Özel Tansan Onkoloji Polikliniği

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kurum Adı:Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi
Telefon:0 (212) 225-2756
41.05520828.998712

Kurum Hakkında

Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir. 20 senelik bilgi ve birikimimizle, tıbben mümkün olan durumlarda hastalarımızı iyileştirmek için, bunun dışında kalan durumlarda da hastalarımızı kaliteli ve uzun yaşatmak için büyük bir çaba ile çalışırız.

Hastalara, sekreterlerimizden hemşirelerimizle kadar bir ekip olarak yaklaşıp, hasta ve ailesini de ekibe katarak hasta için en iyi sonucu elde etmeyi amaçlarız. Kanser şüphesi ile bize başvuran hastaları genellikle 48-72 saat içinde teşhis edip, tedavi planlarını hazırlayarak zamanı en verimli şekilde hasta lehine kullanırız.

Bünyemizdeki laboratuarımızda kan sayımı, kreatinin ve karaciğer enzimleri gibi testlerin sonuçlarını 15 dakika içinde, hastalığın seyrinin yönünü belirlemede yardımcı olabilen tümör markerlerinin (CEA, CA 15-3, CA-125, CA 19-9) sonuçlarını 45 dakika içinde öğreniriz. Hastalığın takibinde ve acil görüntüleme gerektiren durumlarda üst katımızdaki Fulya Görüntüleme Merkezinin uzman teknik ve tıbbi desteğine başvururuz. Her hastanın kanserine özel bir yaklaşımla günümüzün en modern ve uygun tedavisini belirleyip, kusursuz bir bicimle uygularız. Yurtdışında yeni uygulanan tedavilerin, kemoterapi olsun, hedefe yönelik biyolojik ilaçlar olsun, hemen tamamını hastalarımıza kendi ülkemizde başarıyla uygulamaktan gurur duyarız. Bu sayede gerek Amerika gerek Avrupa'daki belli başlı onkoloji çevrelerinde iyi tanınmaktayız.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tansan Onkoloji Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

0 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya

Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi

10 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

30 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat 3 Terrace Fulya

Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

40 metre uzaklıkta

Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3

Rufus Göz Kliniği

40 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya

İstanbul Retina Enstitüsü

80 metre uzaklıkta

Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya

İstanbul Cerrahi Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Fulya Bayırı Ferah Sk. No:22 Teşvikiye