Özel Doku Medical

Özel Doku Medical
Kurum Adı:Özel Doku Medical
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D
Telefon:4441760
Web Sitesi:www.dokutip.comHata Bildir
41.06385328.989017

Kurum Hakkında

Özel Doku Medical, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. 1968 doğumlu Dr. Serkan Aygın, temel tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde almıştır. Aynı üniversitede dermatoloji ve farmakoloji alanında çift uzmanlık tamamlamıştır. Hem vizyon hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye’nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya tanıtmayı hedefleyen Dr. Serkan Aygın, 2017 yılında Doku Medical’i kurmuştur.

Uzun yıllar boyunca değerli çalışmalara imza atan Türk doktorları bir araya getiren Doku Medical'in kuruluş felsefesi, Türkiye’nin sağlık alanındaki dünya standartlarına sahip deneyim ve tecrübesini hastalarına sunmaktır. Doku Medical, Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik ve estetik cerrahi alanında hizmet vermektedir.

Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz. Yüksek motivasyonlu, hizmet verdiğimiz bölgede uzman ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Doku Medical çalışanları için hastalarımız her şeyden önce gelir. Hastalarımıza ve başarılarına ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye de duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Sağduyu sahibi ve attığımız her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin sadece bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz.

Sıradanlaşmış yöntemlerin dışındaki bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Doku Medical resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Saç Ekimi
  • Yüz Estetiği
  • Burun Estetiği
  • Vücut Estetiği
  • Meme Estetiği
  • Ameliyatsız Yüz Germe
  • Lazer Tedaviler
  • Cilt Gençleştirme
  • Dolgu Uygulamaları
  • Bölgesel Zayıflama

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yalçın Özdoğan
★★★
Dahiliye branşı yokmu?

Özel Doku Medical hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Özel Doku Medical 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Şişli Ekinci Polikliniği
Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Özel Biosan Polikliniği
Özel Biosan Polikliniği
145 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi’nde hizmete girmiştir. Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.
Özel Fransız Lape Hastanesi
Özel Fransız Lape Hastanesi
172 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Özel Tanfer Hastanesi
Özel Tanfer Hastanesi
479 metre uzaklıkta
Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.
Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Şişlide, özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
540 metre uzaklıkta
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.
Özel Osmanoğlu Hastanesi
Özel Osmanoğlu Hastanesi
626 metre uzaklıkta
Köklü deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Doku Medical ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉