Özel Doku Medical

Özel Doku Medical
Kurum Adı:Özel Doku Medical
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D
Telefon:4441760
Web Sitesi:www.dokutip.comHata Bildir
41.06385328.989017

Kurum Hakkında

1968 doğumlu Dr. Serkan Aygın, temel tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde almıştır. Aynı üniversitede dermatoloji ve farmakoloji alanında çift uzmanlık tamamlamıştır. Hem vizyon hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye’nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya tanıtmayı hedefleyen Dr. Serkan Aygın, 2017 yılında Doku Medical’i kurmuştur.

Uzun yıllar boyunca değerli çalışmalara imza atan Türk doktorları bir araya getiren Doku Medical'in kuruluş felsefesi, Türkiye’nin sağlık alanındaki dünya standartlarına sahip deneyim ve tecrübesini hastalarına sunmaktır. Doku Medical, Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik ve estetik cerrahi alanında hizmet vermektedir.

Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz. Yüksek motivasyonlu, hizmet verdiğimiz bölgede uzman ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Doku Medical çalışanları için hastalarımız her şeyden önce gelir. Hastalarımıza ve başarılarına ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye de duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Sağduyu sahibi ve attığımız her adımın sorumluluğunu bilen bir kurum olarak, sürdürülebilir bir geleceğin sadece bu sayede mümkün olduğuna inanıyoruz.

Sıradanlaşmış yöntemlerin dışındaki bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

Hizmetlerimiz
  • Saç Ekimi
  • Yüz Estetiği
  • Burun Estetiği
  • Vücut Estetiği
  • Meme Estetiği
  • Ameliyatsız Yüz Germe
  • Lazer Tedaviler
  • Cilt Gençleştirme
  • Dolgu Uygulamaları
  • Bölgesel Zayıflama

Özel Doku Medical iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doku Medical, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yalçın Özdoğan
★★★
Dahiliye branşı yokmu?

Özel Doku Medical hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Özel Doku Medical 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doku Medical Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şişli Ekinci Polikliniği
130 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad. No:187
Biosan Polikliniği
140 metre uzaklıkta
Büyükdere Cad. Hür-Han No:15
Fransız Lape Hastanesi
170 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18
Tanfer Hastanesi
480 metre uzaklıkta
Aytekin Kotil (Eski Fulya) Cad. No:25 Mecidiyeköy
Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
540 metre uzaklıkta
Sıracevizler Cd. Esen Sk. No:6/16
Apex Cerrahi Tıp Merkezi
540 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad. No:103 Şişli
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
540 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad No:103 Kat:3