Özel Tansan Onkoloji Polikliniği

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kurum Adı:Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:15 Doğu İş Merkezi Kat:3
Telefon:0 (212) 225-2756
Web Sitesi:www.tansan.com.trHata Bildir
41.05520828.998712

Kurum Hakkında

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir. 20 senelik bilgi ve birikimimizle, tıbben mümkün olan durumlarda hastalarımızı iyileştirmek için, bunun dışında kalan durumlarda da hastalarımızı kaliteli ve uzun yaşatmak için büyük bir çaba ile çalışırız.

Hastalara, sekreterlerimizden hemşirelerimizle kadar bir ekip olarak yaklaşıp, hasta ve ailesini de ekibe katarak hasta için en iyi sonucu elde etmeyi amaçlarız. Kanser şüphesi ile bize başvuran hastaları genellikle 48-72 saat içinde teşhis edip, tedavi planlarını hazırlayarak zamanı en verimli şekilde hasta lehine kullanırız.

Bünyemizdeki laboratuarımızda kan sayımı, kreatinin ve karaciğer enzimleri gibi testlerin sonuçlarını 15 dakika içinde, hastalığın seyrinin yönünü belirlemede yardımcı olabilen tümör markerlerinin (CEA, CA 15-3, CA-125, CA 19-9) sonuçlarını 45 dakika içinde öğreniriz. Hastalığın takibinde ve acil görüntüleme gerektiren durumlarda üst katımızdaki Fulya Görüntüleme Merkezinin uzman teknik ve tıbbi desteğine başvururuz. Her hastanın kanserine özel bir yaklaşımla günümüzün en modern ve uygun tedavisini belirleyip, kusursuz bir bicimle uygularız. Yurtdışında yeni uygulanan tedavilerin, kemoterapi olsun, hedefe yönelik biyolojik ilaçlar olsun, hemen tamamını hastalarımıza kendi ülkemizde başarıyla uygulamaktan gurur duyarız. Bu sayede gerek Amerika gerek Avrupa'daki belli başlı onkoloji çevrelerinde iyi tanınmaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Tansan Onkoloji Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Cankat Klinik
Özel Cankat Klinik
5 metre uzaklıkta
Cankat Klinikte, her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır.
Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 15 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunul
Özel Rufus Göz Kliniği
Özel Rufus Göz Kliniği
40 metre uzaklıkta
Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastanesi
86 metre uzaklıkta
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
Özel Acıbadem Fulya Hastanesi
114 metre uzaklıkta
Acıbadem Fulya Hastanesi 2010 yılından bu yana İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, tıbbın tüm dallarında hizmet sunuyor. Hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.
Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Özel Amerikan Hastanesi
Özel Amerikan Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉