almıştır. Ruhsat Numarası 2 olan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. bir aile kuruluşudur.

Öncelikle hastayı ve diyalizi iyi tanıyan, işini seven personelin devamlılığını, tedavide ilk şart olarak benimsemiş olan 1983 yılından beri diyaliz hizmeti veren merkezimizde, mevcut hasta sayısının yüzde elliye yakın kısmı, on beş yılı aşkın bir süredir misafirimizdir. Aynı prensiple, yurt dışı tatil Hastalarına da hizmet vermekte olan merkezimiz, ülkemiz için çok önemli olan sağlık turizminde de "her gün daha ileriye" sloganı ile yerini korumaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Renmed Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renmed Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Renmed Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Renmed Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortospor Sağlık Merkezi
340 metre uzaklıkta
Levent Mah. Levent Cad. No:47
Hattat Klinik
440 metre uzaklıkta
3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş
Estethica Levent Tıp Merkezi
440 metre uzaklıkta
Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent
Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
440 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:27 Levent
Clinix Care Polikliniği
490 metre uzaklıkta
Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent
İSOM Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi
550 metre uzaklıkta
Karanfil Sok. No:8 Levent