Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız
Telefon:0 (212) 381-6700
Web Sitesi:saitciftcidh.saglik.gov.trHata Bildir
41.0521129.008405

Kurum Hakkında

Yılda ortalama 500.000 hastaya hizmet veren Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Sağlık Merkezi olarak 1972 yılında hizmete açılmıştır. 16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır.

24 Haziran 2010 tarih ve 25931 sayılı Sağlık Bakanlığı Makam onayı ile "Sait Çiftçi Kamu Sağlığı Merkezi" nin müstakil statüsü ve adı değiştirilmiş, 50 yataklı "Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi" adı altında hizmet vermesi kararlaştırılmıştır. 02.11.2012 tarihi itibarıyla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı olarak çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Asım İncirli
Santral birde telefonu açsa çok iyi olacak.
Şükrü Yıldız
★★★★★
Çok güzel hastane..
Fatma Aymer
★★★★★
Ben fizik tedavi gördüm. Artı birçok muayeneler yaptırdım. Çok memnunum.
Sema Susuzluoglu
★★
İnternette randevu alabilmek için bir saatten fazla parola için uğraştım olmadı bukadar insanları zorlamanıza ne mana var anlamadım sevgilerimle daha kolay olsa iyi olmazmı yani...
Selma Ozden
★★★★★
Ben yeni açık kalp ve beraberinde baypas oldum. Beşiktaşlıyım yıllardır bu hastaneye gidip gelirim torunlarım da çocuk bölümüne. Bütün doktorlardan Allah razı olsun kaç senedir gidip geldigim muayene oldugum tabiiki beni hatırlayamaz ilaçlarımı yazdırdığım yeni gittiğimde kan tahlilimi yaptıdığımda hemen yemek saati olduğu halde benimle ilgilenen dahiliye doktorum Alican beye teşekkürlerimi bildirmeyi bir borç bilirim. Ayrıca da hastanenin bütün doktorlarına hastabakıcılarına ve bütün çalışanlarına teşekkür ederim.
Salim Balkan
★★★★★
Ben 2011 de 2 adet dişimi kurumunuzda çektirdim ve çok memnun kaldım özellikle diş hekimi Özlem Hanım başlangıçdan bitişe kadar yardımcı oldu, kendilerine diğer hekimlerle birlikte teşekkür ederim. Çektirdiğim dişlerin yerine diş taktırmak istiyorum bu hizmet kurumunuza geldi mi? Lütfen bilgilendirir misiniz teşekkür ederim.

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 96 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentistanbul Diş Hastanesi
120 metre uzaklıkta
Yıldız Posta Cad. No:71
Ota & Jinemed Hastanesi
760 metre uzaklıkta
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1
Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
800 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. No:9 Kat:1
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
860 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Acıbadem Fulya Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya
Cankat Klinik
880 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya