Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. No:9 Kat:1
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.comHata Bildir
41.05417528.999279

Kurum Hakkında

Dr. Köksal Holoğlu başkanlığında Türkiye’nin dört büyük şehrindeki hastane ve merkezleriyle zincir haline gelen Romatem, Türkiye genelinde 480'i aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Romatem Fizik tedavi ve Rehabilitasyon alanında tek ve zincir marka olma yolunda büyüyerek devam ediyor. 3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli asya ve avrupanın ortak gözde lokasyonu Beşiktaş Merkezi, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

2005 yılından itibaren bir çok hastanın umut kaynağı olmakla birlikte onların hayatlarını kolaylaştırma adına bir çok teknolojiyi bir araya getiren Romatem bu bağlamda da fark yaratıyor. Hastaları yormadan tüm hizmetleri son teknoloji ile aynı lokasyonda sunuyor. Hem uzman kadrosu, hem de en yeni teknoloji ile iddiasını sürdüren Romatem, yurtdışında da oldukça tercih ediliyor.

Uzman kadrosu ile; El rehabilitasyonu, Manuel terapi, nörolojik rehabilitasyon, lenf ödem tedavisi, ortopedik rehabilitasyon, schroth Skolyoz ve Pediatrik rehabilitasyon hizmetleri hastalara Fizyoterapistler tarafından birebir çalışma ile uygulanıyor.

Tedaviler
 • Ortopedik Rehabilitasyon
 • Manuel Terapi
 • Nörolojik Rehabilitasyon
 • El Rehabilitasyonu
 • Konuşma ve Yutkunma Terapisi
 • Lenfödem Tedavisi
 • Ozon Tedavisi
 • Pediatrik Rehabilitasyon
 • Refleksoloji Masajı
 • Elektroterapi
 • Skolyoz Tanı Ve Tedavisi
 • Akupunktur
 • Bantlama
 • Kuru İğneleme

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zaza Aslan
Yaklaşık 6. sene önce Dr *** ***'a burun estetiği yaptım adamlar burnumun içimdeki kıkırdak ve en kötüsü tüm etleri almışlar nefesim nerdeyese yok denilecek şekilde hayatım mahf oldu. Hayatım tam bi kabusa döndü bu ameliyatı olmadan önce hayatımda hastaneye giden adam değildim ama şimdi ise hastane hastane kapı kapı dolaşıyorum.
Uğur Aygün
27.06.2015 tarihinde merkezinizde saç ekimi yaptırdım. Doktor olmayan sağlıkçılar tarafından ekim yapıldı. İsimleri ***, ***, ***, *** ekimi yaptı. Lakayıt ve hijyenden çok uzak bir ortamdı. Sonuç elbette berbattı. En kötüsü de muhatap bulamamaktı. Param haram olsun. [email protected]
TC Ayseguel Topuz Atmaca
★★★★★
Burun estetiği olmak isteyenlere Opr.Dr. İsmail Bayram tavsiye ediyorum.
Mert Polat
★★★★★
Ben Çiğdem Yüceal, bir hafta önce burun estetiği oldum kısa zaman olmasına rağmen burnum mükemmel gözüküyor. Doktor Nejdet Bey'e ve tüm personele çok teşekkür ederim. Düşünen varsa tavsiye ederim.

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
90 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Cankat Klinik
120 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya
Tansan Onkoloji Polikliniği
120 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:15 Doğu İş Merkezi Kat:3
Rufus Göz Kliniği
160 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya
İstanbul Cerrahi Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Fulya Bayırı Ferah Sok. No:22 Teşvikiye
Acıbadem Fulya Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya