Özel Fransız Lape Hastanesi

Özel Fransız Lape Hastanesi
Kurum Adı:Özel Fransız Lape Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18
Telefon:0 (212) 246-1020
41.06250828.990044

Kurum Hakkında

Tüm doktorları, medikal destekleyici unsurları ve idari personeli ile Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle, hoşgeldiniz diyerek karşılıyor.

Fransız Lape Hastanesi; Türkiye’nin ilk modern psikiyatri hastanesi olarak kurulduğu günden bugüne, sevgi ile hizmet verme temel değerine bağlı kalarak, psikiyatri ve nöropsikiyatri alanında öncü yaklaşımı ile, çağdaş tedavi ve bakım yöntemlerini, toplumun tüm kesimlerine eşitlikçi bir anlayış ile kazandırmayı ve sunmayı hedefleyerek, ekonomik anlamda çağdaş yöntemlere erişilebilirliği artırmayı ve etik değerlerden ve hasta haklarına saygılı, hoşgörülü ve dürüst bir hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Tanı ve Tedavi Birimleri
 • Duygudurum Bozuklukları
 • Psikotik Bozukluklar
 • Alkol Madde Bağımlılığı
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Kadın Ruh Sağlığı
 • Kişilik Bozuklukları
 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • Yaşlılık Psikiyatrisi
 • Nöroloji
 • Psikoloji ve Nöropsikoloji Test Merkezi
 • Bağımlılık Servisi
 • Duygudurum Bozuklukları Servisi
 • Psikoz Servisi
 • Anksiyete Servisi
 • Yaşlılık Psikiyatrisi Servisleri
 • Rehabilitasyon Servisleri

Özel Fransız Lape Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fransız Lape Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Merve Budak · 25 Ekim 2017

Suat Ekinci sanırım artık Lape de değil. Biz konuştuk kardeşimi çok şükür kurtardık kuzenim için moodist e gittik. ama randevu alıp aramak gerekiyor sanırım. Suat Bey gibi bir doktor olduktan sonra her yere gidebilirz...

Gülay Akiş · 29 Eylül 2017

Slmlar Suat bey nerde artık acaba Lape böyle bir doktorumuz yok diyor

Eda Cansız · 15 Ağustos 2017

Selam öncelikle, Doktorum Suat Hoca sayesinde güzelleşen bir hastane iyi ki önerilere kulak vererek doktorumuzu bulduk. Şubattan beri tertemiz olmanın verdiği gururla ayaktayım. Çok teşekkürler doktorum Suat Ekinci

Anıl Avcılar · 3 Ağustos 2017

Benim yaşıtlarım ekmeğe agu agu derken, ben bu batağa düşmüştüm ne yazık ki. Balıklı Rum gibi lanet olası gibi sadece salatası güzel olan bir hastaneye yattık cahillikten ötürü, 2 sefer ard arda paletim takıldı ama pek bir fayda görmedim. Taa ki Fransız Lape'ye yatış yapana kadar. Ben bu kadar güzel bir hizmet veren hastane hayatımda ömrümde görmedim. Eğer ki böyle bir durumunuz var ise analar babalar inanınki hastahane masraflarından bin mislini hem maddi, hem manevi olarak ödeyip kendinizi harap edeceksiniz. ister hastaneye yatarak tedavisini ettirin, ister 3 - 4 gün evde gerekirse bağlayıp temizlendikten sonra gidip sadece paleti taktırabilirsiiniz. Benim dün taburcum oldu. Her türlü soru ve yardımlarınız için bana ulaşabilirsiniz... Yüce Rabbim bu batağa düşen herkese yar ve yardımcısı olsun inşallah.

Sinem Akman Selçuk · 26 Temmuz 2017

Fiyatlar nedir çip için bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Duygu Varol · 12 Temmuz 2017

Doktorumuz Suat Ekinci beye sonsuz teşekkürler ! Yeni bir hayata merhaba ! Bu hayatta şansın olacakmış ona inandım tesadüfen görüp ailemizin hayatını değştirdin ya daha ne diyeyim.

Merve Budak · 3 Temmuz 2017

Lape Hastanesine özellikle Doktor Suat Ekinci ve ekibine sonsuz teşekkürler. Geç tanıdık ama yetti bize. Kardeşimin hastaneye yatma korkusunu bir kaç cümlede geçirip çok rahat bir hastane süreci geçirttiğii için. Devamında Kliniğinde çip i taktırmamız 1700 liraya Balıklının fiyatları uçuk kaçık öbür gelişimizde gerçi 3 aylık da varmış 2300 onu taktıracağız bir yılı sayesinde doldurmaya niyetimiz var her şey şu an için güzel gidiyor. Teşekkürler

Hande Tanca · 2 Haziran 2017

Selam, normalde yazmayı pek düşünmüyordum ama içim içimi yedi. Bir hekim kardeşi olarak aynı zamanda da bir akademisyen olarak bunu yazma ihtiacı duydum. Yiğenimden dolayı bizimde maddeyle bir bağımız oldu; Hekim arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine Dr.Suat Bey'i tanıdık iyi ki de tanımışız. İşine aşık,sevgisiyle saygısıyla adeta örnek birey. Burada yanlış yorumların olmamalı çünkü burada insanlar okuyarak etkilenerek hastane süreçlerine dahil oluyorlar. Doktorumuz Suat Bey'in tavsiyeleri ve tedavi sistemi sayesinde ayaktayız ailecek hep beraber bu tedavinin içerisinde yer alıyoruz. Bu bir hastalık öncelikle bunu kabullenmeliyiz bireyler olarak hepimiz hasta olabilirz kim, Tansiyon hastası olmak ister ? Ya da Diyabet(Şeker)? Dünyanın her yerinde yapılan onca araştırmalar ve yüz binlerce insanın emeğini hiçe saymak ahlaki değerlere, mesleğe ve insana saygısızlık olur. Hekimlik mesleği kutsaldır, bu anlamda üzgünüm ama kınıyorum seni. Umarım senin yaptığın anlamsız yorumdan etkilenip bir kardeşimiz doktorundan vaz geçmez ! Tekrar buradan belirtmekte fayda duyuyorum, sana minnettarız, Dr. Suat Ekinci...

Ahmet Kocaayak · 16 Mayıs 2017

Suat Bey özel bir doktor olduğunu gösteriyor her zaman. Şubatta eşimi yatırdık Lape ye alkol bağımlısıydı eşim. Şimdi ise düzenli kontorllere gidiyoruz muayenehaneye alkole dair hiç birşeyimiz kalmadı on gün demişti Doktorumz Suat Hoca şimdi iş kuruyoruz eşimle sıfırdan başladık ama bu kez çok güçlüyüz. Suat EKİNCİ boşuna bu kadar hasta tarafından yazılmamış onu gördük.

Halil Bozca · 16 Mayıs 2017

Doktorumuz Suat Ekinci sonsuz teşekkürler. Kardeşimi getirdim buraya... Güzel bir hastane olduğunu duymuştuk ama Suat hocanın kokayin konusnda bağımlılık konusunda ki bilgisi paha biçilmez. Teşekkürler herşey için. 10 gün yattık ama tatil gibi geldi. Kardeşim 1 aydır tertemizzz

Ahmet Can Candan · 4 Mayıs 2017

Kral Doktor Suat Ekinci sayesinde tanıyıp sevdiğim güzel hastane. Suat Hocanın varlığıyla anlam buluyor bence yıllardır adını duymamıştık sever olduk

Hamza Kahraman · 20 Nisan 2017

Allahınız var sizin başımın üstünde yeriniz var. Suat dokotora ve fransız hastenesi evim belledimmm çok rahattı herşey eiki gelmişşsim karımda iyi bende iyi eroine veda ettik Suat hocam büyük doktor...

Eda Cansız · 11 Nisan 2017

Suat Hoca hastalarına mesaj atmış fiyatları düşürmüş ısrar etmiştik bizde işe yaramış. Hastası, insan yerine koymak bu devirde biz bağımlılar için çok güzel bir duygu Suat Hocam harikasınnn hepimize geçmiş olsun

Mehmet Yıkılmaz · 11 Mart 2017

SUaT HoCama günlük mesaj atıyorum umarım kızmıyordur :) bugünde sayende çok güzel bi gün diye. bizim mahallede yıllardır eroin belası vardı teker teker Suat hocaya götürüyorum çevremi değiştirmemi istemişti ben de böyle bir çözüm ürettim kafa rahattt çiplere devam şu an bir de kampanya var sanırım Lapeyle anlaşmış bizim için babam yapmadı be Suat hocam senin yaptığın babalığıııı.

Mehmet Yıkılmaz · 12 Ekim 2016

Suat Hoca Balıklırumdan ayrılmış... Suat Ekinci'yi istiyoruz doktor olarak dedik arkadaşımla karar verip gittik, yok dediler ama bizimde doktorlarımız var aynı işi yapıyor deyince inandık binnnn pişman olduk. babm a dedim ben çıkıyorum sonra sağolsun bulmuş Suat hocanın telefonunu aradık hemen Fransız Lape hastanesine yatışımız yapıldı. Sabah saatinde hemen ilgilendiler Suat hoca haber vermiş geleceğimizi hastaneye direk herşey hazırdı her gün sabah başımdaydI. ilgi alaka anlatıldığı gibi çok iyi. 3 gün yattım 4.gün de çipimiz takıldı arkadaşımla aynı fikirdeyiz gayet uygun da fiyatı var 2000 filan hastaneye verdik 1600 da çipe hiç bir şey değil... içerde bizim gibi olan arkadaşlarda vardı farklı illerde taktırmışlar çipi erken biten olmuş 45 gün diyen oldu 50 gün diyen oldu sonra tekrar düşmüş o da Suat hoca için gelmiş. Bizim herşey Suat hocanın dediği gibi oluyor çok şükür inancım sana tam hocam ne ağrı ne kriz inşallah herkes kurtulur şu illetten arkadaşlarımı yönlendireceğim demiştim burayı buldum Suat hocadan şaşmayın eroinin ilacı bu adamda arayın sorun aklınıza yatacak göreceksiniz 0212 230 45 87 babam burdan iletişime geçmiş ve kendi telefonuna da hep bakıyor 3.çipi taktırdık kafaaaa rahat.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fransız Lape Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fransız Lape Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 15 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fransız Lape Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Biosan Polikliniği

70 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad. Hür-Han No:15

Doku Cerrahi Tıp Merkezi

170 metre uzaklıkta

Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D

Şişli Ekinci Polikliniği

240 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Caddesi No:187

Kadıoğlu Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Fulya Cad. No:25 Mecidiyeköy

FMC Şişli Diyaliz Merkezi

440 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1

Onko İstanbul Onkoloji Merkezi

440 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy