Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Telefon:0 (212) 310-3100
Web Sitesi:www.bahceci.comHata Bildir
41.05492228.99882

Kurum Hakkında

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bahçeci Sağlık Grubu, 2010 yılında açılışını gerçekleştirdiği İstanbul Fulya Merkez Kliniği’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 2500 m2’lik alan üzerinde kurulmuş olan ve modern çizgiler taşıyan mimarisiyle dikkat çeken Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi aynı zamanda Türkiye’nin en büyük tüp bebek merkezi olma özelliğine sahiptir.

Engin tecrübesini, teknoloji ve bilim alanında dünya standartlarındaki gelişmiş altyapısı ile birleştiren Bahçeci Sağlık Grubu, Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tüp Bebek

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Cankat Klinik
Özel Cankat Klinik
29 metre uzaklıkta
Cankat Klinikte, her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır.
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Özel Rufus Göz Kliniği
Özel Rufus Göz Kliniği
72 metre uzaklıkta
Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.
Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastanesi
112 metre uzaklıkta
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
137 metre uzaklıkta
Acıbadem Fulya Hastanesi 2010 yılından bu yana İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, tıbbın tüm dallarında hizmet sunuyor. Hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.
Özel Amerikan Hastanesi
Özel Amerikan Hastanesi
347 metre uzaklıkta
Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.
Özel Dora Hospital Hastanesi
Özel Dora Hospital Hastanesi
486 metre uzaklıkta
Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya'da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉