Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. No:9 Kat:1
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.comHata Bildir
41.05417528.999279

Kurum Hakkında

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Dr. Köksal Holoğlu başkanlığında Türkiye’nin dört büyük şehrindeki hastane ve merkezleriyle zincir haline gelen Romatem, Türkiye genelinde 480'i aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Romatem Fizik tedavi ve Rehabilitasyon alanında tek ve zincir marka olma yolunda büyüyerek devam ediyor. 3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli asya ve avrupanın ortak gözde lokasyonu Beşiktaş Merkezi, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

2005 yılından itibaren bir çok hastanın umut kaynağı olmakla birlikte onların hayatlarını kolaylaştırma adına bir çok teknolojiyi bir araya getiren Romatem bu bağlamda da fark yaratıyor. Hastaları yormadan tüm hizmetleri son teknoloji ile aynı lokasyonda sunuyor. Hem uzman kadrosu, hem de en yeni teknoloji ile iddiasını sürdüren Romatem, yurtdışında da oldukça tercih ediliyor.

Uzman kadrosu ile; El rehabilitasyonu, Manuel terapi, nörolojik rehabilitasyon, lenf ödem tedavisi, ortopedik rehabilitasyon, schroth Skolyoz ve Pediatrik rehabilitasyon hizmetleri hastalara Fizyoterapistler tarafından birebir çalışma ile uygulanıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedaviler
 • Ortopedik Rehabilitasyon
 • Manuel Terapi
 • Nörolojik Rehabilitasyon
 • El Rehabilitasyonu
 • Konuşma ve Yutkunma Terapisi
 • Lenfödem Tedavisi
 • Ozon Tedavisi
 • Pediatrik Rehabilitasyon
 • Refleksoloji Masajı
 • Elektroterapi
 • Skolyoz Tanı Ve Tedavisi
 • Akupunktur
 • Bantlama
 • Kuru İğneleme

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Zaza Aslan
Yaklaşık 6. sene önce Dr *** ***'a burun estetiği yaptım adamlar burnumun içimdeki kıkırdak ve en kötüsü tüm etleri almışlar nefesim nerdeyese yok denilecek şekilde hayatım mahf oldu. Hayatım tam bi kabusa döndü bu ameliyatı olmadan önce hayatımda hastaneye giden adam değildim ama şimdi ise hastane hastane kapı kapı dolaşıyorum.
Uğur Aygün
27.06.2015 tarihinde merkezinizde saç ekimi yaptırdım. Doktor olmayan sağlıkçılar tarafından ekim yapıldı. İsimleri ***, ***, ***, *** ekimi yaptı. Lakayıt ve hijyenden çok uzak bir ortamdı. Sonuç elbette berbattı. En kötüsü de muhatap bulamamaktı. Param haram olsun. uaygun45@hotmail.com
TC Ayseguel Topuz Atmaca
★★★★★
Burun estetiği olmak isteyenlere Opr.Dr. İsmail Bayram tavsiye ediyorum.
Mert Polat
★★★★★
Ben Çiğdem Yüceal, bir hafta önce burun estetiği oldum kısa zaman olmasına rağmen burnum mükemmel gözüküyor. Doktor Nejdet Bey'e ve tüm personele çok teşekkür ederim. Düşünen varsa tavsiye ederim.

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunul
Özel Cankat Klinik
Özel Cankat Klinik
120 metre uzaklıkta
Cankat Klinikte, her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır.
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Özel Rufus Göz Kliniği
Özel Rufus Göz Kliniği
164 metre uzaklıkta
Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastanesi
199 metre uzaklıkta
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
207 metre uzaklıkta
Acıbadem Fulya Hastanesi 2010 yılından bu yana İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, tıbbın tüm dallarında hizmet sunuyor. Hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.
Özel Amerikan Hastanesi
Özel Amerikan Hastanesi
339 metre uzaklıkta
Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.
Özel Dora Hospital Hastanesi
Özel Dora Hospital Hastanesi
555 metre uzaklıkta
Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya'da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.
Özel Ota & Jinemed Hastanesi
Özel Ota & Jinemed Hastanesi
599 metre uzaklıkta
Beşiktaş'ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini OTA & Jinemed Hastanesi adı altında birleştirdi.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉