Özel Biosan Polikliniği

Özel Biosan Polikliniği
Kurum Adı:Özel Biosan Polikliniği
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Cad. Hür-Han No:15
Telefon:0 (212) 234-5455
41.06255428.989173

Kurum Hakkında

Biosan Biyomedikal Yatırım ve Sanayi AŞ 1986 yılında Türk ve Alman hekimler ve Alman Kalkınma Bankası DEG ortaklığı ile (Alman Kalkınma bankası tarihinde ilk defa yurt dışında bir sağlık kuruluşuna Biosan ile ortak olmuştur) kurulmuştur. 1987 yılında, Türkiye'nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi'nde dönemin Sağlık Bakanı tarafından açılışı yapılarak hizmete girmiştir. ESWL tedavi yöntemi Biosan'dan 2 yıl sonra ülkemizde resmi bir kuruluşta (Üniversite Hastanesi) hizmete girebilmiştir.

Biosan Sağlık Merkezi kurulduğundan bugüne kadar çeşitli yerlerdeki taş tedavi ünitelerinin (İzmir'de Can Tıp, İstanbul'da Biotaş ve İstanbul Taş Tedavi Kliniği) kurulmasında öncülük etmiş daha sonra bu merkezleri çalışanlara devretmiştir. Yine bu ünitelerde çalışan çok sayıda hekim ve sağlık personelinin eğitimini vermiştir.

Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri Piezolith 3000 cihazıyla vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.

Merkezimiz özellikle çocuk, tek böbrekli ve at nalı böbrekli hastalarda taş tedavisi konusunda öncülüğünü sürdürmektedir.

Özel Biosan Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Biosan Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Biosan Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Biosan Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Biosan Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Biosan Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fransız Lape Hastanesi
70 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18
Doku Cerrahi Tıp Merkezi
140 metre uzaklıkta
Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D
Şişli Ekinci Polikliniği
170 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Caddesi No:187
İstanbul Laboratuvarı Şişli
210 metre uzaklıkta
Halaskargazi Cd. No:226 Şişli
Apex Cerrahi Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
Abide-i Hürriyet Cad. No:103 Şişli
FMC Şişli Diyaliz Merkezi
440 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1