Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat 3 Terrace Fulya
Telefon:0 (212) 310-3100
41.05492228.99882

Kurum Hakkında

Bahçeci Sağlık Grubu, 2010 yılında açılışını gerçekleştirdiği İstanbul Fulya Merkez Kliniği’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 2500 m2’lik alan üzerinde kurulmuş olan ve modern çizgiler taşıyan mimarisiyle dikkat çeken Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi aynı zamanda Türkiye’nin en büyük tüp bebek merkezi olma özelliğine sahiptir.

Engin tecrübesini, teknoloji ve bilim alanında dünya standartlarındaki gelişmiş altyapısı ile birleştiren Bahçeci Sağlık Grubu, Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

30 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya

Tansan Onkoloji Polikliniği

30 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi

Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

40 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2

Rufus Göz Kliniği

70 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya

Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

70 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3

İstanbul Cerrahi Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Fulya Bayırı Ferah Sk. No:22 Teşvikiye