Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abide-i Hürriyet Cad. No:103 Şişli
Telefon:4444998
Web Sitesi:www.apexcerrahi.com.trHata Bildir
41.05942128.986368

Kurum Hakkında

Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından İstanbul Şişlide kurulmuştur. Apex Cerrahi Tıp Merkezi Nöroloji, Psikiyatri, Psikolog, Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Gögüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Fizik tedavi, Ağız ve diş sağlığı, Kadın doğum, KBB, Üroloji, plastik cerrahi, medikal estetik, genel cerrahi, dermatoloji, Üroloji, gastroentoloji, Diyetisyen vb. gibi alanlarda kişiye özel hizmet vermektedir.

İnsana değer veren nitelikli uzman kadrosu etik değerlere bağlı, hasta ve çalışan güveliğini ön planda tutan, tıbbi hizmet konusunda mükemmeliyetçi yaklaşımı ile hastalarına güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kalite politikamız ve örnek sistemimiz ile hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlamayı amaçlar, düzenli ve titiz çalışma prensibimiz ile hastalarımızın kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak ve yaşam kalitelerini yükseltmek en önemli hedefimizdir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Efsun Yıldırım
★★★★★
Herkes çok ilgilendi mükemmel bir yer.

Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, tüm Kadın Sağlığı konuları, gebelik ve doğum, tüp nebek, kürtaj, estetik ve cerrahi onkoloji konularında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Tıp Merkezi
Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Tıp Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezi
Özel FMC Şişli Diyaliz Merkezinde haftada 6 gün 3 seans hemodiyaliz tedavi hizmeti vermekteyiz.
Özel Osmanoğlu Hastanesi
Özel Osmanoğlu Hastanesi
338 metre uzaklıkta
Köklü deneyim ve bilgi birikimiyle, sağlık sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Osmanoğlu Hastanesi olarak uzman hekim kadromuz ve deneyimli sağlık personelimiz ile hizmetinizdeyiz.
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. Şişli Etfal Hastanesi Türkiye'nin ilk çocuk hastanesidir.
Özel Biosan Polikliniği
Özel Biosan Polikliniği
420 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk vücut dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sağlık Merkezi’nde hizmete girmiştir. Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri vücut dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL - ESWT) hizmetine devam etmektedir.
Özel Şişli Ekinci Polikliniği
Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hipermer Şişlide, özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.
Özel Fransız Lape Hastanesi
Özel Fransız Lape Hastanesi
461 metre uzaklıkta
Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Apex Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉