Özel Tansan Onkoloji Polikliniği

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kurum Adı:Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:15 Doğu İş Merkezi Kat:3
Telefon:0 (212) 225-2756
Web Sitesi:www.tansan.com.trHata Bildir
41.05520828.998712

Kurum Hakkında

Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir. 20 senelik bilgi ve birikimimizle, tıbben mümkün olan durumlarda hastalarımızı iyileştirmek için, bunun dışında kalan durumlarda da hastalarımızı kaliteli ve uzun yaşatmak için büyük bir çaba ile çalışırız.

Hastalara, sekreterlerimizden hemşirelerimizle kadar bir ekip olarak yaklaşıp, hasta ve ailesini de ekibe katarak hasta için en iyi sonucu elde etmeyi amaçlarız. Kanser şüphesi ile bize başvuran hastaları genellikle 48-72 saat içinde teşhis edip, tedavi planlarını hazırlayarak zamanı en verimli şekilde hasta lehine kullanırız.

Bünyemizdeki laboratuarımızda kan sayımı, kreatinin ve karaciğer enzimleri gibi testlerin sonuçlarını 15 dakika içinde, hastalığın seyrinin yönünü belirlemede yardımcı olabilen tümör markerlerinin (CEA, CA 15-3, CA-125, CA 19-9) sonuçlarını 45 dakika içinde öğreniriz. Hastalığın takibinde ve acil görüntüleme gerektiren durumlarda üst katımızdaki Fulya Görüntüleme Merkezinin uzman teknik ve tıbbi desteğine başvururuz. Her hastanın kanserine özel bir yaklaşımla günümüzün en modern ve uygun tedavisini belirleyip, kusursuz bir bicimle uygularız. Yurtdışında yeni uygulanan tedavilerin, kemoterapi olsun, hedefe yönelik biyolojik ilaçlar olsun, hemen tamamını hastalarımıza kendi ülkemizde başarıyla uygulamaktan gurur duyarız. Bu sayede gerek Amerika gerek Avrupa'daki belli başlı onkoloji çevrelerinde iyi tanınmaktayız.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tansan Onkoloji Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cankat Klinik
0 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
30 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Rufus Göz Kliniği
40 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya
İstanbul Cerrahi Hastanesi
90 metre uzaklıkta
Fulya Bayırı Ferah Sok. No:22 Teşvikiye
Acıbadem Fulya Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya
Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
120 metre uzaklıkta
Fulya Mah. Hakkı Yeten Cad. No:9 Kat:1
Amerikan Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Nişantaşı Mah. Güzelbahçe Sk. No:20