Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi
Kurum Adı:Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus
Telefon:0 (850) 222-2548
41.06061629.028973

Kurum Hakkında

İsmi verilirken, Leading International Vision (sağlıkta uluslararası vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilmesinin yanı sıra, İngilizce hayat (live) kelimesi de Liv Hospital'ın var olma amacının en önemli simgesi oldu.

Liv Hospital Ulus, hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi alt yapısı, ileri teknolojisi ve hizmet sunuş tarzıyla Türkiye'de hastanecilik sektörünün çıtasını yukarıya taşımayı hedefliyor. Hastane, 30000 metrekare kapalı alanda, 154 yatak, 8 ameliyathane, 50 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Nükleer Tıp
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nesim Madem · 24 Mayıs 2015

Hastaneniz, Prof.Sinan Berkman, Doç.Dr.Cem İyibozkurt ve Doç Dr.Barış Bakır gibi değerleri bünyesinde barındırdığından dolayı kutlarım....

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Liv Hospital Ulus Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortaköy Tıp Merkezi

900 metre uzaklıkta

Balmumcu Mah. Varnalı Sok. No:3

Klinilk Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Adnan Saygun Caddesi No:21/G Ulus

Neolife Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Şakir Kesebir Cd. Gazi Umur Paşa Sk. No:28 Balmumcu

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent

Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2