Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız
Telefon:0 (212) 381-6700
41.05211029.008405

Kurum Hakkında

Yılda ortalama 500.000 hastaya hizmet veren Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Sağlık Merkezi olarak 1972 yılında hizmete açılmıştır. 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır.

24 Haziran 2010 tarih ve 25931 sayılı Sağlık Bakanlığı Makam onayı ile "Sait Çiftçi Kamu Sağlığı Merkezi" nin müstakil statüsü ve adı değiştirilmiş, 50 yataklı "Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi" adı altında hizmet vermesi kararlaştırılmıştır. 02.11.2012 tarihi itibarıyla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı olarak çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi RandevuBeşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Kömürcüoğlu
Ahmet Kömürcüoğlu · 16 Ağustos 2015

Ben de ilk defa biraz önce hastanenin diş bölümüne randevu aldım.

Şükrü Yıldız
Şükrü Yıldız · 18 Kasım 2014

Çok güzel hastane..

Fatma Aymer
Fatma Aymer · 21 Mayıs 2013

Ben fizik tedavi gördüm. Artı birçok muayeneler yaptırdım. Çok memnunum.

Sema Susuzluoglu
Sema Susuzluoglu · 10 Mart 2013

İnternette randevu alabilmek için bir saatten fazla parola için uğraştım olmadı bukadar insanları zorlamanıza ne mana var anlamadım sevgilerimle daha kolay olsa iyi olmazmı yani...

Selma Ozden
Selma Ozden · 18 Şubat 2013

Ben yeni açık kalp ve beraberinde baypas oldum. Beşiktaşlıyım yıllardır bu hastaneye gidip gelirim torunlarım da çocuk bölümüne. Bütün doktorlardan Allah razı olsun kaç senedir gidip geldigim muayene oldugum tabiiki beni hatırlayamaz ilaçlarımı yazdırdığım yeni gittiğimde kan tahlilimi yaptıdığımda hemen yemek saati olduğu halde benimle ilgilenen dahiliye doktorum Alican beye teşekkürlerimi bildirmeyi bir borç bilirim. Ayrıca da hastanenin bütün doktorlarına hastabakıcılarına ve bütün çalışanlarına teşekkür ederim.

Salim Balkan
Salim Balkan · 8 Ağustos 2012

Ben 2011 de 2 adet dişimi kurumunuzda çektirdim ve çok memnun kaldım özellikle diş hekimi Özlem Hanım başlangıçdan bitişe kadar yardımcı oldu, kendilerine diğer hekimlerle birlikte teşekkür ederim. Çektirdiğim dişlerin yerine diş taktırmak istiyorum bu hizmet kurumunuza geldi mi? Lütfen bilgilendirir misiniz teşekkür ederim.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 94 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
40 metre uzaklıkta
Yenidoğan Sokak No:7
Dentistanbul Diş Hastanesi
120 metre uzaklıkta
Yıldız Posta Cad. No:71
Ota & Jinemed Hastanesi
760 metre uzaklıkta
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
860 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Acıbadem Fulya Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya
Cankat Kadın Sağlığı Merkezi
880 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya