Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Kurum Adı:Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:BalmumcuMah. Şakir Kesebir Cad. Gazi Umur Paşa Sok. No:28
Telefon:0 (212) 211-4000
Web Sitesi:www.yeditepehastanesi.com.trHata Bildir
41.06017329.011958

Kurum Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastalıkları Araştırma ve Uygulama Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2.250 m2 alan üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Hastanelerine bağlı olarak hizmet veren Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğrenci ve asistan yetiştiren, 15 ayrı branşta hizmet üreten bir göz hastalıkları merkezidir.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi'nin amacı; üniversitenin güvenirliğini, ciddiyetini ve bilimselliğini sunarken; kaliteli, güvenilir, nitelikli hizmeti vermektir. Yeditepe Üniversitesi Göz Hastalıkları Araştırma ve Uygulama Merkezi, sağlık standartları konusunda dünyanın önemli kuruluşu olarak kabul edilen JCI (Joint Commission International) tarafından tüm sistemiyle akredite bir göz merkezidir. Merkez, göz hastalıkları konusunda yenilikçi, araştırmacı ve dünyanın örnek alacağı lider bir referans göz merkezi olma yolundadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşenur Üs.
★★★★★
İlgili personel, ilgili doktorlar, modern cihazlar. Dünya Göz Hastanesi halt etmiş diyebilirim. Basit bi kontrolde bile detaylıca muayene ediyorlar. Tavsiye ederim

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Cemil Aslan Güder Sok. No:8 Gayrettepe
Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız
Dora Hospital Hastanesi
940 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Yavuz Sokak No:7 Fulya
Anatomica Tıp Merkezi
990 metre uzaklıkta
Mevlüt Pehlivan Sok. No:23 Gayrettepe
Dentistanbul Diş Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Yıldız Posta Cad. No:71
İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1