Özel Biosan Polikliniği

Özel Biosan Polikliniği
Kurum Adı:Özel Biosan Polikliniği
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Cad. Hür-Han No:15
Telefon:0 (212) 234-5455
Web Sitesi:www.biosan.com.trHata Bildir
41.06255428.989173

Kurum Hakkında

Özel Biosan Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Biosan Biyomedikal Yatırım ve Sanayi AŞ 1986 yılında Türk ve Alman hekimler ve Alman Kalkınma Bankası DEG ortaklığı ile (Alman Kalkınma bankası tarihinde ilk defa yurt dışında bir sağlık kuruluşuna Biosan ile ortak olmuştur) kurulmuştur. 1987 yılında, Türkiye'nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi'nde dönemin Sağlık Bakanı tarafından açılışı yapılarak hizmete girmiştir. ESWL tedavi yöntemi Biosan'dan 2 yıl sonra ülkemizde resmi bir kuruluşta (Üniversite Hastanesi) hizmete girebilmiştir.

Biosan Sağlık Merkezi kurulduğundan bugüne kadar çeşitli yerlerdeki taş tedavi ünitelerinin (İzmir'de Can Tıp, İstanbul'da Biotaş ve İstanbul Taş Tedavi Kliniği) kurulmasında öncülük etmiş daha sonra bu merkezleri çalışanlara devretmiştir. Yine bu ünitelerde çalışan çok sayıda hekim ve sağlık personelinin eğitimini vermiştir.

Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri Piezolith 3000 cihazıyla vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.

Merkezimiz özellikle çocuk, tek böbrekli ve at nalı böbrekli hastalarda taş tedavisi konusunda öncülüğünü sürdürmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Biosan Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Eyüp Büyükatlı
★★★★★
Ben Eyüp Buyukatli böbreğimde 3 cm taş vardı hem sağ böbreğimde hem solda. Ambulansla acile kaldırılsın inanılmaz bir acı ile nereye gitsem ameliyat dediler. Çok korkuyordum ameliyattan doktorum biosani tavsiye etti. 3 cm taşı ameliyatsız ağrısız 1 ay bile sürmeden ses dalgası ile Dr Okan bey ve uzman ekibi ile yok ettiler. Allah onları başımızdan eksik etmesin.

Özel Biosan Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Biosan Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fransız Lape Hastanesi
Özel Fransız Lape Hastanesi
73 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Özel Doku Medical
Özel Doku Medical
145 metre uzaklıkta
Doku Medical, Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik ve estetik cerrahi alanında hizmet vermektedir.
Özel Şişli Ekinci Polikliniği
Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuş olup pek çok branşta uzman hekimlerle ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.
Özel Tanfer Hastanesi
Özel Tanfer Hastanesi
455 metre uzaklıkta
Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.
Özel Osmanoğlu Hastanesi
Özel Osmanoğlu Hastanesi
481 metre uzaklıkta
Köklü deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Biosan Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉