İstanbul Şişli Hastaneleri
İstanbul Şişli

İstanbul Şişli ilçesinde 42 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 12 Özel Hastane, 7 Poliklinik, 5 Tıp Merkezi, 2 Psikiyatri Merkezi, 2 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Diyaliz Merkezi, 1 Oksijen Tedavi Merkezi bulunmaktadır.

İstanbul Şişli ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Şişli İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Şehir Hastanesi
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
★★★☆☆· Şehir Hastanesi · Şişli / İstanbul
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi (eski adıyla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi), İstanbul'un Şişli ilçesi, Kaptanpaşa Mahallesi'nde bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı olan bir şehir hastanesidir.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Şişli / İstanbul
Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. Şişli Etfal Hastanesi Türkiye'nin ilk çocuk hastanesidir.
Özel Hastane
Özel Surp Agop Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Surp Agop Hastanesi, İstanbul'un Şişli ilçesinin Elmadağ semtinde bulunan, 1837 yılında kurulmuş bir özel hastanedir. Surp Agop sağlık alanında uzman doktor kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır.
Özel Osmanoğlu Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Köklü deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Özel Tanfer Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.
Özel Amerikan Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde özel bir sağlık kurumudur. 200 hasta odası, 62 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.
Özel Memorial Şişli Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Özel Memorial Şişli Hastanesi 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.
Özel Şişli Kolan Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Kolan International Şişli Hastanesi hastalarımızın rahatı da düşünülerek döşenmiş odalarımızda, tedavilerini tecrübeli hekim kadrosunun yaptığı bir hastane olarak hizmetinizdedir.
Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Şişli Florence Nightingale Hastanesi 228 yatak, dahili Yoğun Yoğun Bakım Ünitesi, Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 11 adet ameliyathane odası ile hizmet vermektedir.
Özel Dora Hospital Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya'da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.
Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Grup Florence Nightingale Hastaneleri'nde uzun yıllar çalışmış hekimlerin görev yapacağı İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde hemen her branşta sağlık hizmeti sunulmaktadır.
İstanbul Cerrahi Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
İstanbul’un merkezindeki İstanbul Cerrahi, hem biyomedikal teknolojik donanımı hem de branşlarında uzman sağlık kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Şişli / İstanbul
Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerini aldı.
Tıp Merkezi
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Özel İstanbul Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Sağlık alanında yüksek kaliteyi etik kurallardan ödün vermeden ayaktan teşhis ve tedavi ile sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, En üstün hizmet insana hizmettir inancıyla sürdürmektedir.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.
Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Tıp Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.
Özel Maslak Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Şişli / İstanbul
Özel Maslak Tıp Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup kalite ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Şişli / İstanbul
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş ve 31 diş ünitesine sahiptir.
Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Şişli / İstanbul
2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Romatem Fulya Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Şişli / İstanbul
3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli Romatem Beşiktaş, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet veriyor.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Rufus Göz Kliniği
★★★☆☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Şişli / İstanbul
Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Cankat Klinik
★★☆☆☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Şişli / İstanbul
Cankat Klinikte, her biri kendi branşında uzman doktorlarımız, Fulya’da İstanbul’un en seçkin hekim grupları ile de tam koordine çalışarak, hastalarına hatasız teşhis-tedavi imkanları sunmaktadır.
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Şişli / İstanbul
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Anatomica Tıp Merkezi
★★★★☆· Kulak Burun Boğaz Merkezi · Şişli / İstanbul
2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.
Psikiyatri Merkezi
Özel Fransız Lape Hastanesi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Şişli / İstanbul
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Özel Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · Şişli / İstanbul
Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.
Kalp Hastalıkları Hastanesi
Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi
★★★☆☆· Kalp Hastalıkları Hastanesi · Şişli / İstanbul
Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur.
Diyaliz Merkezi
Özel Renin Diyaliz Merkezi
★★★★★· Diyaliz Merkezi · Şişli / İstanbul
Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · Şişli / İstanbul
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.
Üroloji Merkezi
Özel Biosan Polikliniği
★★★★★· Üroloji Merkezi · Şişli / İstanbul
Türkiye’nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi’nde hizmete girmiştir. Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.
Onkoloji Merkezi
Özel Tansan Onkoloji Polikliniği
★★★☆☆· Onkoloji Merkezi · Şişli / İstanbul
Tansan Onkoloji'nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini kullanarak kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir.
Poliklinik
Özel Kurtuluş Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Şişli / İstanbul
Şişli Kurtuluş semtimizdeki Özel Polikliniğimizde her türlü sağlık muayene hizmetinizdedir.
Özel Maya Centrium Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Şişli / İstanbul
12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik cerrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Özel İntermed Nişantaşı Polikliniği
★★★★★· Poliklinik · Şişli / İstanbul
İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.
Özel Yaşasın Hayat Kliniği
★★★★☆· Poliklinik · Şişli / İstanbul
Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur.
Özel Doku Medical
★★★★★· Poliklinik · Şişli / İstanbul
Doku Medical, Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik ve estetik cerrahi alanında hizmet vermektedir.
Özel Adıvar Polikliniği
★★★☆☆· Poliklinik · Şişli / İstanbul
Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2 adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Şişli Ekinci Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Şişli / İstanbul
Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 2 sayfa

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekiml...
Özel Yaşasın Hayat Kliniği
Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudu...
Özel Maya Centrium Polikliniği
12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik...
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı ...
Yorum ve Şikayetler
Eyüp Büyükatlı
Eyüp Büyükatlı · 11 Şubat 2022
Ben Eyüp Buyukatli böbreğimde 3 cm taş vardı hem sağ böbreğimde hem solda. Ambulansla acile kaldırılsın inanılmaz b...
Efsun Yıldırım
Efsun Yıldırım · 7 Ocak 2022
Herkes çok ilgilendi mükemmel bir yer....
Osman Ozutemiz
Osman Ozutemiz · 16 Mart 2021
Evet bütün personeli çok candan yakınlar. Şoförler tam saatinde bizi almaya kaldığımız yere geliyorlar. Eğer kapıda...
Arif Soyluca
Arif Soyluca · 23 Ekim 2020
Yıllar önce Suat bey sayesinde gitmiştim. Her gördükçe aklıma gelir önünden geçtikçe. Gerçekten çok iyi bir psikiya...