Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Kurum Adı:Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Şakir Kesebir Cd. Gazi Umur Paşa Sk. No:28 Balmumcu
Telefon:0 (212) 211-4000
Web Sitesi:www.yeditepehastanesi.com.trHata Bildir
41.06017329.011958

Kurum Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2. 250 m2 alan üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2. 250 m² alan üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet veren Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğrenci ve asistan yetiştiren, 11 ayrı branşta en modern teknoloji ile hizmet üreten bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi'nin amacı; üniversitenin güvenirliğini, ciddiyetini ve bilimselliğini sunarken, kaliteli ve en iyi hizmeti vererek hastalarının gözlerinin içinin gülmesini sağlamaktır.

Merkezimiz tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış bir alt yapıya ve teknolojiye sahiptir. Ameliyathaneler “laminer akım” sistemi ile yapılmıştır. Bu sistemle birlikte ameliyathane içinde olabilecek en hijyenik ortam sağlanmaktadır. Dolayısıyla ameliyat esnasında enfeksiyon kapma riski neredeyse yok edilmektedir. Sterilizasyona büyük önem verilen Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nde, tüm hasta yatakları basınçlı buharla yıkanmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nde Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılmaktadır. Bu yazılım sayesinde hem hasta bilgilerinin hızlı toparlanıp işlenmesi hem de hastaya özel tüm sonuçların bilgisayar ortamında sunulması ve saklanması mümkündür. HIS sistemi sayesinde doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, sağlık standartları konusunda dünyanın en önemli kuruluşu olarak kabul edilen JCI (Joint Commission International) tarafından ilk denetiminde tüm sistemiyle, tüm standartlarda akredite edilen ilk Türk Üniversite Hastaneleri Grubu olmanın gururunu yaşıyor.

Merkezimiz, göz hastalıkları konusunda yenilikçi, araştırmacı ve dünyanın örnek alacağı lider bir referans göz merkezi olma yolundadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşenur Üs.
★★★★★
İlgili personel, ilgili doktorlar, modern cihazlar. Dünya Göz Hastanesi halt etmiş diyebilirim. Basit bi kontrolde bile detaylıca muayene ediyorlar. Tavsiye ederim

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Cemil Aslan Güder Sok. No:8 Gayrettepe
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız
Dora Hospital Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Yavuz Sokak No:7 Fulya
Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
970 metre uzaklıkta
Yenidoğan Sokak No:7
Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi
990 metre uzaklıkta
Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe
Intertıp Üroloji Kliniği
1.1 km. uzaklıkta
Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep
Dentistanbul Diş Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Yıldız Posta Cad. No:71