İstanbul Şişli Hastaneleri
İstanbul Şişli

İstanbul Şişli ilçesinde 41 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 12 Özel Hastane, 9 Poliklinik, 4 Tıp Merkezi, 2 Diyaliz Merkezi, 2 Psikiyatri Merkezi, 2 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Şehir Hastanesi bulunmaktadır.

İstanbul Şişli ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Şişli İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Şehir Hastanesi
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
Şehir Hastanesi · Şişli / İstanbul
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi (eski adıyla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi), İstanbul'un Şişli ilçesi, Kaptanpaşa Mahallesi'nde bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı olan bir şehir hastanesidir.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Şişli / İstanbul
Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. Şişli Etfal Hastanesi Türkiye'nin ilk çocuk hastanesidir.
Özel Hastane
Özel Osmanoğlu Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Köklü deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Özel Tanfer Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.
Özel Amerikan Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Amerikan Hastanesi 58i yoğun bakım hastalarına ayrılmış 278 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile tam teşekküllü bir sağlık kuruluşu olmanın haklı gururunu taşıyor.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.
Özel Dora Hospital Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya'da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.
Özel Şişli Kolan Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Kolan International Şişli Hastanesi hastalarımızın rahatı da düşünülerek döşenmiş odalarımızda, tedavilerini tecrübeli hekim kadrosunun yaptığı bir hastane olarak hizmetinizdedir.
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Grup Florence Nightingale Hastaneleri'nde uzun yıllar çalışmış hekimlerin görev yapacağı İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde hemen her branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Özel İstanbul Cerrahi Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerini aldı.
Özel Acıbadem Taksim Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Genel amaçlı bir hastane olarak konumlanan Acıbadem Taksim yaklaşık 24 bin metrekarelik kapalı alana sahiptir. 93 yatak kapasiteli hastanede, 7 ameliyathane bulunuyor.
Özel Memorial Şişli Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Özel Memorial Şişli Hastanesi 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Surp Agop Hastanesi
Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Surp Agop Hastanesi, İstanbul'un Şişli ilçesinin Elmadağ semtinde bulunan, 1837 yılında kurulmuş bir özel hastanedir. Surp Agop sağlık alanında uzman doktor kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır.
Tıp Merkezi
Özel Maslak Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Özel Maslak Tıp Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup kalite ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Tıp Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Şişli / İstanbul
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş ve 31 diş ünitesine sahiptir.
Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Şişli / İstanbul
2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Şişli / İstanbul
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Şişli / İstanbul
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Cankat Klinik
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Şişli / İstanbul
Cankat Klinikte, her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Anatomica Tıp Merkezi
Kulak Burun Boğaz Merkezi · Şişli / İstanbul
2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.
Psikiyatri Merkezi
Özel Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
Psikiyatri Merkezi · Şişli / İstanbul
Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.
Özel Fransız Lape Hastanesi
Psikiyatri Merkezi · Şişli / İstanbul
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi
Kalp Hastalıkları Hastanesi · Şişli / İstanbul
Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur.
Diyaliz Merkezi
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Şişli / İstanbul
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.
Özel Renin Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Şişli / İstanbul
Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Üroloji Merkezi
Özel Biosan Polikliniği
Üroloji Merkezi · Şişli / İstanbul
Türkiye’nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi’nde hizmete girmiştir. Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.
Onkoloji Merkezi
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
Onkoloji Merkezi · Şişli / İstanbul
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Poliklinik
Özel Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Acıbadem Sports, genel sağlık kontrollerinden yaralanma tedavisine, performans değerlendirmesi ve gelişiminden kronik ağrıların giderilmesine, cerrahi müdahale sonrası rehabilitasyondan sporcuların beslenme danışmanlığına kadar bütüncül hizmetler sunan bir merkezdir.
Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.
Özel Adıvar Polikliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Şişli Ekinci Polikliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Özel Kurtuluş Polikliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Şişli Kurtuluş semtimizdeki Özel Polikliniğimizde her türlü sağlık muayene hizmetinizdedir.
Gülbahar Semt Polikliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Gülbahar Semt Polikliniği, Gülbağ Mecidiyeköyde Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır.
Özel Maya Centrium Polikliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik cerrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Özel Doku Medical
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Doku Medical, İstanbul’un merkezi Şişli’de saç ekimi, cilt gençleştirme, bölgesel incelme, lazer tedavileri, dolgu uygulamaları ve plastik cerrahi alanlarında hizmet vermektedir.
Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Poliklinik · Şişli / İstanbul
Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Acıbadem Taksim Hastanesi
Genel amaçlı bir hastane olarak konumlanan Acıbadem Taksim yaklaşık 24 bin metrekarelik kapalı alana sahiptir. 93 yatak kapasiteli hastanede, 7 a...
Özel Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi
Acıbadem Sports, genel sağlık kontrollerinden yaralanma tedavisine, performans değerlendirmesi ve gelişiminden kronik ağrıların giderilmesine, ce...
Özel Amerikan Hastanesi
Amerikan Hastanesi 58i yoğun bakım hastalarına ayrılmış 278 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile tam teşekküllü bir ...
Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur....
Yorum ve Şikayetler
Emre Kılıç
Emre Kılıç · 15 Nisan 2016
Güzel hastane...
Yılmaz Cemal
Yılmaz Cemal · 23 Aralık 2014
Dr Emine PAŞMAKOGLU

EY hastanenin gülü, yüce gönüllü
Melekten melek, özenli özlümü özlü
İne za...
Hüsnü Güldelen
Hüsnü Güldelen · 1 Kasım 2014
Annem 30 ekim perşembe günü Okmeydanı hastanesine polikliniklere taksiyle muayine için geliyor. Giriş kapısında ann...
Bella thorne dergisiiiiiiiiiiiiiiiii
Bella thorne dergisiiiiiiiiiiiiiiiii · 18 Ocak 2014
Merhabalar; Eşimin taşikardi rahatsızlığı var. Dolayısıyla sık sık hastanenizin acil servisine geliyoruz. En son 11...